PRIORITA: SKUTEČNÉ POTĚŠENÍ Z JÍZDY.

Design BMW řady 1 3dveřové.

PRIORITA: SKUTEČNÉ POTĚŠENÍ Z JÍZDY.

Design BMW řady 1 3dveřové.

Městský život nabízí každý den celou řadu překvapení. A BMW řady 1 s perfektní kombinací dynamiky, sebevědomého designu a prvotřídních materiálů je jedním z nich. Ať jste na cestě do práce, za zábavou nebo přáteli, BMW řady 1 je vždy tím pravým společníkem.

PRIORITA: SKUTEČNÉ POTĚŠENÍ Z JÍZDY.Design BMW řady 1 3dveřové.

Městský život nabízí každý den celou řadu překvapení. A BMW řady 1 s perfektní kombinací dynamiky, sebevědomého designu a prvotřídních materiálů je jedním z nich. Ať jste na cestě do práce, za zábavou nebo přáteli, BMW řady 1 je vždy tím pravým společníkem.

DESIGN EXTERIÉRU.

Výrazné křivky a velké nasávací otvory dávají zřetelně najevo, kolik energie se ukrývá ve zcela novém BMW řady 1. Nízké přední světlomety se soustředěným pohledem jsou volitelně k dispozici také s technologií LED a směřují pohled k hlavnímu motivu přídě – k ledvinkám masky chladiče s chromovými obroučky.

Dynamický celkový vzhled podněcuje chuť k neředěným jízdním zážitkům. Těsný kontakt s vozovkou je v zadní části vozu zvýrazněn svalnatě vystouplými blatníky a širokým rozchodem zadní nápravy. LED diodové zadní svítilny nesporně upoutají pozornost a ihned demonstrují, že jde o typické BMW dobývající ulice.

LED SVĚTELNÝ DESIGN.

Atraktivní světla: Zadní svítilny ve tvaru písmene L a mlhová světla BMW řady 1 jsou k dispozici také s LED technologií.

  • Adaptivní světlomety s technologií LED

    Adaptivní světlomety s technologií LED zahrnují integrované směrové ukazatele, potkávací světla, dálková světla, stejně jako světla pro denní svícení a odbočovací světla pro vyšší bezpečnost a optimální osvětlení vozovky. Osm vysoce výkonných LED diod supluje funkci potkávacích a dálkových světel. Dynamicky tvarovaná, protáhlá LED odbočovací světla jsou nápadně umístěná po stranách typických LED světel pro denní svícení. Asistent dálkových světel a adaptivní světlomety s funkcí variabilní kontroly světla pro jízdu v noci a na okresních silnicích, stejně jako na dálnicích, poskytují znatelné zlepšení při jízdě v nočních hodinách – pro bezpečnou a uvolněnou jízdu, téměř jako v průběhu dne.

  • LED mlhová světla

    LED mlhová světla zvyšují viditelnost na kratší vzdálenost v mlze nebo dešti a zvyšují úroveň bezpečnosti při jízdě v noci. Kromě širokého dosahu světelného kuželu se vyznačují barvou světla, která je extrémně podobná dennímu světlu, dlouhou životností a také nízkou spotřebou energie. LED mlhová světla, umístěná pod dvojitými kruhovými světlomety, současně propůjčují již tak výrazné přední části BMW technicky propracovaný a moderní výraz.

  • Zadní světla

    Dvoudílné zadní svítilny v charakteristickém tvaru písmene L využívají LED technologii. Jsou tvořené jednou částí v karoserii vozu a druhou ve víku zavazadlového prostoru. Díky funkci dynamického brzdového světla jsou řidiči jedoucí za vozem varováni blikajícím brzdovým světlem na náhlou krizovou situaci, kdy vůz začne prudce zpomalovat.

DESIGN INTERIÉRU.

Svěží, moderní a přímočarý – takový dojem vytvoří interiér zcela nového BMW řady 1 na první pohled. Ten druhý ho následně potvrzuje. Interiér je typickým způsobem zaměřený na řidiče a jako celek ho charakterizuje mimořádně kvalitní design, propracovaný do nejmenších detailů. Standardně dodávané rádio BMW Professional zdobí několik různých chromových akcentů a lesklý černý krycí rámeček. 360litrový zavazadlový prostor BMW řady 1 pojme vaše nákupní tašky, batoh nebo objemnější zavazadla. Sluneční brýle, kamery a další menší předměty lze bezpečně uložit do dveří a středového panelu. Exkluzivní povrchy propůjčují interiéru ještě modernější nádech, přičemž individualistické doplňky jsou součástí modelů Urban Line, Sport Line a M Sport. Ať už jedete novým BMW řady 1 kamkoliv, jedna věc je jistá: nikdy se nebudete nudit.