BUĎTE V ČELE. A NECHTE OKOLNÍ SVĚT VÁS NÁSLEDOVAT.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive pro BMW řady 1 3dveřové.

BUĎTE V ČELE. A NECHTE OKOLNÍ SVĚT VÁS NÁSLEDOVAT.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive pro BMW řady 1 3dveřové.

V BMW řady 1 jste díky službám a aplikacím BMW ConnectedDrive neustále ve spojení se svým okolím.*
* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

BUĎTE V ČELE. A NECHTE OKOLNÍ SVĚT VÁS NÁSLEDOVAT.Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive pro BMW řady 1 3dveřové.

V BMW řady 1 jste díky službám a aplikacím BMW ConnectedDrive neustále ve spojení se svým okolím.*
* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

CONNECTED DRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.

Jejich součástí je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou také informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

 • BMW Aplikace

  Aplikace BMW je platforma, která umožňuje pohodlné používání vybraných aplikací pro chytré mobilní telefony ve vozech BMW. Aby řidiči vždy měli k dispozici širokou nabídku nejrůznějších služeb, BMW rozvíjí nejen své vlastní aplikace, jako například „BMW Connected“ či „M LapTimer“, ale také úzce spolupracuje s partnery, jako je Napster, Deezer, Spotify, GoPro a Audible, takže tyto aplikace lze také bezpečně používat ve vozidle.
  Jednoduše připojte chytrý telefon do snap-in adaptéru nebo pomocí USB kabelu k vozidlu a spusťte aplikaci (nutné pouze v případě Apple iPhone). Všechny funkce aplikací pak můžete pohodlně ovládat přes ovladač iDrive. Díky úzké vazbě mezi BMW a mnoha různými dodavateli se výběr aplikací pro použití v automobilu neustále rozšiřuje.

 • BMW ConnectedDrive Store

  Služby a aplikace vyhovující všem potřebám je možné jednotlivě pořídit v obchodě BMW ConnectedDrive Store. Tyto služby lze flexibilně vybírat a objednávat kdykoliv po pořízení vozu BMW. Zákazník tak má možnost kdykoliv si na základě vlastních potřeb vybrat ze všech dostupných služeb a aplikací BMW ConnectedDrive přímo z vozu.
  Služby a aplikace, dostupné v obchodě BMW ConnectedDrive, byly speciálně navržené tak, aby vyhovovaly potřebám a požadavkům řidičů BMW. Zvolit lze také dobu trvání jednotlivých služeb. To zákazníkům umožňuje objednávat služby na určitou dobu, například během dovolené.
  Obchod BMW ConnectedDrive Store lze na cestách navštívit přímo z vozu BMW přes zákaznický online portál „Můj BMW ConnectedDrive“. Vybrané a zakoupené služby a aplikace jsou následně v krátké době přístupné přímo z vašeho vozu. Obchod ConnectedDrive Store neustále poskytuje aktuální informace o dostupných službách a aplikacích.

REMOTE SERVICES.

Díky službám Remote Services a bezplatné aplikaci My BMW Remote (k dispozici v Apple App Store a obchodu Google Play) lze na dálku ovládat různé funkce vozu, např. zamknutí a odemknutí vozidla. Pokud je vůz vybaven navigačním systémem, je také možné do něj nahrát cílové adresy přímo z vyhledávače GoogleTM. Aplikace navíc umí zobrazit polohu vozidla. Chcete-li začít používat tuto funkci, stačí aktivovat služby Remote Services na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive na adrese www.bmw-connecteddrive.cz.

Remote Services.

DOPRAVNÍ INFORMACE V REÁLNÉM ČASE (RTTI).

Dopravní informace v reálném čase (RTTI) vám přinášejí vždy ty nejaktuálnější informace o dopravním provozu. Přesné informace o místě a trvání dopravních kolon nabízí téměř okamžitý přehled o tom, co se děje na dálnicích, okresních silnicích a vnitrostátních dopravních tepnách, stejně jako na silnicích lokálního významu. Inteligentní doporučení alternativních objízdných tras řidiči napomáhá dojet na místo určení co možná nejefektivněji. Data o hustotě dopravy využívají informace o pohybech telefonů v sítích mobilních operátorů, sbírají se GPS data velkých fleetů vozidel, stejně tak jako z aplikací v chytrých telefonech nebo zpráv od policie. V potaz se berou také zaběhnuté dopravní zvyklosti, jako je například čas, kdy se dopravní zácpy vyskytují nejčastěji.
Dopravní informace jsou zobrazovány jasně, přičemž jednotlivé stupně dopravní hustoty jsou znázorněné zelenou, žlutou, oranžovou a červenou barvou.

EMERGENCY CALL.

Systém inteligentního tísňového volání Emergency call nabízí rychlou, individualizovanou službu nepřetržité asistence a také podporu vyškolených pracovníků – ve vašem jazyce, a to dokonce i v zahraničí. Pokud dojde v případě nehody k aktivaci airbagu nebo například předpínačů bezpečnostních pásů, systém Emergency call se spojí s tísňovou linkou. Důležité informace, jako je přesná poloha vozidla, závažnost nehody a možné riziko poranění cestujících, jsou odeslány do zákaznického centra BMW pomocí integrované SIM karty, která je nezávislá na soukromém mobilním telefonu. Zákaznické centrum BMW informuje záchranné složky a do jejich příjezdu zajistí asistenci po telefonu. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.

CONCIERGE SERVICES.

Pro všechny, kteří vždy chtěli vědět, jaké to je mít svého vlastního asistenta, nyní existuje řešení: s informační službou Concierge Services z repertoáru BMW ConncetedDrive. Řidič je stiskem tlačítka spojen s operátorem v telefonním centru BMW, který plní roli „osobního asistenta“ na silnici. Ať už hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo otevřenou lékárnu – operátor v telefonním centru BMW vše zjistí a na přání odešle všechny potřebné údaje přímo do vašeho navigačního systému. Může vám také rezervovat místo v restauraci nebo objednat hotelový pokoj. Informační služby Concierge Services pracují nezávisle na vašem mobilním telefonu a jsou k dispozici ve vaší zemi i v zahraničí – po celý den, sedm dní v týdnu a bez poplatků.