ROZMANITÉ JAKO ŽIVOT SÁM.

BMW řady 1 5dveřové.

Rozmanité jako život sám.BMW řady 1 5dveřové.

Kombinovaná spotřeba l/100 km 116 (EffDyn Edition)

3.8–3.4

Emise CO2 g/km (116 EffDyn Edition)

101–89

Počet dveří

5

Nové 5dveřové BMW řady 1 vás vezme do mimořádného světa. Překvapí agilitou, kompaktními rozměry a sportovně moderním vzhledem. Sportovní zaměření nového BMW řady 1 dokresluje přepracovaná přední část, typická maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek a prvky LED denního svícení. Nejvíce pozornosti si při pohledu zezadu zajistí dvoudílné LED světlomety ve tvaru písmene L. Ergonomický interiér s řadou odkládacích prostorů nabídne veškerý prostor, který budete potřebovat. Radost z jízdy je podpořena nejnovější generací motorů BMW TwinPower Turbo, které jsou stejně silné jako hospodárné. Praktický pětidveřový automobil je nabízen v široké škále verzí, od úsporného BMW 116d EfficientDynamics Edition až po sportovní BMW M140i. Díky výbavovým liniím Urban Line, Sport Line a M sportovnímu paketu je zajištěn osobitější styl každého konkrétního vozu. A navíc, zásluhou BMW ConnectedDrive můžete své zážitky z cest snadno sdílet s rodinou či přáteli. To je skutečný požitek. To je BMW řady 1.

OBJEVTE BMW ŘADY 1 5DVEŘOVÉ.

Design exteriéru

Výrazné křivky a velké nasávací otvory dávají zřetelně najevo, kolik energie se ukrývá ve zcela novém BMW řady 1. Nízké přední světlomety se soustředěným pohledem jsou volitelně k dispozici také s technologií LED a směřují pohled k hlavnímu motivu přídě – k ledvinkám masky chladiče s chromovými obroučky. Dynamický celkový vzhled podněcuje chuť k neředěným jízdním zážitkům. Těsný kontakt s vozovkou je v zadní části vozu zvýrazněn svalnatě vystouplými blatníky a širokým rozchodem zadní nápravy. LED diodové zadní svítilny nesporně upoutají pozornost a ihned demonstrují, že jde o typické BMW dobývající ulice.

Služby & Aplikace

V BMW řady 1 jste díky službám a aplikacím BMW ConnectedDrive neustále ve spojení se svým okolím.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

Díky své agilitě je BMW řady 1 ideálním vozem pro městský provoz.

3,8–3,4 l

Nejnovější technologie vstřikování, plně variabilní kontrola ventilů a pokroková turbodmychadla. To jsou stavební kameny úspěchu motorů z rodiny BMW EfficientDynamics.

PŘEHLED BMW ŘADY 1 5DVEŘOVÉ.