ROZMANITÉ JAKO ŽIVOT SÁM.

BMW řady 1 5dveřové.

Rozmanité jako život sám.BMW řady 1 5dveřové.

Kombinovaná spotřeba l/100 km 116 (EffDyn Edition)

3.8–3.4

Emise CO2 g/km (116 EffDyn Edition)

101–89

Počet dveří

5

Sportovní. Sebevědomé. Moderní. Výjimečné. To jsou vlastnosti, jimiž se vyznačuje BMW řady 1. Tento vůz nesnáší jednotvárnost davu, proto dává na obdiv svou osobnost, jedinečné detaily a charakteristické prvky, díky kterým na sebe upoutá pozornost všude, kde se objeví. Užívejte si své BMW bez starostí. Balíček BMW Service Inclusive, který je zahrnut v sériové výbavě každého nového vozu prodaného v ČR, obsahuje servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km.

OBJEVTE BMW ŘADY 1 5DVEŘOVÉ.

Design exteriéru

Výrazné křivky a velké nasávací otvory dávají zřetelně najevo, kolik energie se ukrývá ve zcela novém BMW řady 1. Nízké přední světlomety se soustředěným pohledem jsou volitelně k dispozici také s technologií LED a směřují pohled k hlavnímu motivu přídě – k ledvinkám masky chladiče s chromovými obroučky. Dynamický celkový vzhled podněcuje chuť k neředěným jízdním zážitkům. Těsný kontakt s vozovkou je v zadní části vozu zvýrazněn svalnatě vystouplými blatníky a širokým rozchodem zadní nápravy. LED diodové zadní svítilny nesporně upoutají pozornost a ihned demonstrují, že jde o typické BMW dobývající ulice.

Služby & Aplikace

V BMW řady 1 jste díky službám a aplikacím BMW ConnectedDrive neustále ve spojení se svým okolím.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

Díky své agilitě je BMW řady 1 ideálním vozem pro městský provoz.

101–89 g/km

Nejnovější technologie vstřikování, plně variabilní kontrola ventilů a pokroková turbodmychadla. To jsou stavební kameny úspěchu motorů z rodiny BMW EfficientDynamics.