MÉNĚ LIMITŮ. VÍCE VOLNOSTI.

BMW řady 2 Cabrio.

MÉNĚ LIMITŮ. VÍCE VOLNOSTI.

BMW řady 2 Cabrio.

MÉNĚ LIMITŮ. VÍCE VOLNOSTI.BMW řady 2 Cabrio.

Maximální rychlost v km/h (228i)

250 [250]

Zrychlení 0–100 km/h v s (228i)

6,1 [6,0]

Max. výkon v kW (k) při 1/min (228i)

180 (245)/5 000

Dynamický vzhled a kompaktní proporce, to je první BMW řady 2 Cabrio. Atraktivní design se vyznačuje krátkými převisy a výraznými křivkami. Z robustní zadní části vyzařuje sebevědomý charakter. Celý design ještě více okoření nejen provedení Luxury Line, Sport Line a M Sport, ale také kompletní nabídka Originálního příslušenství BMW. Nic podobného jako BMW řady 2 Cabrio zde dosud nebylo. Tento vůz si razí svou vlastní cestu. A BMW M240i je ještě impulzivnější. Se zážehovým řadovým šestiválcem M Performance TwinPower Turbo nechává plně vyniknout temperamentu BMW řady 2. Nejenže mu uděluje bezkonkurenční dynamiku, ale také povyšuje radost z jízdy na zcela novou úroveň.

OTEVŘETE SE ZBRUSU NOVÉMU STYLU.

Modely a volitelná výbava BMW řady 2 Cabrio.

Stylový společník, elegantní sportovec nebo exkluzivní průkopník: Vy rozhodujete o typu charakteru, který chcete dát svému BMW řady 2 Cabrio. Modely lze zkombinovat s volitelným vybavením BMW a vytvořit vedle základní verze i tři další designové verze. Příznivci dynamické jízdy si mohou zvolit i M sportovní paket. Svůj styl můžete vyjádřit využitím dalších paketů nebo originálního příslušenství BMW.

Design

Inspirováno létem: Když je plátěná střecha stažená, působí přední část BMW řady 2 Cabrio skutečně sebejistým dojmem. Vůz má velmi sportovní vzhled a zadní část působí robustně. S nataženou střechou vás okouzlí dynamické křivky a sportovní proporce BMW řady 2 Cabrio. Díky kontrastnímu provedení plátěné střechy navíc dokonale vynikne jeho největší přednost: Bezstarostný charakter, který zapůsobí na všechny smysly. A v neposlední řadě i maximální radost z jízdy.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

Perfektní kombinace kontrastů: Dynamická pohonná jednotka BMW řady 2 Cabrio a inovativní technologie BMW EfficientDynamics jsou receptem na bezkonkurenční výkon a maximální hospodárnost. Výsledek: BMW řady 2 Cabrio vyniká výbornou manévrovatelností a agilitou v ulicích bez ohledu na to, zda využíváte režim ECO PRO nebo vyznáváte sportovnější jízdní styl. Je to impulzivní, temperamentní vůz, který uspokojí všechny vaše smysly.

180 kW.

Zážehové motory v BMW řady 2 Cabrio charakterizuje agilní výkon, mimořádná odezva a vynikající hospodárnost. Model BMW 230i má maximální výkon 185 kW (252 k) s kombinovanou spotřebou paliva pouhých 6,8 až 6,5 l/100 km (převodovka Steptronic: 6,2 až 6,0 l/100 km). Díky turbodmychadlu TwinScroll s technologiemi Valvetronic, Double-VANOS a přímým vstřikováním poskytuje pohonná jednotka maximální točivý moment 350 Nm při pouhých 1450 1/min.