OTEVŘETE SE ZBRUSU NOVÉMU STYLU.

Modely & Výbava BMW řady 2 Cabrio.

OTEVŘETE SE ZBRUSU NOVÉMU STYLU.

Modely & Výbava BMW řady 2 Cabrio.

Stylový společník, elegantní sportovec nebo exkluzivní průkopník: Vy rozhodujete o typu charakteru, který chcete dát svému BMW řady 2 Cabrio. Modely lze zkombinovat s volitelným vybavením BMW a vytvořit vedle základní verze i tři další designové verze. Příznivci dynamické jízdy si mohou zvolit i M sportovní paket. Svůj styl můžete vyjádřit využitím dalších paketů nebo originálního příslušenství BMW.

OTEVŘETE SE ZBRUSU NOVÉMU STYLU.Modely & Výbava BMW řady 2 Cabrio.

Stylový společník, elegantní sportovec nebo exkluzivní průkopník: Vy rozhodujete o typu charakteru, který chcete dát svému BMW řady 2 Cabrio. Modely lze zkombinovat s volitelným vybavením BMW a vytvořit vedle základní verze i tři další designové verze. Příznivci dynamické jízdy si mohou zvolit i M sportovní paket. Svůj styl můžete vyjádřit využitím dalších paketů nebo originálního příslušenství BMW.

MODEL M SPORT.

Extrémní sportovnost vyráží do ulic! S M sportovním paketem můžete zdůraznit nespoutaný charakter BMW řady 2 Cabrio. Společně s M aerodynamickým paketem dokáže vůz perfektně okořenit. A to nejen opticky. Vylepšení poznáte při každé sportovní jízdě!

 • Exteriér

  Model M Sport má převody nastavené pro dynamickou jízdu. Tomu odpovídá také M sportovní podvozek a M aerodynamický paket se speciálním předním nárazníkem, bočními prahy a zadním nárazníkem. Dalším vzrušujícím prvkem jsou 17" M kola z lehkých slitin „Double-spoke 460 M“ doplněná M sportovními brzdami s modrými třmeny. Dynamický vzhled perfektně završuje osm širokých lamel masky chladiče ve tvaru ledvinek v černém vysoce lesklém provedení a chromová koncovka výfuku nebo další designové prvky BMW Individual „Highgloss Shadow Line“ a exkluzivní metalický lak v odstínu „Estoril Blue“.
  Alternativně jsou k dispozici také 18'' M kola z lehkých slitin „Double-spoke 461 M“ v metalickém provedení „Silver“ a „Ferric Grey“ s kombinovanými pneumatikami.
  Parkovací asistent v zadní části vozu usnadňuje couvání a parkování vozu do stísněných prostor, mlhová světla v předním nárazníku posílí bezpečnost za snížené viditelnosti a špatného počasí.

 • Interiér

  V interiéru modelu M Sport vás přivítají M prahové lišty a sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce z kombinace tkaniny v M stylu / „Alcantara“ v provedení „Hexagon Anthracite“ s prošitím v kontrastní barvě „Royal Blue“. Dynamickou atmosféru dotváří uvítací osvětlení vpředu a vzadu společně s ambientním osvětlením vpředu, vzadu, v prostoru pro nohy předních cestujících a přihrádce ve středové konzole. Toto osvětlení je k dispozici v oranžovo-červené nebo bílé barvě. Moderní sportovní vzhled zdůrazňuje také obložení interiéru v provedení „Aluminium Hexagon“ s kontrastními lištami v odstínu „Estoril Blue“ nebo v černé barvě. Čalounění stropu BMW Individual v odstínu „Anthracite“ pak sportovní vzhled vozu dokonale podtrhne. Mezi další highlighty modelu M Sport patří posuvná loketní opěrka, M opěrka pro nohu řidiče, polstrovaná kolenní opěrka v pravé části prostoru pro nohy řidiče, zkrácená řadicí páka s logem M a přístrojová deska s jedinečným provedením přístrojů a detailními stupnicemi. Volič jízdních režimů Driving Experience Control navíc nabízí režim Sport+ a klíček vozu je doplněn o atraktivní detaily v odstínu „Estoril Blue“.
  Přímé i nepřímé LED osvětlení zajišťuje uvolňující a přátelskou atmosféru. Řidič může využít také tempomat s funkcí brzdění a M kožený volant s multifunkčními tlačítky. Interiér modelu M Sport perfektně završuje praktický odkládací paket s četnými možnostmi pro pohodlné uložení nejrůznějších předmětů.

MODEL SPORT LINE.

Podmanivé designové prvky exteriéru v černém vysoce lesklém provedení okamžitě vysílají jasný signál: Model Sport Line klade důraz na dynamiku. Tep každého fanouška sportovní jízdy zaručeně zvýší jediný pohled na tachometr a otáčkoměr. Červené stupnice nedočkavě vyzývají k další jízdě.

 • Exteriér

  Model Sport Line s velkými 17" koly z lehkých slitin „Star-spoke“ je vždy připraven ke startu. Exkluzivní lamely BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek stejně jako kryty vnějších zpětných zrcátek a další prvky na předním a zadním nárazníku jsou v černém vysoce lesklém provedení. Design je doplněn koncovkou výfuku v provedení „Black Chrome“. Nápis „Sport“ na bocích jasně vyjadřuje sportovní charakter vozu.
  Na přání jsou k dispozici také 18" kola z lehké slitiny „Double-spoke 384“.
  Parkovací asistent v zadní části vozu usnadňuje couvání a parkování vozu do stísněných prostor, mlhová světla v předním nárazníku posílí bezpečnost za snížené viditelnosti a špatného počasí.

 • Interiér

  Díky inspiraci klasickými BMW koncepcemi jízdní dynamiky se Model Sport Line honosí označením „BMW Sport“ na prahových lištách. Pozornost si zaslouží klíč od vozu s červenými detaily, který symbolizuje opojný zážitek z jízdy ve vozu BMW. Sportovní sedadla s látkovým čalouněním Track v provedení „Anthracite“ v kombinaci s červeným nebo šedým prošíváním poskytují vynikající boční vedení. Dalšími výraznými prvky jsou: vnitřní osvětlení s možností volby barvy světla mezi oranžovočervenou a bílou, přístrojový panel s červeným kontrastním lemováním a červenými stupnicemi na tachometru a otáčkoměru.

  Závodní dojem z modelu Sport Line dotváří lišty obložení interiéru ve vysoce lesklém černém provedení nebo v barvě leštěného hliníku v kombinaci s matnou barvou „Oxide Silver“.

  Příjemná kombinace přímého a nepřímého osvětlení interiéru prostřednictvím řady bodových světel LED, které jsou součástí paketu interiérového osvětlení, vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru. Řidič se při jízdě může spolehnout na systém pro automatické udržování rychlosti, stejně jako na kožený závodní volant s multifunkčními tlačítky a červeným nebo černým kontrastním prošíváním. Odkládací paket dává pasažérům možnost využít řadu praktických úložných míst, které dokonale dotváří interiér modelu Sport Line.

MODEL LUXURY LINE.

Prémiové, vysoce lesklé chromové provedení designových prvků vysílá od prvního okamžiku jasný signál: Hlavním zaměřením provedení BMW Luxury Line je elegance a sofistikovanost. Parkovací asistent (PDC) navíc usnadní manévrování s vozem i v těch nejtěsnějších parkovacích místech.

 • Exteriér

  Model Luxury Line byl stvořen k tomu, aby zanechal dojem. 17" kola z lehkých slitin „Y-spoke 380“, maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW s jedenácti lamelami ve vysoce lesklém chromovém provedení, designové prvky modelu BMW Chrome Line, přední a zadní nárazník s charakteristickými doplňky a koncovka výfuku ve vysoce lesklém chromovém provedení perfektně ladí s moderním vzhledem vozu. Nápis „Luxury“ na bocích dává jasně najevo, s kým máte tu čest.
  K modelu Luxury Line lze alternativně objednat i 18" kola z lehkých slitin „V-spoke 387“ s kombinovanými pneumatikami.
  Parkovací asistent v zadní části vozu usnadňuje couvání a parkování vozu do stísněných prostor, mlhová světla v předním nárazníku posílí bezpečnost za snížené viditelnosti a špatného počasí.

 • Interiér

  Interiéru modelu Luxury Line dodávají na atraktivitě prahové lišty z hliníku s nápisem „BMW Luxury“. Kožené čalounění Dakota v barvě „Oyster“ v kombinaci s kontrastními prvky v tmavé barvě „Oyster Dark“ a světlou barvou interiéru nabízí pasažérům výjimečný komfort a estetický zážitek. Horní panel přístrojové desky je v černém provedení. Obložení středové konzoly skvěle doplňuje obložení zbytku interiéru v provedení „Fineline Stream“ z ušlechtilého dřeva se zvýrazňujícími prvky v barvě „Oxide Silver“.

  Vnitřní osvětlení s možností volby barvy světla mezi červeno-oranžovou a bílou, s přídavným osvětlením na středovém sloupku, efektivně osvětluje interiér za tmy a lze ho ovládat pomocí ovladače iDrive. Černý klíč od vozu je vyveden s chromovanými detaily.

  Příjemná kombinace přímého a nepřímého osvětlení interiéru prostřednictvím řady bodových světel LED, které jsou součástí paketu interiérového osvětlení, vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru. Řidič se při jízdě může spolehnout na systém pro automatické udržování rychlosti, stejně jako na kožený závodní volant s multifunkčními tlačítky.

  Odkládací paket dává pasažérům možnost využít řadu praktických úložných míst, které dokonale dotváří interiér modelu Luxury Line.

MODEL ADVANTAGE.

Model Advantage je vybaven řadou praktických a bezpečnostních funkcí uvnitř i vně vozu. Parkovací asistent v zadní části vozu usnadňuje řidiči díky akustické signalizaci a vizuálnímu zobrazení vzdálenosti od překážky parkování a couvání do stísněných prostor. Mlhová světla integrovaná do předního nárazníku přispívají k vyšší bezpečnosti za snížené viditelnosti a špatného počasí.
Řidič může využít tempomat s funkcí brzdění – systém, který udržuje konstantní zvolenou rychlost v případě potřeby aktivně zapojí brzdy, a to vše i při jízdě z kopce. Volant s multifunkčními tlačítky usnadňuje přístup k nejrůznějším funkcím vozu a řada přihrádek poskytuje řadu praktických možností pro ukládání nejrůznějších.

PAKETY.

PAKETY.

Speciální výbava pro vaše BMW.

Výbavové pakety BMW jsou první volbou, pokud jde o speciální výbavu pro vaše BMW řady 2 Cabrio. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme všechny součásti vybrat tak, aby byly vzájemně dokonale sladěné a perfektně odpovídaly charakteru vozu. Informujte se u svého dealera BMW, jaké pakety jsou ve vaší zemi dostupné, nebo si vyzkoušejte konfigurátor vozidla na vašich národních/regionálních internetových stránkách BMW.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Originální příslušenství BMW pomáhá zvýraznit sportovní eleganci BMW řady 2 Cabrio a rozšířit jeho všestrannost a flexibilitu. Zde najdete řadu praktických, vysoce kvalitních doplňků.

 • Přeprava a zavazadla

  Cestovní sada zahrnuje cestovní kufr na kolečkách a příruční tašku, které pomohou vytvořit další úložný prostor na zadním sedadle. Zavazadla lze přepravovat samostatně, nebo dohromady a zajištěná bezpečnostními pásy. Jsou opatřena zámky, které zabraňují krádeži.
  Univerzální háček systému „Travel & Comfort“ můžete použít pro snadné zavěšení oděvů nebo lehkých zavazadel na zadní stranu opěradla a ochránit je tak před znečištěním v prostoru pro nohy. Díky rychlospojce je připojení k základnímu nosiči extrémně snadné. Nosič se upevňuje mezi vzpěry hlavové opěrky a vytvoří pevnou základnu pro všechny součásti modulárního systému „Travel & Comfort“. Pomocí rychlospojky můžete snadno upevnit háček na šaty, sklápěcí stolek, univerzální háček nebo držák pro Apple iPad™ a Samsung Galaxy Tab.
  Nosič kol/e-biků je lehký, ale přitom stabilní a unese hmotnost až 60 kg. Lze jej snadno a bezpečně upevnit na tažné zařízení a dokáže přepravit až dvě kola nebo e-biky (lze rozšířit pro tři kola). Funkce vyklápění umožní snadný přístup do zavazadlového prostoru i s koly upnutými v nosiči.

 • Příslušenství interiéru a exteriéru

  Speciální textilní koberečky zajistí spolehlivou ochranu proti vlhkosti a nečistotám. Perfektně ladí s designem Sport Line a jsou opatřeny nenápadným logem BMW. Gumová spodní strana nepropouští vodu a vylepšené provedení zabraňuje opotřebení a potrhání.
  Pevná a voděodolná rohož zavazadlového prostoru s protiskluzovou úpravou a zvednutými okraji na všech stranách ochrání zavazadlový prostor před nečistotami a vlhkostí. Její černá barva s červenými detaily perfektně ladí s interiérem modelu Sport Line.
  Černý/červený skládací box s nosností až 20 kg je navržen tak, aby umožňoval uložení menších věcí nebo přepravek. Složení a rozložení je velmi snadné díky popruhům na suchý zip. Je opatřen protiskluzovou úpravou a když není zrovna potřeba, můžete jej jednoduše odložit stranou a získané místo využít.
  Špičková lesklá 19" kola z lehkých slitin „Double-spoke 361“ v provedení „Ferric Grey“ dodávají vozu sportovní švih. Kompletní sada kol zahrnuje přední kola o rozměru 7.5J x 19 s pneumatikami 225/35 R19 88Y XL RSC a zadní kola o rozměru 8J x 19 s pneumatikami 245/30 R19 89Y XL RSC.
  BMW M aerodynamický paket obsahuje nárazníky a charakteristické aerodynamické lemy blatníků v barvě karoserie, modifikované otvory usměrňující proudění chladicího vzduchu k brzdám, kryt podvozku a zadní difuzor v kontrastní barvě. Celkový vzhled podtrhuje mimořádnou dynamiku vozu.
  Špičková 19" kola BMW M Performance z lehkých slitin „Double-spoke 624 M“ jsou kovaná a leštěná. Kompletní sada kol s kombinovanými dojezdovými pneumatikami „Runflat“ zahrnuje přední kola o rozměru 7.5J x 19 s pneumatikami 225/35 R19 88Y RSC a zadní kola o rozměru 8J x 19 s pneumatikami 245/30 R19 89Y RSC.

 • Praktické doplňky

  Připojovací snap-in adaptér umožňuje bezpečné uložení a rychlé nabití zařízení Samsung Galaxy S4. Rovněž lze přehrávat uloženou hudbu prostřednictvím systému reproduktorů ve voze a zobrazovat na hlavním displeji přebaly jednotlivých alb.
  O mimořádné poslechové zážitky je postaráno díky možnosti připojit k operačnímu systému vozu kompatibilní zařízení Apple iPod™ nebo iPhone™ pomocí USB adaptéru. Ten zároveň zajistí i nabíjení. Zařízení lze ovládat prostřednictvím ovladače iDrive, multifunkčních tlačítek na volantu nebo prostřednictvím rádia.
  Klíčenka vyrobená z kvalitní kůže je připevněna ke klíči pomocí stylové kovové spony. Ochrání klíč před škrábanci, nečistotami a vlhkostí, zabraňuje náhodnému stisknutí tlačítek a díky černé a červené barvě je perfektním doplňkem modelu Sport Line.