UDÁVEJTE SMĚR. A NECHTE SVĚT, ABY VÁS NÁSLEDOVAL.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW řady 2 Cabrio.

Komunikace, informace a zábava – zažijte zcela nový způsob mobility se službami a aplikacemi BMW ConnectedDrive.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.

Jejich součástí je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Pro všechny, kteří chtěli někdy zažít, jaké to je, mít svou osobní asistentku: služby Concierge Services od BMW ConnectedDrive. Stisknutím tlačítka se řidič spojí se zákaznickým centrem společnosti BMW, kde bude jeho pracovník fungovat jako „osobní asistent“ během jízdy. Ať už hledáte konkrétní restauraci nebo nejbližší bankomat či lékárnu – pracovník zákaznického centra společnosti BMW je zde proto, aby vám pomohl, a může také odesílat příslušné informace přímo do navigačního systému vašeho vozu. Služby Concierge Services fungují nezávisle na mobilním telefonu řidiče a jsou dostupné v jeho domovské zemi i v zahraničí, nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to bez jakýchkoli dalších nákladů.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Informace o dopravě v reálném čase (RTTI) poskytují nejaktuálnější dopravní informace za všech okolností. Přesné informace o čase a době trvání zpoždění jsou k dispozici prakticky v reálném čase, včetně informací o aktuální dopravní situaci na dálnicích, silnicích 1. a 2. třídy a řadě městských silnic. Inteligentní systém dokáže řidiči také doporučit alternativní trasu, aby do cíle vždy dorazil včas. Údaje jsou získávány z různých zdrojů, jako např. z pohybu v sítích mobilních operátorů, údajů GPS velkých vozových parků, aplikací pro smartphony a policejních hlášení, a také zohledňují zavedené dopravní modely, jako jsou dopravní špičky. Informace o dopravní situaci jsou jasně indikovány pomocí barev – silnice jsou zobrazovány zeleně, žlutě, oranžově nebo červeně.

REMOTE SERVICES.

REMOTE SERVICES.

Díky službám Remote Services a bezplatné aplikaci My BMW Remote (k dispozici v Apple App Store a obchodu Google Play) lze na dálku ovládat různé funkce vozu, např. zamknutí a odemknutí vozidla. Pokud je vůz vybaven navigačním systémem, je také možné do něj nahrát cílové adresy přímo z vyhledávače Google™. Aplikace navíc umí zobrazit polohu vozidla. Chcete-li začít používat tuto funkci, stačí aktivovat služby Remote Services na zákaznickém portálu Můj BMW ConnectedDrive na adrese www.bmw-connecteddrive.cz.

EMERGENCY CALL.

Systém inteligentního tísňového volání Emergency call nabízí rychlou, individualizovanou službu nepřetržité asistence a také podporu vyškolených pracovníků – ve vašem jazyce, a to dokonce i v zahraničí. V případě vážné nehody, kdy dojde k aktivaci airbagu nebo předpínačů bezpečnostních pásů, je automaticky uskutečněno tísňové volání Emergency call. Důležité informace, jako je přesná poloha vozidla, závažnost nehody a možné riziko poranění cestujících, jsou odeslány do zákaznického centra BMW pomocí integrované SIM karty, která je nezávislá na soukromém mobilním telefonu. Zákaznické centrum BMW informuje záchranné složky a do jejich příjezdu zajistí asistenci po telefonu. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.