VŽDY PŘIPOJEN. NAVŽDY VOLNÝ.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW řady 2 Coupé.

Svoboda znamená mít za všech okolností možnost volby. Dělat to, co máte rádi. Inteligentní služby technologie BMW ConnectedDrive byly vyvinuty přesně pro tento účel. Jsou vždy přesně tam, kde je potřebujete, znají váš hudební vkus a vyhledají nejrychlejší trasu k požadovanému cíli. Činí z vašeho BMW řady 2 Coupé perfektního společníka, který vám umožní naplno si vychutnat neomezenou svobodu.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.

Jejich součástí je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

BMW APLIKACE.

Prvek výbavy Apps je platforma umožňující pohodlné používání vybraných aplikací pro chytré telefony ve vozidlech BMW. Kromě toho, že společnost BMW vyvíjí vlastní aplikace, např. aplikaci BMW Connected a aplikaci BMW M Laptimer, také úzce spolupracuje s partnery, jako jsou Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli zákazníci ve vozech bezpečně využívat také další aplikace třetích stran.

Stačí připojit kompatibilní chytrý telefon k vozidlu pomocí Snap-In adaptéru, pokud je k dispozici, nebo pomocí USB kabelu. Zvuk bude přehráván prostřednictvím audiosystému vozidla. Všechny funkce aplikací lze pohodlně ovládat pomocí ovladače iDrive. Výběr aplikací, které lze používat ve vozidle, se neustále rozšiřuje díky úzkému partnerství mezi společností BMW a různými dodavateli. Další informace naleznete na www.bmw.com/apps.

DOPRAVNÍ INFORMACE V REÁLNÉM ČASE (RTTI).

Informace o dopravě v reálném čase (RTTI) poskytují nejaktuálnější dopravní informace za všech okolností. Přesné a detailní informace o čase a době trvání zpoždění jsou k dispozici prakticky v reálném čase. Údaje jsou získávány z různých zdrojů, jako např. z pohybu v sítích mobilních operátorů, údajů GPS velkých vozových parků, aplikací pro smartphony a policejních hlášení. Tato data jsou analyzována s takovou pečlivostí, že je možné lokalizovat dopravní zácpy s přesností na několik metrů. Díky tomu poskytuje funkce RTTI informace o aktuální dopravní situaci na dálnicích, silnicích 1. a 2. třídy a řadě městských silnic v reálném čase. Dokáže vám také doporučit alternativní trasy.
Systém RTTI je dostupný pouze v kombinaci se službami BMW ConnectedDrive Services a s navigačním systémem BMW Professional.

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Pokud jste chtěli někdy zažít, jaké to je, mít vlastního asistenta, nyní máte příležitost: prostřednictvím služby Concierge Services od BMW ConnectedDrive.
Tato pohodlná služba vám zprostředkuje spojení se zákaznickým centrem společnosti BMW, kde bude jeho operátor fungovat jako váš „osobní asistent“ během jízdy.
Nezáleží na tom, zda hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo aktuálně otevřenou lékárnu – operátor zákaznického centra společnosti BMW je vám k dispozici a dle vašeho přání pošle údaje o adrese přímo do navigačního systému vašeho vozu. Může vám také rezervovat místo v restauraci nebo pokoj v hotelu. Služby Concierge Services fungují nezávisle na vašem mobilním telefonu a máte je k dispozici doma i v zahraničí, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez jakýchkoliv dalších nákladů.
Dostupné pouze ve spojení s volitelnou výbavou ConnectedDrive Services.

EMERGENCY CALL.

Systém inteligentního tísňového volání Emergency call nabízí rychlou, individualizovanou službu nepřetržité asistence a také podporu vyškolených pracovníků – ve vašem jazyce, a to dokonce i v zahraničí. V případě vážné nehody, kdy dojde k aktivaci airbagu nebo předpínačů bezpečnostních pásů, je automaticky uskutečněno tísňové volání Emergency call. Důležité informace, jako je přesná poloha vozidla, závažnost nehody a možné riziko poranění cestujících, jsou odeslány do zákaznického centra BMW pomocí integrované SIM karty, která je nezávislá na soukromém mobilním telefonu. Zákaznické centrum BMW informuje záchranné složky a do jejich příjezdu zajistí asistenci po telefonu. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.
 

Inteligentní tísňové volání je dostupné jen na ConnectedDrive trzích mimo ČR a Dánsko.