STVOŘENO PRO RADOST Z JÍZDY.

První BMW řady 4 Cabrio.

STVOŘENO PRO RADOST Z JÍZDY.První BMW řady 4 Cabrio.

Zrychlení 0–100 km/h (s) (440i)

5,4

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (440i)

7,2–6,8

Doba otevření střechy v sekundách

20 s

Flexibilní možnost uložení dlouhých předmětů

Ano

Bez ohledu na to, zda je střecha otevřená či zavřená, je vůz BMW řady 4 Cabrio připraven vzít svět útokem. Disponuje lákavými detaily, jako jsou například inovativní aerodynamické vzduchové výdechy „Air Breather“. Nízké těžiště, optimální rozdělení hmotnosti mezi nápravy a motory využívající technologii TwinPower Turbo zlepšují dynamické schopnosti vozu a zdůrazňují jeho sportovní charakter. Přední část vozu zaujme volitelnými adaptivními LED světlomety s asistentem dálkových světel, které jsou ideální pro zajištění perfektní viditelnosti za každého počasí. Nejnovější technologie BMW ConnectedDrive a špičkový interiér přizpůsobený potřebám řidiče zajišťují dokonale komfortní jízdu a zvyšují jedinečný zážitek z jízdy ve voze BMW řady 4 Cabrio.

ÚCTA K VOZOVCE.

Elegantní styl, aerodynamické detaily, sportovní proporce – BMW řady 4 Cabrio zapůsobí na vaše smysly již na první pohled. V interiéru zaujme vytříbenými materiály, elegantním koženým čalouněním a ambientním osvětlením pro navození atmosféry při jízdě se zavřenou střechou.

Exteriér

Díky vybroušenému designu BMW řady 4 Cabrio je nemožné jej přehlédnout, i když právě nehybně stojí. Výrazná maska chladiče ve tvaru ledvinek a volitelné LED světlomety tvoří nezaměnitelnou kombinaci. Krátké převisy vytvářejí dynamický styl, který je zdůrazněn vodorovnými prolisy vedoucími až k zadní části vozu. Působivá souhra světla a stínu podtrhuje atletické tvary verze Cabrio. Dlouhý rozvor kol a protažená přední kapota vyvolává sportovní dojem – stejně jako klínovitá silueta BMW řady 4 Cabrio. Vzduchové výdechy „Air Breather“ za podběhy předních kol definují aerodynamickou eleganci, s níž se toto vozidlo pohybuje. Zcela v souladu s filozofií BMW EfficientDynamics. Maximální zážitek s verzí Cabrio spolu s minimální spotřebou paliva a minimálními emisemi.

Interiér

Vítr, burácení vln, nekonečné horizonty – to je pocit volnosti, který se ukrývá v každém detailu BMW řady 4 Cabrio. Když je střecha otevřená, dvoubarevné výplně dveří, boční panely i kryt složené pevné střechy propůjčují vozu charakter paluby luxusní jachty. Všechny designové prvky se navzájem ideálně doplňují. Tato estetická jednota vzbuzuje v každém řidiči BMW řady 4 Cabrio touhu po svobodě a radosti ze života. A se zavřenou střechou vaše smysly ohromí působivé ambientní osvětlení, bez ohledu na počasí venku. Široká řada vysoce kvalitních materiálů a povrchových úprav, jako je např. kůže „Dakota“ s atraktivním prošíváním, a různé možnosti obložení interiéru představují obrovský prostor pro individualizaci. Vaše BMW řady 4 Cabrio tak může mít zcela jedinečný charakter.

Jízdní dynamika

Zažijte radost z jízdy v té nejčistší podobě. S BMW řady 4 Cabrio můžete při každé jízdě posílit svoji touhu po svobodě. To vše díky inovativním technologiím BMW, které vás spolehlivě doprovázejí a nabízejí maximální bezpečnost, a to i při skutečně sportovní jízdě.

240 kW.

6válcový řadový zážehový motor BMW TwinPower o objemu 3,0 l v modelu BMW 440i se může pochlubit zvláště působivými hodnotami výkonu: 240 kW (326 k), maximální točivý moment 450 Nm a zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 5,4 s (xDrive: 5,4 s). Maximální rychlost je 250 km/h (elektronicky omezeno). Průměrná spotřeba paliva zůstává na pouhých 7,2 až 6,8 l na 100 km (xDrive: 7,6 až 7,3 l/100 km ), což přispívá k nízkým emisím CO₂ 167 až 159 g/km (xDrive: 177 až 169 g/km).