SVOBODA NA CESTÁCH. CELÝ SVĚT NA PALUBĚ.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW řady 4 Cabrio.

Služby a aplikace BMW ConnectedDrive vám poskytují naprostou svobodu a současně vás vždy udržují ve spojení a poskytují aktuální informace. Komunikace, navigace a procházení vašich sítí na cestách – to je dnešní podoba mobility.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.

Jejich součástí je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

ConnectedDrive Services

BLUETOOTH OFFICE S DIKTOVÁNÍM ZPRÁV.

Bluetooth Office vám umožňuje využívat čas strávený ve vašem voze s větší efektivitou. Díky rozhraním Bluetooth a USB můžete pohodlně organizovat své každodenní úkoly. E-maily, schůzky, úkoly a textové zprávy se zobrazují na kontrolním displeji, nebo jsou nahlas předčítány přes reproduktory hudební aparatury. Seznam kompatibilních mobilních zařízení najdete na www.bmw.com/bluetooth.

  • Diktování zpráv

    S navigačním systémem Professional v kombinaci s technologií Bluetooth a službami ConnectedDrive Services už nikdy nebude muset vzít telefon do ruky. Veškerý text lze nyní nadiktovat. Funkce diktování umožňuje převod hlasem zadaných zpráv na text, který může být odeslán ve formě e-mailu nebo SMS. Funkce diktování též umožňuje publikovat twitterové příspěvky pomocí BMW aplikací. Funkce diktování je zdarma po dobu prvních 60 dnů. Další používání služby je zpoplatněno na základě smlouvy se společností Nuance®. Funkce diktování není dostupná v češtině.

    Více informací o kompatibilitě mezi rozhraním Bluetooth ve vozech BMW a chytrými telefony a jinými mobilními zařízeními je k dispozici na www.bmw.com/bluetooth.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Informace o dopravě v reálném čase (RTTI) poskytují nejaktuálnější dopravní informace za všech okolností. Přesné a detailní informace o čase a době trvání zpoždění jsou k dispozici prakticky v reálném čase. Údaje jsou získávány z různých zdrojů, jako např. z pohybu v sítích mobilních operátorů, údajů GPS velkých vozových parků, aplikací pro smartphony a policejních hlášení. Tato data jsou analyzována s takovou pečlivostí, že je možné lokalizovat dopravní zácpy s přesností na několik metrů. Díky tomu poskytuje funkce RTTI informace o aktuální dopravní situaci na dálnicích, silnicích 1. a 2. třídy a řadě městských silnic v reálném čase. Dokáže vám také doporučit alternativní trasy. Systém RTTI je k dispozici pouze ve spojení se službami BMW ConnectedDrive Services a navigačním systémem BMW Professional.

Real Time Traffic Information (RTTI).

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Pokud jste chtěli někdy zažít, jaké to je, mít vlastního asistenta, nyní máte příležitost: prostřednictvím služby Concierge Service od BMW ConnectedDrive. Tato pohodlná služba vám zprostředkuje spojení se zákaznickým centrem společnosti BMW, kde bude jeho operátor fungovat jako váš „osobní asistent“ během jízdy. Nezáleží na tom, zda hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo aktuálně otevřenou lékárnu – operátor zákaznického centra společnosti BMW je vám k dispozici a dle vašeho přání pošle údaje o adrese přímo do navigačního systému vašeho vozu. Může vám také rezervovat místo v restauraci nebo pokoj v hotelu. Služby Concierge Services fungují nezávisle na vašem mobilním telefonu a máte je k dispozici doma i v zahraničí, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez jakýchkoliv dalších nákladů. Služba Concierge Service je dostupná pouze s BMW ConnectedDrive Services.

EMERGENCY CALL.

Systém inteligentního tísňového volání Emergency call nabízí rychlou, individualizovanou službu nepřetržité asistence a také podporu vyškolených pracovníků – ve vašem jazyce, a to dokonce i v zahraničí. V případě vážné nehody, kdy dojde k aktivaci airbagu nebo předpínačů bezpečnostních pásů, je automaticky uskutečněno tísňové volání Emergency call. Důležité informace, jako je přesná poloha vozidla, závažnost nehody a možné riziko poranění cestujících, jsou odeslány do zákaznického centra BMW pomocí integrované SIM karty, která je nezávislá na soukromém mobilním telefonu. Zákaznické centrum BMW informuje záchranné složky a do jejich příjezdu zajistí asistenci po telefonu. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.

Emergency call.

REMOTE SERVICES.

Díky službám Remote Services a bezplatné aplikaci My BMW Remote (k dispozici v Apple App Store a obchodu Google Play) lze na dálku ovládat různé funkce vozu, např. zamknutí a odemknutí vozidla. Pokud je vůz vybaven navigačním systémem, je také možné do něj nahrát cílové adresy přímo z vyhledávače Google™. Aplikace navíc umí zobrazit polohu vozidla. Chcete-li začít používat tuto funkci, stačí aktivovat služby Remote Services na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive na adrese www.bmw-connecteddrive.cz.

Remote Services.