PRAKTIČTÍ ASISTENTI. NA CESTÁCH STÁLE K DISPOZICI.

Komfort & Bezpečnost v BMW řady 4 Coupé.

Komfortní asistenční systémy a rozsáhlé bezpečnostní funkce: BMW řady 4 Coupé vás ochrání a podrží za všech okolností.

INTEGROVANÉ OPĚRKY HLAVY A PODAVAČE BEZPEČNOSTNÍCH PÁSŮ.

Opěrky hlavy integrované do zadního opěradla doplňují sportovní dojem coupé a zvyšují komfort i bezpečnost cestujících na zadních sedadlech. Cestující vpředu mohou využívat automatické podavače bezpečnostních pásů. Ihned po vložení klíčku do zapalování a zavření dveří automaticky podají řidiči a přednímu spolujezdci bezpečnostní pás z oblasti B-sloupku.

SYSTÉM PRO PŘEPRAVU DLOUHÝCH PŘEDMĚTŮ.

SYSTÉM PRO PŘEPRAVU DLOUHÝCH PŘEDMĚTŮ.

Rozšíření možností přepravy nákladu.

Systém pro přepravu dlouhých předmětů rozšiřuje přepravní možnosti vašeho BMW. Díky opěradlům zadních sedadel dělených v poměru 60 : 40 (volitelně 40 : 20 : 40) je možné zajistit různé individuální konfigurace pro přepravu osob a zavazadel, které splní širokou řadu požadavků. Budete tak mít k dispozici dostatek prostoru pro přepravu až čtyř párů lyží a až čtyř cestujících současně. Další výhoda systému pro převoz dlouhých předmětů spočívá v tom, že veškerý přepravovaný náklad je uchováván v čistotě a je bezpečně chráněn před krádeží uvnitř vozidla. Rovněž není vystaven povětrnostním vlivům a neoprávněnému přístupu jako při přepravě na střeše vozidla. Současně nedochází ke zhoršení aerodynamiky ani jízdní dynamiky. Součástí volitelné výbavy je také středová loketní opěrka a dva držáky nápojů. V rámci originálního příslušenství BMW je k dispozici také stejné provedení vaku na lyže a snowboard.

INOVATIVNÍ KOMFORTNÍ PŘÍSTUP.

INOVATIVNÍ KOMFORTNÍ PŘÍSTUP.

Bezkontaktní otevírání víka zavazadlového prostoru.

Bezkontaktní otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru je součástí systému komfortního přístupu. V situacích, kdy má uživatel plné ruce, stačí jeden cílený pohyb nohy pod zadním nárazníkem a víko zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře. Jediné, co musíte, je mít klíček od vozidla u sebe. Když chcete otevřít zavazadlový prostor s rukama plnýma nákupních tašek, obvykle se nevyhnete nemotornému hledání klíčku v tašce. V takových situacích je Vaší záchranou systém komfortního přístupu, který umožňuje bezkontaktní otevírání víka zavazadlového prostoru. Stačí rychlý cílený pohyb nohou pod zadním nárazníkem a snímač iniciuje proces otevření. Jediné, co musíte, je mít klíček od vozidla u sebe. Víko zavazadlového prostoru se následně odemkne a samo se otevře. Snímače umístěné v zadním nárazníku v různých výškách detekují pohyb nohy a otevřou zavazadlový prostor. Tato inovativní funkce od BMW ConnectedDrive otevírání a nakládání předmětů do zavazadlového prostoru velmi usnadňuje.

ODKLÁDACÍ PROSTORY.

Ve vozidle se nacházejí různé odkládací prostory, které budete mít neustále při ruce: přihrádky ve dveřích, které pojmou i litrovou láhev, odkládací schránka s víkem ve středové konzole, otevřená odkládací přihrádka pod přední středovou loketní opěrkou a v zadní středové konzole, a také dvojice držáků nápojů vpředu a vzadu, úložný box a odkládací schránka v palubní desce nabízejí dostatečné odkládací možnosti.

PASIVNÍ BEZPEČNOST.

Paket inteligentních bezpečnostních opatření v BMW řady 4 Coupé je zaměřen zejména na snížení rizika nehod – a přináší uklidňující pocit, že jste dokonale chráněni za všech okolností. Extrémně odolné a robustní příčníky a inteligentní využití ultralehké vysokopevnostní oceli zajišťují maximální bezpečnost karoserie a současně umožňují zachování nízké hmotnosti. Energie je při nárazu nasměrována do několika oblastí karoserie kolem prostoru pro cestující, jako je např. podvozek, boční rám, stěna motorového prostoru a střecha. Energie nárazu je pohlcována deformačními zónami vpředu a vzadu. V případě bočního nárazu zajišťuje ochranu zesílená konstrukce v oblasti B-sloupků a prahů, vysokopevnostní výztuhy ve dveřích a také robustní příčníky v prostoru sedadel.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive představuje první krok k neomezené radosti z jízdy. Jedná se o servisní balíček, který kryje všechny předepsané servisní úkony a údržbu. Paket BMW Service Inclusive kryje všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozidla po předem danou dobu a počet ujetých kilometrů. Tento balíček je platný po celém světě.
Jeho součástí je výměna motorového oleje včetně jeho dolévání (výměna oleje probíhá u autorizovaného prodejce BMW), pylový filtr, palivový filtr, vzduchový filtr a výměna zapalovacích svíček, výměna brzdové kapaliny, kontrola vozidla a některé další služby.