SPORTOVNÍ, LUXUSNÍ, MODERNÍ. A JEŠTĚ MNOHEM VÍC.

Modely a volitelná výbava pro BMW řady 4 Coupé.

SPORTOVNÍ, LUXUSNÍ, MODERNÍ. A JEŠTĚ MNOHEM VÍC.

Modely a volitelná výbava pro BMW řady 4 Coupé.

Pomocí paketů a různých modelů si přizpůsobte BMW řady 4 Coupé tak, aby ladilo s vaším osobním stylem. BMW řady 4 Coupé je k dispozici jako Model Sport Line a Model Luxury Line. Zvolit lze též Model M Sport, doplňkové výbavové pakety a prvky z programu Originálního příslušenství BMW.

SPORTOVNÍ, LUXUSNÍ, MODERNÍ. A JEŠTĚ MNOHEM VÍC.Modely a volitelná výbava pro BMW řady 4 Coupé.

Pomocí paketů a různých modelů si přizpůsobte BMW řady 4 Coupé tak, aby ladilo s vaším osobním stylem. BMW řady 4 Coupé je k dispozici jako Model Sport Line a Model Luxury Line. Zvolit lze též Model M Sport, doplňkové výbavové pakety a prvky z programu Originálního příslušenství BMW.

MODEL SPORT LINE.

BMW řady 4 Coupé v provedení Sport Line představuje dynamiku v tom nejlepším světle. Designové prvky v černém vysoce lesklém provedení jsou charakteristickým rysem sportovní verze BMW řady 4 Coupé.

 • Exteriér

  Provedení Sport Line s 18" koly z lehkých slitin ve dvoubarevném provedení „Ferric Grey“ nabízí sportovně dynamický vzhled. Výrazné designové prvky jako vzduchové výdechy „Air Breather“, přední a zadní nárazník se specifickými prvky v černém vysoce lesklém provedení nebo např. lišta ve středu nasávacího otvoru zajišťují elegantní vzhled. Ke sportovnímu vzhledu přispívá také maska chladiče BMW ve tvaru ledvin s devíti lamelami v lesklém provedení. Vnější zpětná zrcátka jsou k volitelně dispozici také v černém vysoce lesklém provedení. Lišty kolem bočních oken jsou ve sportovním matném černém provedení. Vysokou kvalitu zdůrazňuje černá chromovaná koncovka výfuku a logo „Sport“.
  V rámci výbavy Sport Line si můžete alternativně vybrat také 19" kola z lehkých slitin „Double-spoke“ s kombinovanými pneumatikami, a také vzduchové výdechy „Air Breather“ v barvě karoserie.

 • Interiér

  Klasický sportovní styl BMW je v interiéru výbavy Sport Line vyjádřen kontrastem mezi černou a červenou. Hliníkové prahové lišty s nápisem „BMW Sport“ vítají posádku okamžitě, jakmile otevře dveře. Řidič i spolujezdec si užívají výrazně tvarovaná sportovní sedadla čalouněná černou látkou „Track“ s červenými nebo šedými akcentními prvky, černou kůží Dakora s červenými doplňky nebo kůží Dakota v červené barvě Coral Red s černými detaily. Mezi další možné doplňky patří spodní část přístrojové desky v červené barvě Coral Red. Sportovní vzhled automobilu účinně zvýrazňuje leskle černé obložení interiéru s matnými akcentními linkami v provedení červená Coral Red nebo broušené hliníkové dekorační lišty, taktéž doplněné matně červenými akcentními linkami Coral Red.
  Sportovní kožený volant s červeným kontrastním prošíváním je alternativně k dispozici také s černým stehováním. Sportovní styl zdůrazňuje obložení dveřních výplní s exkluzivními leskle černými lištami s červenými detaily, které spolu s leskle černým obložením středového panelu dále v interiéru umocňují sportovní atmosféru. Dalšími specialitami je nepřímé prostorové osvětlení a uvítací osvětlení, rychloměr a otáčkoměr s červenou stupnicí a červenými kontrastními prvky, stejně jako chromované rámečky ovládání klimatizace a rádia. Sportovní režim SPORT+, ovládaný pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control, dodá znatelnou porci agility a dynamiky navíc. Výjimečný charakter provedení Sport Line odráží také klíč od vozu s červenými detaily.
  V rámci paketu Sport Line je alternativně na výběr mezi čalouněním kombinací látka/kůže v barvách světlá „Breeze“ Oyster, černá Sensatec Black, béžová Veneto Beige nebo černá s červenými doplňky. K dispozici je také kůže Dakota ve světlé barvě Oyster, černé barvě nebo béžové Veneto (obě s kontrastním prošíváním nebo bez něj). Více individuálního stylu lze přidat atraktivními podélně broušenými hliníkovými lištami se zvýrazňujícími linkami v jemně chromovaném provedení nebo černé barvě. K dispozici je také dřevěné obložení Fineline Anthracite, Ash Grain (s kovovými prvky) nebo dřevo ořechu, ve všech případech v kombinaci s jemně chromovanou akcentní lištou.

MODEL LUXURY LINE.

BMW řady 4 Coupé v provedení Luxury Line vás ohromí zejména spojením klasického a elegantního vzhledu. Charakteristickým znamením tohoto paketu je použití ušlechtilých materiálů a chromované designové prvky v lesklém provedení.

 • Exteriér

  Provedení Luxury Line je příslibem ryzí elegance: K atraktivitě tohoto paketu přispívají maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek s jedenácti lamelami a vzduchové výdechy „Air Breather“ v chromovém vysoce lesklém provedení. Špičkové designové prvky kombinují exkluzivitu se sportovní elegancí. Atraktivní vzhled je zdůrazněn chromovými prvky na předním i zadním nárazníku, vodorovnou lamelou v oblasti bočních nasávacích otvorů, rámečky bočních oken a okenními lištami a také koncovkou výfuku. Specifické provedení 18" kol z lehkých slitin „Multi-spoke“ je charakteristickým znakem výbavy Luxury Line. Elegantní vzhled tohoto vozidla podtrhuje nápis „Luxury“.
  V rámci provedení Luxury Line si alternativně můžete vybrat 19" kola z lehkých slitin „Multi-spoke“ a také vzduchové výdechy „Air Breather“ v barvě karoserie.

 • Interiér

  Paket Luxury Line je zárukou čisté elegance a luxusu. Kožené čalounění Dakota v barvě Saddle Brown s exkluzivním prošíváním doplňuje spodní část přístrojové desky čalouněná kůží stejné barvy. Prahové lišty nesoucí logo „BMW Luxury“ uvítají posádku okamžitě po otevření dveří. Nádhernou atmosféru uvnitř vytváří dřevěné obložení Fineline Anthracite nebo dřevo z kořene ořechu Burled Walnut, které jsou doplněné jemně chromovanou akcentní lištou. Péči věnovanou každému detailu dokumentují lišty ve dveřních výplních v jemném chromu. To vše doplňuje variabilní nepřímé osvětlení vnitřního prostoru s uvítacími světly vpředu a vzadu. Exkluzivní vlastností provedení Luxury Line jsou chromované rámečky středové konzoly a ovladačů klimatizace a rádia. Exkluzivní vzhled této luxusní výbavy odráží klíč s jemně chromovanými detaily Pearl Chrome.
  Alternativou provedení Luxury Line je možnost mít sedadla čalouněná materiálem Sensatec v béžové barvě Veneto Beige nebo v černém provedení Sensatec Black. Sedadla lze čalounit také černou kůží Dakota s exkluzivním stehováním nebo bez něj a světlou kůží Dakota Oyster s tmavými doplňky Oyster Dark. Pro obložení interiéru je možné vybírat mezi dřevěným obložením Burled Walnut (bez ozdobného vykládání) s akcentní lištou v jemném chromu Pearl Chrome a dřevěným obložením Fineline Anthracite, taktéž doplněným jemně chromovanými akcentními lištami Pearl Chrome. K dispozici jsou také atraktivní podélně broušené hliníkové lišty se akcentními linkami v jemně chromovaném provedení nebo v černé barvě.

MODEL M SPORT.

Sportovnost je hlavním rysem BMW řady 4 Coupé. Díky modelu M Sport získá vozidlo ještě energičtější charakter, zejména v oblasti vzhledu a jízdní dynamiky.

 • Exteriér

  Již z prvního pohledu je zřejmé, že model M Sport v kombinaci s modrou barvou Estoril Blue působí nesmírně sportovním dojmem. Ten zdůrazňují 18palcová kola z lehkých slitin a s dvojitými paprsky M designu 400 M a také aerodynamický paket s většími nasávacími otvory v předním nárazníku, aerodynamicky tvarovanými nástavci prahů a zadním nárazníkem s difuzorem v tmavě šedé metalické barvě nebo matném hliníku. Ledvinky BMW s devíti lamelami jsou společně se vzduchovými průduchy vyvedeny v lesklé černé barvě z programu BMW Individual Shadow Line a perfektně ladí s lištami bočních oken se stejnou úpravou. Vzduchové průduchy jsou na přání k dispozici také v matném hliníkovém provedení nebo v barvě karoserie. M sportovní podvozek dodává více radosti z jízdy při sportovním svezení během každého ujetého kilometru. Vše završuje koncovka výfuku v kontrastní lesklé chromové barvě a loga M na bocích za předními koly.
  Pro model M Sport jsou k alternativně k dispozici tato kola: 18palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky designu 441 M v barvě Ferric Grey, 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky designu 403 M ve dvoubarevném provedení Ferric Grey s leštěnými čelními plochami, 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky designu 442 M ve dvoubarevném provedení Ferric Grey s leštěnými čelními plochami a 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky designu 442 M ve dvoubarevném provedení Orbit Grey s leštěnými čelními plochami.

 • Interiér

  Model M Sport v interiéru ohromí exkluzivním sportovním duchem. Černá sportovní sedadla „Hexagon“ v kombinaci látka/Alcantara s M prošíváním a modrými detaily poskytují řidiči a spolujezdci optimální boční oporu. Multifunkční M kožený volant pomocí speciálně tvarované oblasti pro palce nabídne precizní kontrolu nad vozem. M sportovní paket doplňují M prahové lišty, černé čalounění stropu z programu BMW Individual a interiérové hliníkové lišty s šestiúhelníkovým vzorem a kontrastními prvky v matné modré Estoril Blue, které jsou použité také na výplních dveří. M podložka pro levou nohu, zkrácená řadicí páka (pouze u šestistupňové manuální převodovky) s logem M a rukojeť řadicí páky a ruční brzdy potažené jemnou kůží Nappa jsou dalšími prvky přinášejícími lepší pocit vyšších dynamických výkonů. Příjemnou atmosféru vytváří také nepřímé osvětlení, které může mít bílou nebo oranžovou barvu. Nápadnými prvky interiéru jsou ozdobné výplně středové konzoly v lesklé černé barvě, rychloměr a otáčkoměr s červeným odstupňováním a červeným kontrastním kroužkem a chromové rámečky ovladačů klimatizace a rádia. Součástí voliče jízdních režimů je mód SPORT+, který nabízí zvýšenou agilitu pro ještě větší radost z jízdy. Klíč od vozu s modrými prvky je dalším prvkem odrážejícím výjimečný charakter modelu M Sport.
  Model M Sport je k dispozici také s čalouněním Sensatec v černé barvě Black nebo béžové Veneto Beige, stejně tak jako v koženém čalounění Dakota Veneto Beige, černé Black, světlé Oyster nebo červené Dakota Coral Red s černými zvýrazňujícími prvky a červenou kůží potaženou spodní částí přístrojové desky.
  V interiéru je na výběr mezi dřevěným obložením Burled Walnut s prvky z lesklého chromu, dřevěným obložením Fineline s akcentními lištami v jemném chromu Pearl Chrome, dřevěným obložením Ash Grain s kovovými intarziemi a jemně chromovanými akcentními lištami a obložením z broušeného hliníku s jemně chromovanými akcentními lištami. Obložení přístrojové desky a dveří může být řešeno i s použitím leskle černých lišt, případně broušeným hliníkem s leskle černými akcentními lištami.

BMW INDIVIDUAL.

Impozantní, dokonce i když nehybně stojí: Řada BMW Individual nabízí širokou škálu exkluzivních laků pro BMW řady 4 Coupé.

 • Lak BMW Individual

  Impozantní, dokonce i když nehybně stojí: Řada BMW Individual nabízí širokou škálu exkluzivních laků pro BMW řady 4 Coupé. Jedním ze čtyř výrazných odstínů je metalická barva černá „Citrine“. Ta propůjčuje vozidlu klasickou eleganci coupé a podporuje jeho sportovní povahu. Tento odstín je inspirován drahokamem citrínem a díky použité pigmentaci Xiralic® se jeho barvy lesknou a přecházejí od zlatavého třpytu až po sytou a tmavou olivovou čerň.

 • BMW Individual kůže „Merino“

  Obklopeni elegancí: Díky nezaměnitelné jemné, pružné struktuře s otevřenými póry dodává kožené čalounění BMW Individual „Dakota“ v provedení „Gold Brown“ interiéru coupé zvláště speciální nádech. Precizně vsazené lemování a kontrastní prošití doplňuje kožené materiály a dodává jim mimořádně výjimečnou osobitost a styl. Spolu s odstínem „Gold Brown“ je k dispozici fascinující řada barev od „Opal White“ až po „Cashmere“ a „Black“, a vy tak máte vždy možnost vybrat si ten pravý odstín.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Obložení BMW Individual z tmavého ušlechtilého dřeva „Plane Auburn“ je diskrétní, ale v kombinaci s koženým čalouněním „Merino“ v provedení „Gold Brown“ přitahuje náležitou pozornost. Upoutá nepravidelnou strukturou a jedinečným zbarvením ukrytým pod lesklým povrchem. Ušlechtilé dřevo je vybíráno s maximální péčí a vyznačuje se precizním zpracováním. Alternativou k oběma výrazným volbám z ušlechtilého dřeva je lesklé obložení interiéru „Piano Black“, jemuž dokážou konkurovat pouze špičkoví výrobci klavírů.

 • Kola z lehkých slitin BMW Individual

  Výbava BMW Individual s 19" koly z lehkých slitin „V-spoke 626 I“ se vyznačuje výrazně dynamickým dojmem. Estetický detail: nenápadný laserem gravírovaný nápis BMW Individual.

 • Kožený volant BMW Individual „Merino“

  Zažijte radost z jízdy: Kožený volant BMW Individual s perfektním tvarem dokáže nadchnout jemností kůže. Další detail: emblém BMW Individual v podobě decentní plakety.

 • Kůží čalouněná palubní deska BMW Individual

  Pastva pro oči: Kůží potažená palubní deska BMW Individual posouvá interiér z hlediska kvality do zcela nové dimenze.

PAKETY.

Výbavové pakety BMW jsou první volbou, pokud jde o speciální příslušenství pro vaše BMW řady 4 Coupé. Informujte se u svého dealera BMW, jaké pakety jsou ve vaší zemi dostupné, nebo si vyzkoušejte konfigurátor vozidla na vašich národních internetových stránkách BMW.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Pomocí originálního příslušenství BMW si můžete BMW řady 4 Coupé upravit podle svých představ. Najdete zde řadu praktických a vysoce kvalitních doplňků.

 • Univerzální velurové koberečky Sport

  Odpuzují nečistoty a jsou odolné vůči vodě. Univerzální velurové koberečky BMW je možné po ukončení životnosti plně recyklovat. V dynamickém designovém provedení paketu Sport Line. K dispozici také v dalších barvách dané řady.

 • Nezávislé topení

  Ještě před jízdou dokáže interiér vozidla příjemně prohřát. Během startování je motor chráněn předehřátým okruhem chladicí kapaliny, což pomáhá snížit spotřebu paliva. Nezávislé topení lze aktivovat prostřednictvím hlavního displeje nebo dálkového ovládání. Tyto ovládací prvky lze také použít pro aktivaci funkce nezávislého větrání.

 • Paket osvětlení interiéru

  Toto osvětlení je energeticky úsporné. Technologie LED používaná u osvětlení interiéru ve vozidlech BMW na vás zapůsobí extrémně nízkou spotřebou energie a velmi dlouhou životností. Bílé světlo s optimálním jasem, které se podobná světlu dennímu, zajišťuje moderní atmosféru interiéru. Speciálně navržená čočka zajišťuje distribuci světla jako u klasické žárovky. Moduly LED je možné namontovat přímo do stávajících patic.

 • Snap-in adaptér

  Snap-in adaptér představuje bezpečný a spolehlivý dokovací systém s integrovanou funkcí rychlého nabíjení pro mobilní telefony Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony a RIM/BlackBerry. Díky bezkontaktnímu připojení antény je možné dosáhnout lepší kvality signálu i snížení množství vlnového záření v interiéru vozidla.
  V závislosti na výbavě vozidla, použitém mobilním telefonu a použití snap-in adaptéru pro mobilní telefon je možné prostřednictvím BMW Apps integrovat různé aplikace smartphonu.

 • Sportovní páka ruční brzdy

  Sportovní páka ruční brzdy je kompletně potažena vysoce kvalitní kůží. Červený střed propůjčuje páce ruční brzdy dynamický a sportovní vzhled. K dispozici také v dalších barvách dané řady.

 • Sportovní klíčenka/pouzdro na klíček

  Atraktivní pouzdro na ID vysílač vašeho BMW z jemné kůže. K dispozici také v dalších barvách dané řady.