NEJLEPŠÍ INFORMACE A ZÁBAVA PRO VAŠE CESTY.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW řady 4 Coupé.

Rádi vám pomůžeme: BMW ConnectedDrive služby a aplikace vás uvedou do dokonalého světa pohodlného cestování. Díky našim informačním a zábavním funkcím se každá vaše jízda stane příjemným zážitkem.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.


Jejich součástí je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive.


Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

KANCELÁŘ BLUETOOTH.

KANCELÁŘ BLUETOOTH.

Čas ve vozidle můžete využívat efektivněji.

Funkce Bluetooth Office vám umožňuje využívat čas strávený ve vozidle skutečně naplno. Připojení zařízení pomocí rozhraní Bluetooth a USB pro vás představuje možnost pohodlného zorganizování vašeho každodenního života doma i na cestách. E-maily, schůzky, úkoly a textové zprávy jsou zobrazovány na hlavním displeji nebo hlasitě předčítány prostřednictvím audiosystému. Seznam všech kompatibilních mobilních telefonů a smartphonů najdete na adrese www.bmw.com/bluetooth.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Funkce Real Time Traffic Information (RTTI) vám vždy nabízí nejaktuálnější dopravní informace. Přesné a detailní informace o čase a době trvání zpoždění jsou k dispozici prakticky v reálném čase. Údaje jsou získávány z různých zdrojů, jako např. z pohybu v sítích mobilních operátorů, údajů GPS velkých vozových parků, aplikací pro smartphony a policejních hlášení. Tato data jsou analyzována s takovou pečlivostí, že je možné lokalizovat dopravní zácpy s přesností na 500 metrů. Díky tomu poskytuje funkce RTTI informace o aktuální dopravní situaci na dálnicích, silnicích 1. a 2. třídy a řadě městských silnic v reálném čase. Dokáže vám také doporučit alternativní trasy. Dostupné pouze ve spojení s volitelnou výbavou ConnectedDrive Services.

Real Time Traffic Information (RTTI).

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Chtěli jste někdy zažít, jaké to je, mít vlastního asistenta? Nyní máte příležitost: Zažijte velmi speciální službu – BMW ConnectedDrive Concierge Services. Po stisknutí tlačítka budete spojeni s našimi operátory zákaznického centra BMW, kteří vám budou na cestách k dispozici jako „osobní asistenti“. Nezáleží na tom, zda hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo aktuálně otevřenou lékárnu – operátor zákaznického centra společnosti BMW je vám k dispozici a dle vašeho přání pošle údaje o adrese přímo do navigačního systému vašeho vozu. Může vám také rezervovat místo v restauraci nebo pokoj v hotelu. Služby Concierge Services fungují nezávisle na vašem mobilním telefonu a máte je k dispozici doma i v zahraničí, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez jakýchkoliv dalších nákladů. Pro využívání této funkce je nutná aktivace BMW ConnectedDrive Services.

Concierge Service.

EMERGENCY CALL.

Systém inteligentního tísňového volání Emergency call nabízí rychlou, individualizovanou službu nepřetržité asistence a také podporu vyškolených pracovníků – ve vašem jazyce, a to dokonce i v zahraničí. V případě vážné nehody, kdy dojde k aktivaci airbagu nebo předpínačů bezpečnostních pásů, je automaticky uskutečněno tísňové volání Emergency call. Důležité informace, jako je přesná poloha vozidla, závažnost nehody a možné riziko poranění cestujících, jsou odeslány do zákaznického centra BMW pomocí integrované SIM karty, která je nezávislá na soukromém mobilním telefonu. Zákaznické centrum BMW informuje záchranné složky a do jejich příjezdu zajistí asistenci po telefonu. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.

Emergency call.

REMOTE SERVICES.

Díky službám Remote Services a bezplatné aplikaci My BMW Remote (k dispozici v Apple App Store a obchodu Google Play) lze na dálku ovládat různé funkce vozu, např. zamknutí a odemknutí vozidla. Pokud je vůz vybaven navigačním systémem, je také možné do něj nahrát cílové adresy přímo z vyhledávače Google™. Aplikace navíc umí zobrazit polohu vozidla. Chcete-li začít používat tuto funkci, stačí aktivovat služby Remote Services na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive na adrese www.bmw-connecteddrive.cz.

Remote Services.