UKAŽTE SVŮJ JEDINEČNÝ CHARAKTER.

Modely & Výbava pro BMW řady 4 Gran Coupé.

UKAŽTE SVŮJ JEDINEČNÝ CHARAKTER.

Modely & Výbava pro BMW řady 4 Gran Coupé.

Přizpůsobte si své BMW řady 4 Gran Coupé tak, aby odpovídalo vašim osobním potřebám: s výbavovými liniemi BMW & výbavou. Modely Sport Line a Luxury Line dávají na výběr dvojici designových paketů, které doplňuje expresivní model M Sport. Zásluhou programu BMW Individual a Originálního příslušenství BMW je k dispozici mnohem více možností individualizace BMW řady 4 Gran Coupé.

UKAŽTE SVŮJ JEDINEČNÝ CHARAKTER.Modely & Výbava pro BMW řady 4 Gran Coupé.

Přizpůsobte si své BMW řady 4 Gran Coupé tak, aby odpovídalo vašim osobním potřebám: s výbavovými liniemi BMW & výbavou. Modely Sport Line a Luxury Line dávají na výběr dvojici designových paketů, které doplňuje expresivní model M Sport. Zásluhou programu BMW Individual a Originálního příslušenství BMW je k dispozici mnohem více možností individualizace BMW řady 4 Gran Coupé.

MODEL SPORT LINE.

ModelSport Line dodává BMW řady 4 Gran Coupé dynamicky elegantní nádech. Výrazné designové prvky v černém vysoce lesklém provedení podtrhují sportovní charakter vozu a přitáhnou obdivné pohledy ostatních. Z interiéru vyzařuje uklidňující a precizně propracovaná atmosféra s exkluzivním čalouněním, jako např. kůže v provedení „Coral Red“.

 • Exteriér

  Model Sport Line okamžitě zaujme oko pozorovatele použitím lesklých 18palcových kol z lehkých slitin s dvojitými paprsky Double-spoke designu 397 ve dvoubarevném provedení Ferric Grey. Sportovní vzhled je dále umocněn vysoce lesklými černými doplňky ve středním nasávacím otvoru v přídi. I další elementy mají leskle černou úpravu: například devět lamel BMW ledvinek tvořících masku chladiče, lemy otvorů za předními koly či doplňky v předním a zadním nárazníku. Vnější zpětná zrcátka jsou vyvedena v barvě vozu, rámečky bočních oken zase v matně černém provedení. Sportovní vzhled dokreslují koncovky výfuku s úpravou lesklého chromu a nápisy „Sport“ na bocích nad vzduchovými otvory za předními koly.
  V rámci Modelu Sport Line je také možné objednat dvoubarevná 19palcová kola Star-spoke designu 407 s různými pneumatikami pro přední a zadní nápravu. Také vnější zpětná zrcátka mají leskle černé provedení.

 • Interiér

  Model Sport Line obsahuje kontrastní černé a červené elementy v interiéru, inspirované klasickou sportovností vozů BMW. Výrazně tvarovaná sportovní sedadla řidiče a spolujezdce jsou čalouněna černou látkou Track s červenými nebo šedými doplňkovými prvky. Sportovní kožený volant lze mít buď s kontrastním červeným prošíváním, nebo s černými švy. Dekorační lišty a akcentní linky pokračují přes celý interiér až dozadu, a tím celý vnitřní prostor účinně propojují. Řeč je o leskle černých dekoračních lištách s červenými akcentními linkami a lesklém černém provedení středového panelu. Při otevření dveří jsou cestující vítáni hliníkovými prahovými lištami s nápisem „BMW Sport“. Mezi další specifické rysy patří nepřímé vnitřní osvětlení použité v přední i zadní části, červené kroužky v rychloměru a otáčkoměru spolu s jejich chromovanými rámečky a rovněž chromované rámečky ovladačů ventilace a rádia. Dynamiku Modelu Sport Line reprezentuje také klíč k vozu s červenými doplňky. Voličem jízdních režimů lze aktivovat režim SPORT+, který zvýší agilitu a výrazně posílí dynamiku.
  Model Sport Line nabízí řadu různých možností čalounění interiéru. Připraven je materiál Sensatec v černé barvě, béžové barvě Veneto Beige nebo v černé s červenými akcenty, černá nebo béžová (s exkluzivním prošíváním nebo bez něj) kůže Dakota s červenými doplňky, kůže Dakota Ivory White s černým interiérem, kůže Dakota v ústřicové barvě Oyster s tmavými dekory a černým interiérem nebo červená kůže Dakota Coral Red s černými doplňky se spodní částí přístrojové desky v červené barvě Coral Red. Design interiéru může být dále individualizován dekoračními lištami z podélně broušeného hliníku s akcentními linkami v matné červené barvě Coral Red nebo v lesklém černém provedení. Nechybějí ani dřevěné dekorační lišty Fineline Anthracite, Burled Walnut (s kovovými intarziemi nebo bez nich) nebo dřevo Ash Grain s kovovými doplňky, které doplňuje matně chromovaná akcentní linka. Toto obložení pokračuje od přístrojové desky až k zadním sedadlům.

MODEL LUXURY LINE.

Přidejte svému BMW řady 4 Gran Coupé na působivosti. Model Luxury Line zahrnuje řadu nadčasových a špičkových elegantních prvků. Charakteristickým rysem této řady jsou prémiové chromové vysoce lesklé prvky a čalounění z kůže „Dakota“ v provedení „Saddle Brown“ s exkluzivním prošitím.

 • Exteriér

  Při pohledu na exteriér dodává Model Luxury Line automobilu čistou eleganci. Podběhy vyplňují krásná 18palcová kola z lehkých slitin v designu Multi-spoke 416, která tomuto modelu dodávají luxusní charakter. Elegantní vzhled podtrhují nápisy „Luxury“ na bocích vozu, stejně jako lesklé chromové elementy v krajních předních nasávacích otvorech. Na první pohled ihned zaujme chromovaný dekor vzduchových průduchů za předními koly, stejně tak jako předních hran jedenácti lamel masky chladiče. Celkový efekt je dokreslen lesklými chromovými lištami na předním a zadním nárazníku, chromovými lištami kolem bočních oken, koncovkami výfuku a dalšími designovými prvky.
  V rámci volitelné výbavy lze objednat také 19palcová kola v designu Multi-spoke 399 s různými pneumatikami pro přední a zadní nápravu.

 • Interiér

  Interiér nezaostává: Model Luxury Line je synonymem pro výjimečně elegantní design také uvnitř. Působivý dojem je zdůrazněn hliníkovými prahovými lištami s nápisy „BMW Luxury“ a sedadly čalouněnými buď béžovou látkou Veneto Beige, nebo černým čalouněním Sensatec. Samozřejmostí je také tmavé dřevěné čalounění Fineline s perlově chromovanou akcentní linkou, která pokračuje celým interiérem až do zadní části. K tomu se přidává nastavitelné oranžovo-červené nebo bílé vnitřní nepřímé osvětlení vpředu a vzadu, v oblasti pro nohy pasažérů, na B-sloupcích a klikách dveří. Vpředu i vzadu je bílé uvítací osvětlení. Mezi další přitažlivé prvky Modelu Luxury Line patří leskle černé provedení středové konzoly s exkluzivními chromovými detaily a chromovými rámečky ovladačů klimatizace a rádia. Luxusní výbavě tohoto modelu, dotažené do nejmenších detailů, odpovídá dokonce i matně chromová intarzie na klíčku.
  Mezi alternativní možnosti čalounění interiéru patří černá kůže Dakota s exkluzivními švy nebo bez nich, béžová kůže Dakota Veneto Beige, také s exkluzivním prošíváním nebo bez něj, kůže Dakota Oyster s tmavými doplňky, stejně tak jako hnědá kůže Dakota Saddle Brown s jedinečnými švy (zahrnuje i spodní část přístrojové desky v kůži barvy Saddle Brown) a bílá kůže Dakota Ivory White kombinovaná s černým interiérem. V nabídce jsou rovněž speciální dekorační lišty z kořenu ořechu Burled Walnut s matně chromovanou akcentní linkou, dřevěné obložení Ash Grain s kovovými detaily doplněné matně chromovanou akcentní linkou, podélně broušené hliníkové dekorační lišty s matně chromovanou linkou a také podélně broušené hliníkové dekorační lišty s leskle černými akcentními linkami.

MODEL M SPORT.

Spojení estetiky a výjimečné dynamiky: Díky Modelu M Sport můžete posílit sportovní charakter svého BMW řady 4 Gran Coupé. Ať si vyberete prvky v modrém provedení „Estoril“ nebo kombinaci čalounění tkanina/kůže „Alcantara“, vždy vám všechny detaily výbavy a designové prvky zajistí neomezenou radost ze sportovní jízdy.

 • Exteriér

  Dynamika Modelu M Sport je na první pohled jasně patrná zásluhou exkluzivní modré barvy Estoril Blue, černé metalické barvy Carbon Black nebo 18palcovými M koly z lehké slitiny ve dvoupaprskovém designu 400 M. Důležitější je ovšem M sportovní podvozek, který přináší vylepšenou ovladatelnost a agilitu pro ještě výraznější radost z jízdy. Sportovní vzhled je dále zvýrazněn M aerodynamickým paketem obsahujícím větší otvory pro přívod vzduchu v předním nárazníku, upravené boční prahy a zadní nárazník s difuzorem vyvedeným v metalické barvě Dark Shadow. Vzduchové průduchy a čelní plochy devíti svislých lamel ledvinek BMW, tvořících masku chladiče, jsou lakované lesklou černou barvou. S tím skvěle ladí lesklé černé lišty kolem bočních oken v provedení High-Gloss Shadow Line z programu BMW Individual. Kryty zpětných zrcátek jsou vyvedeny v barvě karoserie. Vše doplňují loga M na bocích vozu.
  Pro Model M Sport jsou k alternativně k dispozici 18palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky designu 441 M v barvě Ferric Grey, 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky designu 403 M ve dvoubarevném provedení Ferric Grey s leštěnými čelními plochami. Vzduchové průduchy za předními koly a lišty kolem bočních oken jsou k dispozici také v matně tmavém hliníkovém provedení.

 • Interiér

  Model M Sport navozuje výjimečnou atmosféru interiéru, která posiluje dynamický charakter vozidla. Sportovní sedadla řidiče a předního spolujezdce s exkluzivním čalouněním z tkaniny „Hexagon Anthracite“ / kůže „Alcantara“ s M prošitím a modrými prvky představují další možnost, jak zvýšit atraktivitu interiéru. M kožený volant s multifunkčními tlačítky je vybaven speciálně tvarovaným věncem a umožňuje precizní ovládání vozidla. Model M Sport zahrnuje také M prahové lišty, obložení BMW Individual v provedení „Anthracite“ a obložení interiéru „Aluminium Hexagon“ s matnými prvky „Estoril Blue“ nebo černými vysoce lesklými prvky a exkluzivním obložením dveří ve stejné barvě. M opěrka levé nohy, zkrácená řadicí páka (pouze ve spojení se 6stupňovou manuální převodovkou) s logem „M“ a ochranné manžety řadicí páky a páky parkovací brzdy v kůži „Walknappa“ jsou jasnými znaky mimořádně vysoké dynamiky. Praktickým doplňkem je také ambientní osvětlení a uvítací osvětlení. Mezi výrazné prvky kokpitu patří středová konzola v černém vysoce lesklém provedení, rychloměr a otáčkoměr s červenými ukazateli, červeným kontrastním okružím a chromové lemování ovladačů automatické klimatizace a audiosystému. Prostřednictvím systému Driving Experience Control je možné aktivovat doplňkový režim Sport+ a zvýšit tak agilitu BMW pro ještě větší radost z jízdy. 
  Mezi volitelné možnosti čalounění patří například kůže „Dakota“ v provedení béžová „Veneto“, kůže „Dakota“ v provedení bílá „Ivory“ s interiérem v černé barvě, černá kůže „Dakota“ a také rozšířené kožené čalounění „Dakota“ v provedení červená „Coral“ s černými prvky, které zahrnuje červené čalounění spodní části palubní desky. Volby obložení interiéru a dveří zahrnují obložení z ušlechtilého dřeva „Burled Walnut“ s prvky „Pearl-Gloss Chrome“, obložení interiéru „Brushed Aluminium“ s černými vysoce lesklými prvky a také obložení z ušlechtilého dřeva „Fineline Anthracite“, obložení z ušlechtilého dřeva „Ash Grain“ s kovovým vykládáním a obložení interiéru „Fine Brushed Aluminium“, vždy s prvky v provedení „Pearl-Gloss Chrome“.

BMW INDIVIDUAL.

V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti.

 • Laky BMW Individual

  Váš nejvyšší standard se stává realitou: BMW Individual nabízí rozšířenou řadu exkluzivních laků pro BMW řady 4 Gran Coupé. Jedním ze čtyř podmanivých odstínů je metalický lak „Moonstone“. Lak BMW Individual je inspirován svitem měsíce a na povrchu karoserie navozuje dojem myriád stříbřitých odlesků. V závislosti na dopadu paprsků světla se barevné variace pohybují od zlatožluté až po modrošedou a dodávají povrchu okouzlující vizuální hloubku.

 • BMW Individual kůže „Merino“

  Větší příležitost pro vyjádření svých pocitů: čalounění BMW Individual z jemné kůže „Merino“ v provedení „Nutmeg“ propůjčuje velkoryse pojatému interiéru ryze luxusní podobu. Sametově hebký povrch je zhmotněním vysoké kvality a propracované obšívání a prošití je důkazem vynikajícího zpracování i důrazu na detail. Spolu s touto barvou je k dispozici fascinující spektrum barev – od bílé „Opal“ až k béžové „Cashmere“ a černé – vždy tak najdete barvu přesně podle svého vkusu.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Lákavý interiér: Bílé obložení BMW Individual z ušlechtilého dřeva „Ash Grain“ se dokonale hodí k celkovému pojetí interiéru a dodává mu další dávku exkluzivity. Pod povrchovou úpravou s vysokým leskem se skrývá jemná struktura přírodního dřeva a završuje jedinečný vzhled historicky prvního BMW Individual řady 4 Gran Coupé. Alternativou k oběma povrchovým úpravám ušlechtilého dřeva je obložení interiéru v provedení „Piano Black“ s vysoce lesklým povrchem, kterému mohou konkurovat pouze přední výrobci klavírů.

 • Další prvky výbavy BMW Individual

  19" BMW Individual kola z lehkých slitin „V-spoke 626 I“ se vyznačují výrazně dynamickým dojmem. Estetický detail: nenápadný laserem gravírovaný nápis BMW Individual.
  Radost z jízdy ve vašich rukách: neklouzavý kožený volant BMW Individual s kvalitním obšitím a dokonalým tvarem. Další detail: emblém BMW Individual v podobě decentní plakety.
  Příjemné na pohled: kůží potažená palubní deska BMW Individual posouvá interiér z hlediska kvality do zcela nové dimenze.

PAKETY.

Výbavové pakety BMW jsou první volbou, pokud jde o volitelnou výbavu pro vaše BMW řady 4 Gran Coupé. Informujte se u svého dealera BMW, jaké pakety jsou ve vaší zemi dostupné, nebo si vyzkoušejte konfigurátor vozidla na vašich národních internetových stránkách BMW.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Originální příslušenství BMW vám pomůže zvýraznit sportovní eleganci vašeho BMW řady 4 Gran Coupé a rozšířit jeho všestrannost a flexibilitu. Zde najdete řadu vysoce kvalitních a praktických doplňků.

 • Exteriér

  Přizpůsobte si své BMW řady 4 Gran Coupé ještě více – například 20" koly z lehkých slitin v provedení Double-spoke 361 a dvoubarevném provedení „Ferric Grey“ nebo lesklými 20" koly z lehkých slitin 624 M.

 • Interiér

  Bezpečná radost z jízdy pro děti ve věku přibližně tři až dvanáct let. Sklon BMW dětské sedačky Junior 2/3 dokonale odpovídá sedadlům ve vozidle. Dětské sedačky lze upevnit také prostřednictvím integrovaných kotvicích bodů ISOFIX. Integrované vzduchové polštáře zajišťují v případě bočního nárazu ochranu hlavy a jsou dostatečně měkké pro každodenní používání. BMW dětská sedačka Junior 2/3 je dostupná v provedení černá/Anthracite nebo černá/modrá.
  Sklápěcí stolek poskytuje cestujícím v zadní části vozidla praktickou odkládací plochu s možností nastavení výšky a sklonu. Je vybaven rovněž vyklápěcím držákem nápojů se stylovým chromovaným kroužkem.
  Přední textilní koberečky „Luxury“ jsou odolné vůči nečistotám a vodě a jsou k dispozici v provedení „Black“ se světlým prošitím a kovovou plaketou se symbolem BMW. K dispozici také v dalších barvách dané řady.

 • Přeprava

  Střešní box BMW 460 zaručuje svým inovativním systémem oboustranného otevírání pohodlné a snadné nakládání. Na obou stranách je chráněn proti krádeži tříbodovým centrálním zamykáním. Černou spodní skořepinu lze zkombinovat s horním víkem v provedení „Black“, „Silver“, „Titanium Silver“ nebo „White“. Pro upevnění a přepravu lyží ve střešním boxu BMW 460 je k dispozici volitelný držák lyží.
  Zadní nosič pro elektrokola lze pro zachování možnosti nakládání přes víko zavazadlového prostoru sklopit dozadu. Pokud držák nepoužíváte, lze jej složit a uložit do zavazadlového prostoru. Díky provedení z vysokopevnostního hliníku se vyznačuje velmi nízkou hmotností. Nastavitelná šířka světel umožňuje použití zadního nosiče elektrokol se všemi modely vozů BMW.
  Své vozidlo můžete nakládat bezpečně a inteligentně – s použitím špičkového organizéru zavazadlového prostoru. Černá podložka v zavazadlovém prostoru má naprosto přesný tvar, je protiskluzová a je vyrobena z odolného plastu. Navíc je na levé a pravé straně opatřena kapsami pro uložení drobných předmětů, jako jsou např. rukavice.

 • Zábava

  Snap-in adaptér představuje bezpečný a spolehlivý dokovací systém s integrovanou funkcí rychlého nabíjení pro mobilní telefony Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony a RIM/BlackBerry. Bezkontaktní připojení antény zajišťuje lepší kvalitu signálu a zároveň snižuje množství vlnového záření v interiéru vozidla. V závislosti na výbavě vozidla, použitém mobilním telefonu a typu snap-in adaptéru pro mobilní telefon je možné do vozu BMW integrovat různé aplikace smartphonu. iPady (1., 2., 3. a 4. generace) lze rychle a snadno připojit pomocí systému „Travel & Comfort“ s držákem a jediným stisknutím tlačítka je možné je znovu odpojit. Díky možnosti nastavení polohy si mohou zadní cestující pohodlně číst, odpočívat při sledování videa nebo komunikovat online (např. ve spojení s technologií BMW Car Hotspot). Integrovaná zadní podložka umožňuje používat držák také mimo vozidlo.