BMW ACTIVEHYBRID 5.

Ztělesnění maximální hospodárnosti.

BMW ACTIVEHYBRID 5.

Ztělesnění maximální hospodárnosti.

BMW ACTIVEHYBRID 5.Ztělesnění maximální hospodárnosti.

Kombinovaná spotřeba v l/100 km

7,0–6,4

Emise CO2 v g/km

163–149

Objem zavazadlového prostoru

500 l

Zrychlení 0–100 km/h v s

5.9

Může být automobil mimořádně úsporný a zároveň také dynamický? BMW ActiveHybrid 5 je důkazem, že je to možné. Jeho koncept inteligentního pohonu využívá technologie Performance Hybrid, která představuje kombinaci výkonného 6válcového řadového motoru BMW TwinPower Turbo a elektromotoru. Výsledkem je výrazné snížení spotřeby benzínu i množství emisí CO2 a také zvýšení radosti z jízdy.

NOVÁ ÚROVEŇ HOSPODÁRNOSTI.

BMW EfficientDynamics v BMW ActiveHybrid 5.

BMW ActiveHybrid 5 je jedinečným spojením inovací: soubor opatření a technologií BMW EfficientDynamics dodává více radosti z jízdy s nižšími emisemi.

Exteriér

„BMW musí dávat na odiv, co od něj můžete očekávat. Musíte mít možnost poznat a pocítit jeho charakter. Design je příslibem toho, co je možné zažít během jízdy“, říká Adrian van Hooydonk, ředitel oddělení designu BMW Group.

Inteligentní řízení spotřeby energie

BMW ActiveHybrid řady 5 využívá hybridní technologii budoucnosti. Synergie režimu ECO PRO a souboru opatření a technologií BMW EfficientDynamics zajišťuje maximální hospodárnost – bez sebemenšího vlivu na dynamické vlastnosti vozidla.

Služby & Aplikace

Komunikace, informace a zábava – zažijte zcela nový způsob mobility se službami a aplikacemi BMW ConnectedDrive.

250 KW

Motor BMW TwinPower Turbo se vyznačuje odlehčenou konstrukcí. Díky použití turbodmychadla TwinScroll zajišťuje obrovský výkon 250 kW (340 k), točivý moment 450 Nm a maximální rychlost 250 km/h. BMW ActiveHybrid 5 dosahuje zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 5,9 sekund. A to s překvapivě nízkou spotřebou paliva a množstvím emisí, od 7 do 6,4 l/100 km a 163 až 149 g/km CO2 (všechny hodnoty byly stanoveny na základě zkušebního cyklu EU a v závislosti na použitém rozměru pneumatik).

Druhou částí systému Performance Hybrid je elektromotor s výkonem 40 kW. Vozidlo se může pohybovat výhradně na elektrický pohon rychlostí až 60 km/h. Elektromotor pomáhá spalovací hnací soustavě při předjíždění, jízdě do kopce a v dalších jízdních situacích, kdy je vyžadována bezprostřední akcelerace a dynamika. Elektromotor využívá vysokonapěťový li-ion akumulátor a roztáčí kola zadní nápravy.