VÝJIMEČNÉ. VÝRAZNÉ.

BMW řady 5 Gran Turismo.

VÝJIMEČNÉ. VÝRAZNÉ.BMW řady 5 Gran Turismo.

Objem zavazadlového prostoru

500–1 700

Panoramatická skleněná střecha

Ano

Zadní sedadla dělená v poměru 40/20/40

1700

Rozvor kol

296,8

BMW řady 5 Gran Turismo je spojením stylového vzhledu sedanu a sportovní elegance coupé při zachování svého vlastního jedinečného charakteru. Velkorysý interiér vás okouzlí použitím luxusních materiálů, nejvyšším komfortem a jedinečnými zvýšenými sedadly.

NOVÝ ROZMĚR SVOBODY.

Design BMW řady 5 Gran Turismo.

Seznamte se s důležitými prvky nového designu BMW řady 5 Gran Turismo.

Exteriér

BMW řady 5 Gran Turismo láká naprosto jasnými prvky: harmonickým spojením stylového vzhledu sedanu a sportovní elegance coupé. Díky tomu má BMW řady 5 Gran Turismo zcela individuální charakter.

Služby & Aplikace

Komunikace, informace a zábava – zažijte zcela nový způsob mobility se službami a aplikacemi BMW ConnectedDrive.

Modely & Výbava

BMW řady 5 Gran Turismo v provedení Luxury Line vás ohromí zejména spojením klasického a elegantního vzhledu. Diskrétní a rafinované designové chromové prvky ve vysoce lesklém provedení spojují exkluzivitu exteriéru a sportovní agilitu a jsou charakteristickým rysem individuální výbavy této modelové řady.

225 kW.

Jak lze ještě zdokonalit motor, který již šestkrát získal ocenění „Motor roku“? V případě 6válcového řadového zážehového motoru v BMW 535i se konstruktérům BMW podařilo díky technologii BMW TwinPower Turbo, Valvetronic a vysoce přesného vstřikování paliva zvýšit výkon i úspornost. Každá z těchto tří technologií byla vyvinuta speciálně pro tyto účely, ale pouze díky vzájemné kombinaci je patrné, do jaké míry mohou potenciálně zvyšovat dynamiku a hospodárnost.
Zážehový řadový 6válec v BMW 535i vykazuje výkon 225 kW (306 k), točivý moment 400 Nm v širokém pásmu otáček a chvályhodnou kulturu chodu. Tato základní zážehová motorizace má ještě působivější hodnoty kombinované spotřeby: 8,5 až 8,2 l/100 km (xDrive: 8,6 až 8,5 l/100 km), a uspokojí každého zájemce o BMW řady 5 Gran Turismo. Také emise CO2 jsou nízké: 198 až 192 g/km (xDrive: 205 až 199 l/100 km). Kromě toho všechny zážehové motory BMW řady 5 Gran Turismo splňují emisní normu EU6.