LUXUS, KTERÝ VYTVÁŘÍ PROSTOR.

Komfort v BMW řady 5 Gran Turismo.

Komfort neznamená pouze přepravu z místa A do místa B. Ať jde o pohodlně naladěný podvozek, velkorysý interiér, multifunkční palubní ukazatele nebo multimediální funkce na zadních sedadlech – všechny jednotlivé komfortní prvky jsou vyvinuty a rozmístěny tak, aby zajišťovaly výjimečnou radost z jízdy v BMW řady 5 Gran Turismo.

JÍZDNÍ KOMFORT.

Patentované integrální zadní zavěšení nabízí bezkonkurenční jízdní dynamiku a nesrovnatelný komfort. Zajišťuje optimální přenos dynamických a hnacích sil působících na odpružení kol, na vlastní zavěšení kol, pomocný rám zadního zavěšení, kyvné rameno a tři příčná ramena nápravy. BMW řady 5 Gran Turismo je také v zadní části vybaveno vzduchovým odpružením se samočinnou regulací světlé výšky, které zajišťuje maximální komfort.

KOMFORTNÍ PŘÍSTUP.

Inovativní a se snadnou obsluhou – komfortní přístup včetně bezkontaktního otevírání víka zavazadlového prostoru vám umožňuje otevírat dveře vašeho vozidla a startovat motor bez nutnosti použití klíče. Klíč, který si můžete ponechat v kapse kalhot nebo v kufříku, bude automaticky rozpoznán, jakmile se k vozidlu přiblížíte. Po automatickém odemknutí dveří můžete nastoupit a nastartovat motor stisknutím tlačítka Start/Stop. Tato volitelná výbava zahrnuje bezkontaktní otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru. Krátký pohyb nohy pod zadním nárazníkem spouští impulz, který aktivuje dálkové otevírání zavazadelníku. Snímače umístěné v zadním nárazníku v různých výškách jsou využívány k rozpoznání osoby, která se pokouší o otevření zavazadlového prostoru. Přístup je umožněn pouze v případě, když systém zjistí, že máte klíč u sebe. Jakmile systém klíč detekuje, víko zavazadlového prostoru se automaticky odemkne a otevře bez toho, že byste se ho vůbec dotkli.

PRAKTIČNOST.

Rozdílné potřeby vyžadují různá řešení. To je důvodem, proč přichází BMW řady 5 Gran Turismo s dvojdílným víkem zavazadlového prostoru: menším otvorem víka zavazadlového prostoru je možné rychle a snadno uložit bundy, kabáty, kufříky a přenosné počítače.
Dělicí přepážka odděluje zavazadlový prostor od prostoru kabiny a chrání cestující před pronikáním chladu, hluku a zápachu. Při přepravě větších zavazadel, jako jsou jízdní kola nebo přepravky s nápoji, je možné víko zavazadlového prostoru stisknutím tlačítka klíčku zcela vyklopit. Tato funkce je součástí standardní výbavy.
Základních 500 litrů zavazadlového prostoru lze ve třech krocích rozšířit posunutím zadních sedadel směrem dopředu. O pohodlí cestujících si nedělejte starosti – i nadále budou mít k dispozici prostor pro nohy srovnatelný se sedanem. Sklopením opěradel zadních sedadel dělených v poměru 40 : 20 : 40 nebo jednotlivých sedadel lze zvýšit objem zavazadlového prostoru až na 1700 litrů. Kotvicí body, popruhy a spousta úložných prostor zajišťuje, že během jízdy vše zůstane na svém místě. Komfort sedanu a prostornost kombi – v jedinečné kombinaci.

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL.

Multifunkční palubní ukazatele s použitím technologie Black Panel a obrazovkou s úhlopříčkou 10,2" nabízí působivou vizuální prezentaci zážitku z jízdy. Na sdruženém ukazateli je možné zobrazení ve třech různých režimech a s nimi spojených specifických funkcích, které se vyznačují individuálním barevným provedením a grafikou: režimy Comfort, ECO PRO a Sport.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL NA ZADNÍCH SEDADLECH.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL NA ZADNÍCH SEDADLECH.

Zábavní systém Professional na zadních sedadlech se skládá ze dvou samostatných 9,2" barevných displejů (s možností naklápění) a DVD mechaniky. Během cesty je k dispozici navigace a přístup na internet (je zapotřebí mobilní telefon) – ovládání na dálku, přípojky pro přehrávače MP3, herní konzole a sluchátka (také bezdrátová).

 

 

 

 

 

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Celosvětové služby.

BMW Service Inclusive představuje první krok k neomezené radosti z jízdy. Jedná se o servisní balíček, který kryje všechny předepsané servisní úkony a údržbu. Paket BMW Service Inclusive kryje všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozidla po předem danou dobu a počet ujetých kilometrů. Tento balíček je platný po celém světě.
Jeho součástí je výměna motorového oleje včetně jeho dolévání (výměna oleje probíhá u autorizovaného prodejce BMW), pylový filtr, palivový filtr, vzduchový filtr a výměna zapalovacích svíček, výměna brzdové kapaliny, kontrola vozidla a některé další služby.