VÍCE PROSTORU PRO JEDINEČNOST.

Modely & Výbava pro BMW řady 5 Gran Turismo.

VÍCE PROSTORU PRO JEDINEČNOST.

Modely & Výbava pro BMW řady 5 Gran Turismo.

VÍCE PROSTORU PRO JEDINEČNOST.Modely & Výbava pro BMW řady 5 Gran Turismo.

MODEL LUXURY LINE.

BMW řady 5 Gran Turismo v provedení Luxury Line vás ohromí zejména spojením klasického a elegantního vzhledu. Diskrétní a rafinované designové chromové prvky ve vysoce lesklém provedení spojují exkluzivitu exteriéru a sportovní agilitu a jsou charakteristickým rysem individuální výbavy této modelové řady.

 • Exteriér

  Maska chladiče ve tvaru ledvinek s chromovanými žebry dotváří jemný, ale přesto nezaměnitelný výraz. Speciální 19palcová nebo 20palcová kola z lehkých slitin „Multi-spoke“ ještě více zdůrazňují eleganci BMW řady 5 Gran Turismo v provedení Luxury Line. Rámečky bočních oken jsou opatřeny chromovanými lištami a osvětlené kliky dveří mají chromované kryty.
  Přední i zadní nárazník disponuje dekorativními chromovanými prvky, které elegantně doplňují klasický design provedení Luxury Line. Koncovky výfuku jsou v chromovém vysoce lesklém provedení.

 • Interiér

  Interiér provedení Luxury Line svými vybranými designovými prvky stanovuje vysoké standardy. Mezi tyto prvky patří antracitové dřevěné obložení Fineline Anthracite se zvýrazňujícími lištami Pearl Chrome, hnědé obložení Ash Grain Brown a matně stříbrnými lištami nebo dřevěné obložení Fineline light. Vysoce kvalitní kůže (Dakota černá Black, Veneto Beige nebo Ivory White, vždy s exkluzivním prošíváním, nebo kůže Dakota Cinnamon Brown bez exkluzivního prošívání, alternativně kůže Nappa v barvách Mocha, Ivory White nebo černá Black s exkluzivním prošíváním) zvýrazňuje příjemnou atmosféru interiéru, na které se posílejí také osvětlené prahové lišty vpředu i vzadu. Sportovní kožený volant a M sportovní kožený volant se vyznačují sportovním vzhledem a dokonalou ergonomií. Charakteristickým poznávacím znamením provedení Luxury Line je černý klíč s dekorativním chromovým vykládáním.

M SPORTOVNÍ PAKET.

Jeden z nejvýraznějších okamžiků sportovní estetiky: volitelný M sportovní paket dodá vašemu BMW řady 5 Gran Turismo ještě více dynamiky.

 • Exteriér

  nější části M aerodynamického paketu zdůrazňují sportovní vzhled BMW řady 5 Gran Turismo. Nasávací otvory v přední části dodávají vozu na dravosti. Nástavce bočních prahů přiostřují profil vozu. Vše dokonale zakončuje zadní nárazník s koncovkami výfuku v tmavém chromu a nápadný zadní difuzor v metalické barvě Dark Shadow, jenž zvyšuje přítlak ve vysokých rychlostech. Na výběr máte mezi dvěma druhy kol M z lehkých slitin: 19palcovými 302 M s paprsky d V nebo 19palcovými 303 M s dvojitými paprsky.

 • Interiér

  Jakmile otevřete dveře, v interiéru s M sportovním paketem upoutá vaši pozornost chromová M prahová lišta a další vzrušující prvky. Sportovní sedadla jsou potažena kombinací exkluzivní látky a Alcantary v barvě Grey Shadow/Anthracite v M designu (na přání také s koženým čalouněním). V kokpitu najdete M multifunkční volant, který skvěle padne do ruky a řidiči poskytne dokonalou kontrolu nad vozem. Obložení interiéru Palladium Grey a černý strop z programu BMW Individual sportovní atmosféru vhodně dokreslují.

BMW INDIVIDUAL.

V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti.

Vyjádření jedinečné osobitosti.

 • Laky BMW Individual

  V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti.

 • BMW Individual kůže „Merino“

  Exkluzivní charakter vozidla lze pozorovat také v interiéru. Například dokonale hebká kůže BMW Individual „Merino“. Sametově hebký povrch poskytuje ve své nejpřirozenější podobě nejvyšší možný komfort. Pouze ta nejkvalitnější kůže je po pečlivém výběru a vyčinění jemně barvena. Výsledkem je nesrovnatelná měkkost. Další fascinující detail představuje exkluzivní černé obšití čalounění z kůže „Merino“. Díky pečlivému ručnímu postupu působí prošívané čalounění ještě luxusnějším dojmem. Specifické provedení jasně dokládá, že je BMW Individual řady 5 Gran Turismo výrazem exkluzivity – exkluzivity, která působí na všechny smysly.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Výbavu završuje podmanivé kožené obložení interiéru v provedení Platinum. V kombinaci s jemně strukturovanou BMW Individual kůží „Merino“ a světlými odstíny vzniká mimořádně harmonický a velkorysý interiér. Ohromí vás nejen svým jedinečným vzhledem. Jsou to drobné detaily, co předurčuje BMW Individual řady 5 Gran Turismo podobu naprosté dokonalosti.

PAKETY.

Pakety volitelné výbavy BMW jsou první volbou, pokud jde o speciální příslušenství pro vaše BMW řady 5 Gran Turismo. Informujte se u svého dealera BMW, jaké pakety jsou ve vaší zemi dostupné, nebo si vyzkoušejte konfigurátor vozidla na vašich národních internetových stránkách BMW.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Vyšperkujte sportovní charakter a eleganci svého BMW řady 5 Gran Turismo originálním příslušenstvím BMW. Zde najdete řadu praktických a vysoce kvalitních doplňků.

 • Systém „Travel & Comfort“, skládací stolek

  Systém „Travel & Comfort“ zahrnuje také skládací stolek, který poskytuje cestujícím v zadní části vozidla praktickou odkládací plochu s možností nastavení výšky a sklonu. Je vybaven rovněž vyklápěcími držáky nápojů s elegantním chromovaným kroužkem.

 • Systém „Travel & Comfort“, držák pro Apple iPad

  Držák BMW pro Apple iPad je vhodný pro všechny typy iPadů. Pomocí držáku je možné iPad bezpečně upevnit na základnu systému „Travel & Comfort“ a znovu jej stisknutím tlačítka uvolnit. Podle potřeby lze nastavit sklon a výšku, integrovaná podložka na zadní straně umožňuje nastavení držáku při použití mimo vozidlo.

 • Sluneční clona

  Montáž sluneční clony zadního okna a bočních oken zavazadlového prostoru je rychlá a jednoduchá. Pokud clonu nepoužíváte, lze ji snadno uložit do dodávaného obalu.

 • Bezdrátová stereo sluchátka

  Jsou speciálně navržena pro používání s volitelným DVD systémem BMW DVD v zadní části vozidla. Disponují nastavitelnou hlasitostí poslechu, vynikající kvalitou zvuku a vyznačují se výjimečným komfortem.

 • Snap-in adaptér

  Snap-in adaptér představuje bezpečný a robustní dokovací systém s integrovanou funkcí rychlého nabíjení pro mobilní telefony Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony a RIM/BlackBerry. Externí anténa zajišťuje výborný signál za všech okolností a snižuje množství záření v interiéru. V závislosti na výbavě vozidla, příslušném mobilním telefonu a použití snap-in adaptéru pro mobilní telefon může řidič ve svém BMW používat i aplikace smartphonu.

 • Vak na lyže a snowboardy Luxury

  Vak na lyže a snowboardy Luxury umožňuje bezpečnou přepravu až čtyř párů lyží nebo tří snowboardů. Díky použití koleček je možné vak na lyže z vozidla snadno vyjmout a používat jej samostatně.

 • Chromové kryty vnějších zpětných zrcátek

  Dokonalý doplněk jedinečného stylu BMW řady 5 Gran Turismo. Sada krytů vnějších zpětných zrcátek pro levou a pravou stranu.