VÝJIMEČNÉ. ROZMANITÉ.

BMW řady 5 Touring.

VÝJIMEČNÉ. ROZMANITÉ.BMW řady 5 Touring.

Objem zavazadlového prostoru

560–1 670

Bezkontaktní otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru

Ano

Zadní sedadla dělená v poměru 40/20/40

1 670

Rozvor náprav

2 968

BMW řady 5 Touring se nevyznačuje pouze moderním a elegantním exteriérem. Jeho interiér je nejen funkční, ale také komfortní a dokonale propojený s inovativními službami a asistenčními systémy od BMW ConnectedDrive. Navíc také nabízí nepřekonatelnou kombinaci dynamiky a výkonu tak typickou pro značku BMW.

RELAXACE JE SOUČÁSTÍ NAŠÍ NABÍDKY.

Pohodlí v BMW řady 5 Touring.

Čím pohodlněji se cítíte, tím lepší bude vaše jízda. Pohodlí v BMW řady 5 Touring pocítíte ihned po nasednutí – a budete si je užívat ještě dlouho po vystoupení z vozidla.

Design

Absolutní smysl pro styl: BMW řady 5 Touring je díky svým dynamickým proporcím a moderním tvarům ohromující na první pohled. Jeho vzhled je konzistentní od přední části přes boky až po zadní partie. Nové volitelné LED světlomety propůjčují přední části vozidla odhodlaný výraz, jedinečné charisma a zdůrazňují jeho vysoký výkon. Výrazná maska chladiče ve tvaru ledvinek se mírně naklání dopředu, což naznačuje energii, která se za ní ukrývá, a předurčuje BMW řady 5 Touring pro hlavní úlohu v záři reflektorů.

Služby & Aplikace

ConnectedDrive Services vám v provozu poskytují řadu různých informací a také multimediální a servisní funkce.

Modely & Výbava

BMW řady 5 Touring v provedení Luxury Line vás ohromí zejména spojením klasického a elegantního vzhledu. Diskrétní a rafinované designové chromové prvky ve vysoce lesklém provedení spojují exkluzivitu exteriéru a sportovní agilitu a jsou charakteristickým rysem individuální výbavy této modelové řady.