VÝJIMEČNÉ. ROZMANITÉ.

BMW řady 5 Touring.

VÝJIMEČNÉ. ROZMANITÉ.BMW řady 5 Touring.

Objem zavazadlového prostoru

560–1 670

Bezkontaktní otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru

Ano

Zadní sedadla dělená v poměru 40/20/40

1 670

Rozvor náprav

2 968

BMW řady 5 Touring se nevyznačuje pouze moderním a elegantním exteriérem. Jeho interiér je nejen funkční, ale také komfortní a dokonale propojený s inovativními službami a asistenčními systémy od BMW ConnectedDrive. Navíc také nabízí nepřekonatelnou kombinaci dynamiky a výkonu tak typickou pro značku BMW.

RELAXACE JE SOUČÁSTÍ NAŠÍ NABÍDKY.

Pohodlí v BMW řady 5 Touring.

Čím pohodlněji se cítíte, tím lepší bude vaše jízda. Pohodlí v BMW řady 5 Touring pocítíte ihned po nasednutí – a budete si je užívat ještě dlouho po vystoupení z vozidla.

Design

Absolutní smysl pro styl: BMW řady 5 Touring je díky svým dynamickým proporcím a moderním tvarům ohromující na první pohled. Jeho vzhled je konzistentní od přední části přes boky až po zadní partie. Nové volitelné LED světlomety propůjčují přední části vozidla odhodlaný výraz, jedinečné charisma a zdůrazňují jeho vysoký výkon. Výrazná maska chladiče ve tvaru ledvinek se mírně naklání dopředu, což naznačuje energii, která se za ní ukrývá, a předurčuje BMW řady 5 Touring pro hlavní úlohu v záři reflektorů.

Služby & Aplikace

ConnectedDrive Services vám v provozu poskytují řadu různých informací a také multimediální a servisní funkce.

Modely & Výbava

BMW řady 5 Touring v provedení Luxury Line vás ohromí zejména spojením klasického a elegantního vzhledu. Diskrétní a rafinované designové chromové prvky ve vysoce lesklém provedení spojují exkluzivitu exteriéru a sportovní agilitu a jsou charakteristickým rysem individuální výbavy této modelové řady.

230 kW

Čirá dynamika, která dává ekonomický smysl – přesně to získáváte s 6válcovými řadovými motory BMW TwinPower Turbo. Jejich vysoký výkon a citelně snížená spotřeba paliva a emise jsou dílem sady inovativních technologií BMW EfficientDynamics. Kombinace nejnovější generace přímého vstřikování paliva common-rail, vícestupňového přeplňování a variabilní geometrie lopatek zajišťuje u BMW 535d působivý výkon 230 kW (313 k) a točivý moment 630 Nm. To umožňuje 6válcovému řadovému motoru zrychlit z 0 na 100 km/h během 5,4 sekundy (xDrive: 5,3 s). Jeho spotřeba je velmi příznivá a činí 5,9 až 5,5 l/100 km (xDrive: 6,2 až 5,9 l) nafty. U modelu BMW 530d disponuje motor výkonem 190 kW (258 k) a dosahuje maximálního točivého momentu 560 Nm, a to dokonce již od 1 500 1/min. Vozidlo sebejistě zrychlí z 0 na 100 km/h za 5,9 sekundy (xDrive: 5,9 s), zatímco spotřeba paliva zůstává na skromných 5,7 až 5,3 l/100 km (xDrive: 6 až 5,7 l). Díky technologii BMW BluePerformance, která je k dispozici jako standard, také 6válcový řadový motor BMW TwinPower Turbo splňuje emisní normu Euro 6.