JEŠTĚ DÁL.

BMW i

BMW i3 nově s reálným dojezdem až 200 km a 50% slevou na paket Advanced Edition.

JEŠTĚ DÁL.

BMW i3 nově s reálným dojezdem až 200 km a 50% slevou na paket Advanced Edition.

Ještě dál.BMW i3 nově s reálným dojezdem až 200 km a 50% slevou na paket Advanced Edition.

Na víkendový výlet. Na večeři s přáteli. S dětmi na prázdniny. Na pracovní schůzku. Ať je cíl vaší cesty jakýkoli, s BMW i3 se k němu dostanete snáze než kdykoli předtím. Díky výkonnější baterii vás BMW i3 na jedno nabití doveze až 200 km*. Se svým prodlouženým dojezdem se tento elektromobil stává ideálním společníkem pro váš běžný den.

 

 

* Reálný dojezd až 200 km (NEDC: 300 km).

 

BMW i

50% SLEVA NA PAKET ADVANCED EDITION PRO BMW i3 (94 Ah).

Pořiďte si BMW i3 (94 Ah) a obdržíte cenové zvýhodnění 139. 500 Kč včetně DPH na paket Advanced Edition.*

*Cenové zvýhodnění platí pouze při nákupu celého balíčku výbavy (paket Advanced Edition). Nabídka je platná do 31.12.2016.

 

 

PŘEHLED VÝBAVY PAKETU ADVANCED EDITION PRO BMW i3 (94 Ah).

Charging Package.

Charging package zahrnuje konektor umožnující rychlonabíjení stejnosměrným proudem a střídavým proudem. Dále tepelné čerpadlo a systém vyhřívání sedadel včetně vyhřívání baterií.

Paket Comfort Advanced.

V paketu Comfort Advanced naleznete multifunkční volant, vnitřní a vnější zpětná zrcátka s automatickým tlumením odrazivosti, přední loketní opěrku, odkládací paket, dešťový senzor, automatickou klimatizaci, systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí, paket Comfort, LED elementy v předních světlometech a navigační systém Business.

Business Package.

S paketem Business Package navíc získáte navigační systém Professional, přípravu pro mobilní telefon Bluetooth, CD Services, komfortní přístup a Hi-Fi systém Harman Kardon.

Design interiéru: LOFT.

Interiér LOFT působí dojmem stylové vyrovnanosti a vyváženosti. Přirozeně působící části z bombajského konopí a lehké materiály vytvářejí příjemnou a klidnou atmosféru. Specificky rozmístěné kontrasty v modré barvě „BMW i Blue“ zdůrazňují puristický vzhled tohoto interiéru. Světlou palubní desku se zrnitou kresbou BMW i doplňuje světlý kožený volant – společně vytvářejí moderní designové akcenty.

BMW i Wallbox.

Nabíjecí stanice BMW i Wallbox udivuje svěžím designem a vysoce kvalitními materiály. Při každodenním využívání se domácí nabíjecí stanice vyznačují výjimečnou praktičností. S BMW i Wallboxem získáte 40 km dojezdu na elektřinu za 30 min. dobíjení.

Kola 19’ Turbine Stylling.

BMW i kola z lehké slitiny Turbine styling 429 s kombinovanými pneumatikami, vpředu 5 J x 19 / pneumatiky 155/70 R19, vzadu 5,5 J x 19 / pneumatiky 175/60 R19.