Nové BMW i3 s větším dojezdem

JEŠTĚ DÁL.

BMW i

BMW i3 nově s reálným dojezdem až 200km.

JEŠTĚ DÁL.

BMW i3 nově s reálným dojezdem až 200km.

JEŠTĚ DÁL.BMW i3 nově s reálným dojezdem až 200km.

Svět je v pohybu a my s ním. Pohyb znamená změny a změny jsou vzrušující. Stále více lidí na celém světě mění své hodnoty a zaměřují se na otázky a myšlenky, jak mohou žít svůj život odpovědněji.

 

U BMW i jsou to právě změny v myšlení, které umožnily vznik vůbec prvních automobilů, již od prvopočátku navržených s důrazem na odpovědnost k životnímu prostředí. V tomto kontextu je BMW i3 více než jen automobil. Ukazuje, že odpovědnost a radost z jízdy se mohou vzájemně doplňovat. Je čas ukázat, že příklady táhnou. Je načase poznat novou podobu radosti z jízdy.

 

K již etablovanému BMW i3 (60 Ah) jsou nyní k dispozici dvě nové verze: BMW i3 (94 Ah) a BMW i3 (94 Ah) s prodlužovačem dojezdu Range Extender. Obě nová provedení jsou vybavena výkonnějším lithium-iontovým akumulátorem se zvýšenou energetickou hustotou.

 

Zatímco dojezd BMW i3 (60 Ah) v každodenním provozu činí až 160 km (v evropském cyklu NEDC: 190 km), BMW i3 (94 Ah) dojede do měst vzdálených až 200 km (NEDC: 312 km). BMW i3 (94 Ah) s prodlužovačem dojezdu ujede v reálném provozu na jedno nabití až 330 km.

BMW i

PŘEHLED VLASTNOSTÍ BMW i3 (94 Ah).

Nový lithium-iontový akumulátor s větší energetickou hustotou pro delší dojezd

Nový lithium-iontový akumulátor s větší energetickou hustotou pro delší dojezd.

I přes větší energetickou hustotu, nabíjecí příkon, zvětšenou kapacitu a větší výkon zůstaly rozměry akumulátorů stejné jako u první generace. Navíc vysokonapěťový akumulátor 94 Ah lze i přes větší kapacitu nabít za stejně krátký čas jako akumulátor 60 Ah.
Na jedno nabití akumulátoru činí čistě elektrický dojezd v každodenním provozu až 200 km

Na jedno nabití akumulátoru činí čistě elektrický dojezd v každodenním provozu až 200 km.

Zatímco dojezd BMW i3 (60 Ah) v každodenním provozu činí až 160 km (v evropském cyklu NEDC: 190 km), BMW i3 (94 Ah) dojede do měst vzdálených až 200 km (NEDC: 312 km). BMW i3 (94 Ah) s prodlužovačem dojezdu ujede v reálném provozu na jedno nabití až 330 km.
V nabídce zůstávají modely BMW i3 (94 Ah) a BMW i3 (60 Ah) s prodlužovačem dojezdu

V nabídce zůstávají modely BMW i3 (94 Ah) a BMW i3 (60 Ah) s prodlužovačem dojezdu.

Připraveny jsou čtyři verze BMW i3. BMW i3 (60 Ah) a BMW i3 (94 Ah) jsou k dispozici také ve verzích s prodlužovačem dojezdu Range Extender.
Metalická barva Protonic Blue je po BMW i8 k dispozici také pro BMW i3 (94 Ah)

Metalická barva Protonic Blue je po BMW i8 k dispozici také pro BMW i3 (94 Ah).

Kromě volitelně dodávané metalické barvy Protonic Blue jsou k dispozici další tři metalické barvy: Mineral Grey, Platin Silver a Iconic Silver. Nabídku barev doplňují nemetalické barvy: Capparis White a Fluid Black. Připravena jsou také nová designérská provedení interiéru. Společně s výbavovou linií Suite jsou součástí standardní výbavy nové dekorační lišty dark oak.

BMW i3 (94 Ah) S PAKETEM ADVANCED EDITION.

Větší hospodárnost

Větší hospodárnost.

Charching package optimalizuje spotřebu energie BMW i3. Hospodárnost zlepšuje použití tepelného čerpadla, vyhřívání sedadel a akumulátoru. Díky tomu se uvnitř vozu udržuje komfortní úroveň teploty a prodlužuje se dojezd. Domácí nabíječka, která je součástí dodávky, umožňuje velmi rychlé a komfortní nabíjení.
Větší komfort

Větší komfort.

Kromě jiných prvků nabízí paket Comfort Advanced následující: multifunkční volant, vnitřní a vnější zrcátka s automatickou funkcí omezující oslnění, přední loketní opěrku, paket úložných prostorů, dešťový senzor, automatickou klimatizaci, systém pro udržování nastavené rychlosti s brzdnou funkcí a elementy osvětlení z LED.
Více možností

Více možností.

Posuňte svůj business na ještě vyšší úroveň prvky z paketu Business Package: vyšší verze navigačního systému Professional, rozšířené rozhraní Bluetooth, CD Services, komfortní přístup a Hi-Fi systém Harman Kardon.
Pro pokročilé požadavky

Pro pokročilé požadavky.

Harmonická kombinace udržitelných a moderních materiálů vytváří v provedení „LOFT“ vzdušný a prosvětlený interiér, vyznačující se stylovým charakterem a vyvážeností.
Pokročilá radost z jízdy

Pokročilá radost z jízdy.

Poznejte a užijte si BMW i3 (94Ah) s větším dojezdem a paketem Advanced Edition. Jeho součástí je nabíjecí paket s nabíječkou Wallbox, paket Comfort Advanced s multifunkčním volantem, paket Business package s navigačním systémem Professional a BMW i kola z lehké slitiny 19“ Turbine Stylling. Pořiďte si BMW i3 (94 Ah) a obdržíte 50% slevu na paket Advanced Edition.* *Cenové zvýhodnění platí pouze při nákupu celého balíčku výbavy (paket Advanced Edition).