SOUZNĚNÍ ČLOVĚKA A STROJE.

BMW M

BMW M3 Sedan.

SOUZNĚNÍ ČLOVĚKA A STROJE.

BMW M3 Sedan.

SOUZNĚNÍ ČLOVĚKA A STROJE.BMW M3 Sedan.
BMW M

Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)

317 (431)/5 500–7 300

Zrychlení 0–100 km/h (s)

4,3 [4,1]

Emise CO2 (g/km)

204 [194]

Pohotovostní hmotnost EU (kg)

1 610 [1 635]

BMW M3 Sedan je čtyřdveřový, vysoce výkonný sportovní automobil. Zcela nově vyvinutý zážehový řadový šestiválec M TwinPower Turbo nabízí spontánní výkon v celém spektru otáček. Inovace z motoristického sportu, jako je Aktivní M diferenciál, adaptivní M podvozek, M posilovač řízení Servotronic nebo 7stupňová dvouspojková převodovka M DCT Drivelogic, společně posouvají hranice možností na zcela novou úroveň. Kokpit vozu je ztělesněním dokonalé ergonomie. Nová skořepinová M sedadla nabízejí dokonalou oporu těla a vytvářejí ideální spojení řidiče s jeho strojem. Vše je orientováno jedním směrem: na řidiče.

BMW M3 SEDAN.

Jízdní dynamika

Zrak upřený na vrchol zatáčky, vůz dokonale pod kontrolou. BMW M3 Sedan boří hranice nejryzejší jízdní dynamiky. Ve spojení se 6rychlostní manuální převodovkou, nebo jestli chcete 7 rychlostní M dvoujspojkovou převodovkou, 6 válcový motor M Twin Power Turbo o výkonu 431 koní zaručuje výkonnou a precizní jízdu. Aktivní M diferenciál neustále se neustále stará o optimální trakci a M Servotronic zajištuje perfektní odezvu řízení.

Design

Dynamika BMW M 3 Sedan je nezaměnitelná. Velké nasávací otvory v přídi mluví samy za sebe: BMW M3 Sedan bylo inženýry M navrženo pro maximální výkonnost. Nepřehlédnutelný powerdome zdůrazňuje výkonnost motoru. Je to jasné na první pohled. Každý detail příspívá k ikonickému vzezření vozidla.

Hospodárnost

BMW M3 Sedan se řadí mezi nejlepší vozi i co se efektivity týče. Souhrn technologií BMW EfficientDynamics, jako například funkce Auto Start-Stop nebo Rekuperace kinetické energie zajisťují maximální výkon při nižší spotřebě a produkcí emisí CO2.

4,1 s

Zážehový řadový šestiválec M TwinPower Turbo s objemem 3,0 l je připraven pro použití na závodním okruhu. Může točit až 7600 1/min a vykazuje působivý točivý moment 550 Nm. Společně s dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic dokáže s výkonem 431 k BMW M3 Sedan z 0 na 100 km/h zrychlit během pouhých 4,1 s.