NAVRŽENO PRO MOTORSPORT.

BMW M

BMW M3 Sedan.

NAVRŽENO PRO MOTORSPORT.

BMW M3 Sedan.

Dynamika BMW M 3 Sedan je nezaměnitelná. Velké nasávací otvory v přídi mluví samy za sebe: BMW M3 Sedan bylo inženýry M navrženo pro maximální výkonnost. Nepřehlédnutelný powerdome zdůrazňuje výkonnost motoru. Je to jasné na první pohled. Každý detail příspívá k ikonickému vzezření vozidla.

NAVRŽENO PRO MOTORSPORT.BMW M3 Sedan.

Dynamika BMW M 3 Sedan je nezaměnitelná. Velké nasávací otvory v přídi mluví samy za sebe: BMW M3 Sedan bylo inženýry M navrženo pro maximální výkonnost. Nepřehlédnutelný powerdome zdůrazňuje výkonnost motoru. Je to jasné na první pohled. Každý detail příspívá k ikonickému vzezření vozidla.

BMW M

DESIGN EXTERIÉRU.

Soustředěný výraz automobilu je zdůrazněn LED světlomety. Oko pozorovatele okamžitě zaujmou dvojité černé lamely masky chladiče s logem M. Při pohledu z boku je jasně patrné pro M typické propojení funkčnosti a estetiky. Jde o spojení plynulé linie střechy s karoserií čtyřdveřového sedanu, který vytváří vzhled skutečného sportovního vozu. Zásluhou černé karbonové střechy automobil působí nižším dojmem, tento prvek ale především snižuje hmotnost, stejně tak jako těžiště – oboje pro sportovnější chování. Do celku vhodně zapadají vzduchové clony a vzduchové průduchy s M bočními výdechy, které optimalizují aerodynamiku. Zádi dominují LED svítilny ve tvaru písmene L a čtveřice koncovek výfuku, která s nezaměnitelným zvukem dává jednoznačnou zprávu: tento vůz je připraven poskytnout nepřekonatelné vlastnosti – v oblastech technologií, designu a především jízdního projevu.

JÍZDNÍ VÝKON.

Více o designu a dynamice BMW M 3 Sedan.

DESIGN INTERIÉRU.

Duch motoristického sportu je v BMW M3 Sedan jasně patrný také uvnitř. Nová M skořepinová sedadla poskytují dokonalou ergonomii a boční oporu. I při extrémně dynamickém stylu jízdy zajišťují přímé spojení mezi řidičem a jeho vozem, které je dále zintenzivněno M orientací celého interiéru směrem k řidiči. Plynulý přechod mezi přístroji a středovým panelem vytváří dojem, že řidič je hlavní osobou ve voze. Pocit jako ze světa závodních automobilů, ale také sportovnosti a technologické propracovanosti je navozena povrchy z hliníku. Okamžitě po usednutí je jasná jedna věc: kdo sem dosedne, prožije zcela mimořádnou radost z jízdy.

M SEDADLA.

M sedadla se vyznačují dokonalou ergonomií a oporou těla při dynamické jízdě. Jejich na první pohled zřetelně funkční charakter zdůrazňuje podsvícené M logo v oblasti ramen. K závodnímu charakteru M sedadel přispívá několik detailů: výrazné bočnice, integrované opěrky hlavy a reliéfní elementy v opěradlech a sedácích, stejně jako nastavování šířky sedáku a bederní opěrka.

Lehká konstrukce M sedadel snižuje hmotnost vozu. Ke snížení hmotnosti přispívá mechanické a manuální nastavování sedadel. Polstrovaná kolenní opěrka na středovém panelu zlepšuje boční oporu při dynamické jízdě. Hluboké vybrání sedáku snižuje těžiště a zlepšuje zpětnou vazbu při sportovní jízdě.

M VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA.

Aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka jsou výraznou součástí sportovního a dynamického M designu. Zpětná zrcátka se dvěma úchyty ke karoserii se staly designovým symbolem a zároveň ukazují vysoké technické standardy BMW. Zrcátka doplňují LED diodové indikátory, jež jsou umístěny v dlouhých úzkých drážkách.

M KOKPIT.

Abyste dosáhli absolutního limitu, musíte mít absolutní kontrolu. Proto jsou všechny ovládací prvky v kokpitu BMW M3 Sedan vždy na dosah a intuitivně rozmístěné.

KOLA.

Přepracovaná a odlehčená kola modelu BMW M3 Sedan jsou nejen krásná na pohled, ale jsou také manifestem. Dokonce i základní 18palcová M kola z lehkých slitin s paprsky ve tvaru V a barvě Ferric Grey dávají jasně najevo, oč tu běží. Na přání dodávaná 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky jsou k dispozici v barvě Ferric Grey nebo černé a umožňují pohled na mimořádně výkonné M karbon-keramické brzdy nebo plovoucí kotouče se třemi doplněnými logy M. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, máte zaručenou maximální jízdní stabilitu: standardní pneumatiky s různými rozměry pro přední a zadní nápravu BMW M3 Sedan zlepšují nejen muskulaturní tvary zadní části, ale také optimalizují přilnavost a schopnost zatáčet.

BMW INDIVIDUAL.

Dejte své snaze o dokonalost nový nádech. Doplňte si své BMW M3 Sedan prvky z BMW Individual.

Vyjádření osobnosti.