V DOKONALÉ HARMONII S VOZEM.

BMW M

BMW M4 Cabrio.

V DOKONALÉ HARMONII S VOZEM.

BMW M4 Cabrio.

V DOKONALÉ HARMONII S VOZEM.BMW M4 Cabrio.

Max. výkon v kW (k) při 1/min

317 (431)/5 500–7 300

Zrychlení 0–100 km/h v s

4,6 [4,4]

Emise CO2 v g/km

213 [203]

Pohotovostní hmotnost EU v kg

1 840 [1 865]

Je otevřený maximálně intenzivnímu prožitku. Vůz BMW M4 Cabrio je vybaven zážehovým řadovým 6válcem M TwinPower Turbo o výkonu 431 k a mnoha inovacemi z oblasti motorsportu. Zajišťuje nejpřímější propojení mezi adrenalinovými zážitky z vysokého výkonu a maximálním potěšením z jízdy. Zatímco M motor se 7stupňovou dvouspojkovou M převodovkou lineárně táhne až do červeného pole, aktivní M diferenciál, adaptivní M odpružení nebo systém M Servotronic poskytují výkonné a přesné řízení. Můžete se těšit na nepřekonatelné zážitky, a to nejen se staženou střechou. Katapultuje fascinující jízdu typickou pro BMW M na zcela novou úroveň.

UDÁVÁ TÓN.

Motor M TwinPower Turbo v BMW M4 Cabrio.

Srdcem BMW M4 Cabrio je přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. S úžasným výkonem a nezaměnitelným zvukem. Souhra optimálně vyladěných technologií ze světa motorsportu umožňuje přímé uvolnění výkonu s hodnotou 317 kW (431 k).

Jízdní dynamika

Když BMW M4 Cabrio zrychluje až k maximu s téměř okamžitým nástupem, význam výkonu lze ocenit všemi smysly. Výkon lze jemně dávkovat dokonce i v nejvyšších otáčkách. A díky četným technologiím z motorsportu, jako je aktivní M diferenciál nebo systém M Servotronic, reaguje BMW M4 Cabrio v každé situaci přesně tak, jak byste od špičkového atleta očekávali: s vysokou přesností a absolutní technickou dokonalostí.

Design

Jakmile vaše oči spočinou na voze BMW M4 Cabrio a jeho charakteristických designových prvcích, jako je dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče a emblém M4, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého M výfuku, bude vám vše jasné: Toto není obyčejný kabriolet. Svými atletickými konturami a protáhlou siluetou demonstruje BMW M4 Cabrio svou koncentrovanou sílu. A nabízí chuť toho, co může řidič očekávat: čistý, neředěný adrenalin.

Hospodárnost

Stejně jako v mnoha jiných oblastech BMW M4 Cabrio exceluje i po stránce hospodárnosti. Inteligentní lehká konstrukce a prvky systému BMW EfficientDynamics, jako je funkce Auto Start/Stop nebo rekuperace kinetické energie, zajišťují optimální využití zdrojů, a hrají proto klíčovou úlohu při udržování výkonu a výdrže vozu BMW M4 Cabrio. Výsledkem je nejen lepší dynamika, ale také snížení spotřeby paliva a emisí.

4,4 S

6válcový řadový motor M TwinPower Turbo o objemu 3,0 l v sobě spojuje to nejlepší z obou světů: vysoké otáčky až 7 300 1/min a mimořádný výkon s maximálním točivým momentem 550 Nm. M motor s výkonem 317 kW (431 k) dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 4,4 sekundy (s M DCT se systémem Drivelogic).

Přímé vstřikování paliva, dvojité přeplňování a typický M charakter zajišťují, že motor okamžitě reaguje i na sebemenší sešlápnutí plynového pedálu a poskytuje fenomenální výkon a extrémní točivý moment.