STÁHNĚTE STŘECHU. A ZRYCHLÍ SE VÁM TEP.

BMW M

Design BMW M4 Cabrio.

STÁHNĚTE STŘECHU. A ZRYCHLÍ SE VÁM TEP.

Design BMW M4 Cabrio.

Jakmile vaše oči spočinou na BMW M4 Cabrio a jeho charakteristických designových prvcích, jako je dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče a emblém M4, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého M výfuku, bude vám vše jasné: Toto není obyčejný kabriolet. Svými atletickými konturami a protáhlou siluetou demonstruje BMW M4 Cabrio svou koncentrovanou sílu. A nabízí chuť toho, co může řidič očekávat: čistý, neředěný adrenalin.

STÁHNĚTE STŘECHU. A ZRYCHLÍ SE VÁM TEP.Design BMW M4 Cabrio.

Jakmile vaše oči spočinou na BMW M4 Cabrio a jeho charakteristických designových prvcích, jako je dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče a emblém M4, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého M výfuku, bude vám vše jasné: Toto není obyčejný kabriolet. Svými atletickými konturami a protáhlou siluetou demonstruje BMW M4 Cabrio svou koncentrovanou sílu. A nabízí chuť toho, co může řidič očekávat: čistý, neředěný adrenalin.

DESIGN EXTERIÉRU.

Tento vysoce výkonný kabriolet nejvíce touží po proudícím vzduchu. Impozantní otvory pro přívod vzduchu v předním nárazníku poukazují na enormní množství nasávaného vzduchu, který ochlazuje M hnací ústrojí vozu BMW M4 Cabrio při maximálních výkonech. Další nápadný prvek je modifikovaná kapota motoru včetně „Powerdome“, která vymezuje kontury motoru s turbodmychadlem a působivě předvádí koncentrovanou sílu vozu BMW M4 Cabrio.
Díky M lamelám, vzduchovým clonám a průduchům, spolu s vnějšími M zrcátky a sportovními konturami, BMW M4 Cabrio vyzařuje auru vysoce trénovaného atleta od přední kapoty až k hluboko posazené zadní části vozu – kde čtyři zkosené koncovky výfuku přinášejí jasný vzkaz: když je pevná střecha složená a jejich nezaměnitelný zvuk dosáhne přímo k vašim uším, víte, že BMW M4 Cabrio je připraveno posunout jízdu v kabrioletu do zcela jiné dimenze.

STYLOVÉ KŘIVKY.

Seznamte se s designem a dynamikou BMW M4 Cabrio.

STYLOVÉ KŘIVKY.

Seznamte se s designem a dynamikou BMW M4 Cabrio.

DESIGN INTERIÉRU.

V interiéru vozidla čekají na řidiče a předního spolujezdce nově navržená skořepinová M sedadla s podsvíceným logem M. Nabízejí perfektní boční vedení a dokonalou ergonomii umožňující přímé spojení mezi řidičem a vozidlem. Všechny ovládací prvky v kabině jsou orientovány na řidiče a zaručují vysoce přesné ovládání ve zlomku sekundy. Kruhové závodní palubní ukazatele, M kožený volant a M řadicí páka završují nepřekonatelné pojetí interiéru a nenechávají žádný prostor pro pochybnosti. Vůz BMW M4 Cabrio byl stvořen k tomu, aby překonával hranice a stanovoval nové limity.

PEVNÁ SKLÁDACÍ STŘECHA.

Když se skládací střecha automaticky otevře během 20 sekund při rychlosti do 18 km/h, pocítíte zvýšení hladiny adrenalinu. Poté následuje maximální fascinace jízdou, s využitím vysokého výkonu typického pro vozy M v kombinaci s intenzitou, kterou může nabídnout pouze kabriolet. Zavřená střecha promění BMW M4 Cabrio v elegantní coupé. Její důmyslná konstrukce neplní pouze estetickou funkci, ale poskytuje také vyšší bezpečnost a zaručuje vyšší akustický komfort, a to i při vysokých rychlostech.

M VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA S LED SMĚROVÝMI UKAZATELI.

Aerodynamicky optimalizovaná vnější zpětná M zrcátka jsou symbolem sportovního a dynamického designu řady M po celá desetiletí. Jsou připevněna ke karoserii pomocí základny s dvojitými můstky a podtrhují nádhernou estetiku vozu. Zprostředkovávají dojem precizního zpracování a propůjčují bokům vozu ještě více charakteru, dynamiky a aerodynamické propracovanosti. Zrcátka jsou vybavena LED směrovými ukazateli, které jsou umístěny v dlouhých úzkých drážkách.

M SEDADLA.

M sedadla v kabrioletu nabízí mimořádné boční vedení a řadu elektronicky nastavitelných funkcí. Sportovní styl vozidla je zdůrazněn podsvíceným logem „M“ v integrovaných opěrkách hlavy. Šířku opěradla sportovního sedadla, které je čalouněno vysoce kvalitní jemnou kůží „Merino“, lze elektronicky seřídit tak, aby byla pozice sezení vždy optimální. Délku a výšku sedadla, spolu se sklonem opěradla a sedáku, lze rovněž elektronicky seřizovat. Opěrka pro stehna je nastavitelná manuálně.

KOLA.

Přepracovaná a odlehčená kola BMW M4 Cabrio ihned upoutají pozornost a jsou sama o sobě jasným sdělením. Dokonce i standardní 18palcová M kola z lehkých slitin „V-spoke“ v barvě „Ferric Grey“ to potvrzují. 19palcová M kola z lehkých slitin „Double-spoke“ jsou volitelně k dispozici v šedé barvě „Ferric Grey“ nebo v černém provedení a umožňují zahlédnout systém výkonných M karbon-keramických brzd nebo M kompozitových brzd s logem M. Bez ohledu na to, kterou variantu si vyberete, můžete se spolehnout na maximální směrovou stabilitu: standardní kombinované pneumatiky vozu BMW M4 Cabrio nejen zdůrazňují muskulaturní vzhled zadní části vozu, ale také optimalizují přilnavost a schopnost zatáčet.

BMW INDIVIDUAL.

V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti.

Vyjádření jedinečné osobitosti.

 • Laky BMW Individual

  Vzrušující, dokonce i když nehybně stojí: BMW Individual nabízí rozsáhlou paletu vysoce exkluzivních laků pro nové BMW M4 Cabrio. Jedním z příkladů je fascinující modrý metalický odstín BMW Individual „Tanzanite Blue“. Stejně jako drahokam tanzanit se tento jedinečný lak BMW Individual při dopadu světla třpytí v odstínech barev od zářivě tyrkysové až po elegantní tmavě modrou.

 • Jemná BMW Individual kůže „Merino“

  Úchvatný exteriér, opulentní interiér: Pro interiér nového BMW M4 Cabrio je k dispozici široká škála exkluzivních jemných kůží BMW Individual „Merino“. Například bílá „Opal White“, včetně kůží čalouněné přístrojové desky. Nejde přitom jen o vizuální obohacení. Perfekcionistický výběr surovin a speciálních postupů činění také znamená, že cestující jsou hýčkáni bezkonkurenčním pohodlím.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Pro brilantní první dojem, který přetrvá: Obložení interiéru v barvě „Piano Black“ ve vysoce lesklém provedení vytváří mimořádně působivý kontrast s jemnou kůží BMW Individual v odstínu „Opal White“. Obložení interiéru ušlechtilým dřevem z nabídky BMW Individual v tmavém odstínu „Plane Auburn“ a „Ash Grain White“ s exkluzivní povrchovou úpravou a dokonalým zpracováním zanechá neméně působivý dojem.

 • Další prvky výbavy BMW Individual

  Příjemné na pohled: Kůží potažená přístrojová deska od BMW Individual přináší do interiéru další rozměr kvality a vytříbeného vkusu.
  Barevné akcenty, které můžete vidět i cítit: Kontrastní prošívání BMW Individual je nejvyšším výrazem elegance a působivě zvýrazňuje hedvábně jemnou kůži „Merino“ v černé barvě. Na výběr jsou čtyři barvy: oranžová „Sakhir Orange“, stříbrná „Silverstone“, žlutá a modrá.