ZÁVODNÍ GENY NA PRVNÍ POHLED.

BMW M

Design vozu BMW M4 Coupé.

ZÁVODNÍ GENY NA PRVNÍ POHLED.

Design vozu BMW M4 Coupé.

Vysoký výkon na první pohled: BMW M4 Coupé pokračuje v tradici vozů BMW M a spojuje výkonný sportovní vzhled s nádherným designem. Jeho atletické linie a protáhlá silueta posilují vzhled a dynamiku této ikony závodních vozů. Interiér zcela odpovídá sportovnímu charakteru vozu. Každý detail je orientován na řidiče. Tento vůz se může pochlubit nejlepším ovládáním a nekompromisním závodním charakterem.

ZÁVODNÍ GENY NA PRVNÍ POHLED.Design vozu BMW M4 Coupé.

Vysoký výkon na první pohled: BMW M4 Coupé pokračuje v tradici vozů BMW M a spojuje výkonný sportovní vzhled s nádherným designem. Jeho atletické linie a protáhlá silueta posilují vzhled a dynamiku této ikony závodních vozů. Interiér zcela odpovídá sportovnímu charakteru vozu. Každý detail je orientován na řidiče. Tento vůz se může pochlubit nejlepším ovládáním a nekompromisním závodním charakterem.

DESIGN EXTERIÉRU.

Zosobnění síly: Bezmezná síla BMW M4 Coupé je patrná v každém detailu. Nápadné otvory nasávání vzduchu v přední části vozu odkazují na obrovský objem vzduchu, který je zapotřebí k uchlazení M hnacího ústrojí při maximálním výkonu. Muskulární modifikovaná kapota motoru včetně „Powerdome“ vymezuje kontury výkonného přeplňovaného motoru. Prodlouženou kapotou začíná atletická křivka coupé, která vyzařuje ryzí sportovní charakter. Vzduchové clony „Air Curtain“ a výdechy „Air Breather“ zajišťují příkladnou aerodynamiku. Spolu s M maskou chladiče ve tvaru ledvinek, M lamelami, M vnějšími zpětnými zrcátky a dvěma páry M koncovek výfuku vizuálně zvýrazňují dynamický vzhled BMW M4 Coupé. Čtyři koncovky výfuku v zadní části vozu svým nezaměnitelným zvukem posílají jasný vzkaz: Toto vozidlo je ztělesněním bezkonkurenčního výkonu - a to jak v oblasti technologií, tak i designu a schopností na silnici.

ZOSOBNĚNÍ VYSOKÉHO VÝKONU.

Seznamte se s designem a dynamikou BMW M4 Coupé.

DESIGN INTERIÉRU.

V interiéru vozidla čekají na řidiče a předního spolujezdce nově navržená skořepinová M sedadla s podsvíceným logem M. Nabízejí perfektní boční vedení a dokonalou ergonomii umožňující přímé spojení mezi řidičem a vozidlem. Všechny ovládací prvky v kabině jsou orientovány na řidiče a zaručují vysoce přesné ovládání ve zlomku sekundy. Kruhové závodní palubní ukazatele, M kožený volant a M řadicí páka završují nepřekonatelné pojetí interiéru a nenechávají žádný prostor pro pochybnosti. Vůz BMW M4 Coupé byl vytvořen, aby překonával hranice a stanovoval nové limity.

M SEDADLA.

M sedadla se vyznačují perfektní ergonomií a dokonalou oporou těla při dynamické jízdě. Jejich výrazný funkční charakter je zdůrazněn osvětleným logem M v oblasti ramen. K závodnímu charakteru M sedadel přispívá několik vlastnosti: výrazné bočnice, integrované opěrky hlavy a reliéfní prvky v opěradle a sedáku. Nechybí ani možnost nastavení šířky sedáku a bederní opěrka.
Lehká konstrukce M sedadel přispívá ke snížení hmotnosti vozidla. Ta je dále snížena použitím mechanického ručního nastavování sedadel. Polstrovaná kolenní opěrka středovém tunelu poskytuje lepší boční oporu při dynamické jízdě. Hluboko posazená sedadla snižují těžiště vozu a zlepšují odezvu při dynamické jízdě.

M VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA.

Aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka jsou významnou součástí sportovního a dynamického designu vozů BMW M. Tento designový symbol s typickým uchycením ke karoserii dvěma elegantními podpěrami zároveň znázorňuje vysoký technický standard a precizní zpracování. Zrcátka doplňují LED směrové ukazatele umístěné v dlouhých úzkých drážkách.

KOKPIT.

Chcete-li posouvat limity, potřebujete absolutní kontrolu. To je důvod, proč je ovládání všech funkcí v kokpitu BMW M4 Coupé snadné a intuitivní. Středobodem je M kožený volant. Je to místo, kde najdete ovládací tlačítka systému M Drive a v případě modelů s M dvouspojkovou převodovkou i pádla řazení, která umožňují rychlé a přesné změny rychlostních stupňů.
Přístrojová deska v M designu podtrhuje sportovní charakter vozu. A zatímco si užíváte radost z jízdy, inovativní high-tech prvky, jako je například BMW Head-Up displej se zobrazením specifickým pro vozy BMW M, zajišťují, že všechny důležité informace jsou přímo ve vašem zorném poli. Díky tomu se můžete soustředit na silnici a užívat si sportovní jízdu.

KOLA.

Přepracovaná a odlehčená kola BMW M4 Coupé ihned upoutají pozornost a jsou sama o sobě jasným sdělením. Dokonce i standardní 18palcová M kola z lehkých slitin „V-spoke“ v barvě „Ferric Grey“ to potvrzují. 19palcová M kola z lehkých slitin „Double-spoke“ jsou volitelně k dispozici v barvě „Ferric Grey“ nebo černé a umožňují zahlédnout systém výkonných M karbon-keramických brzd nebo M kompozitových brzd s logem M.
Bez ohledu na to, kterou variantu si vyberete, můžete se spolehnout na maximální směrovou stabilitu: standardní kombinované pneumatiky na BMW M4 Coupé nejen že vylepší muskulaturní vzhled zadní části vozu, ale také optimalizují přilnavost a schopnost zatáčet.

BMW INDIVIDUAL.

V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti.

Vyjádření jedinečné osobitosti.

 • Laky BMW Individual

  Jasná převaha – dokonce i když nehybně stojí: BMW Individual nabízí rozsáhlou paletu exkluzivních laků pro vůz BMW M4 Coupé. Jeden z osmi atraktivních laků je metalický odstín „Frozen Brilliant White“. Díky své matné úpravě tento lak BMW Individual obepíná působivé tvary vozu jako jinovatka. Jeho bílý povrch rozptyluje dopadající světlo a ještě více tak zdůrazňuje sportovní vzhled vozu BMW M4 Coupé.

 • Jemná BMW Individual kůže „Merino“

  Ztělesňuje nejvyšší hodnoty páté generace vozů: jemná kůže BMW Individual „Merino“ v barvě „Nutmeg“ zaujme svou nápadnou jemnou strukturou a sametově hebkým vzhledem a pocitem při dotyku. Spolu s touto barvou je k dispozici fascinující spektrum barev – od „Opal White“ až k „Nutmeg“ a „Cohiba Brown“ – takže vždy najdete barvu přesně podle svého vkusu.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Řemeslná dokonalost v každém detailu: obložení interiéru v barvě „Ash Grain White“ nabízí vysoce atraktivní kontrast. Toto ušlechtilé dřevo, které je ručně vybíráno, zaujme jemnou strukturou a propůjčí interiéru nezaměnitelnou eleganci. Alternativou k oběma povrchovým úpravám ušlechtilého dřeva je obložení interiéru v provedení „Piano Black“ s vysoce lesklým povrchem, kterému mohou konkurovat pouze přední výrobci klavírů.

 • Další prvky výbavy BMW Individual

  Příjemné na pohled: kůží potažená palubní deska BMW Individual posouvá interiér z hlediska kvality do zcela nové dimenze.
  Barevné akcenty, které můžete vidět i cítit. Kontrastní prošívání BMW Individual je nejvyšším výrazem elegance a působivě zvýrazňuje hedvábně jemnou kůži „Merino“ v černé barvě. Na výběr jsou čtyři barvy: Oranžová „Sakhir Orange“, stříbrná „Silverstone“, žlutá a modrá.