NEDOTKNUTELNÉ.

BMW M5 Sedan.

            

NEDOTKNUTELNÉ.BMW M5 Sedan.

            

Kombinovaná spotřeba l/100 km

9,9

Kombinované emise CO₂ g/km

231

Max. točivý moment (Nm/1/min)

680/1 500–5 750

Pátá generace BMW M5 Sedan stále ztělesňuje ryzí sportovní vlastnosti. Nekompromisní výkony při zdolávání všech nároků ho zcela jasně staví na špici. Když zážehový osmiválec BMW M TwinPower Turbo a vysokovýkonný podvozek ukáží svoji skutečnou tvář, je okamžitě jasné, že tento sedan nese sportovní geny.

BMW M5 SEDAN.

Design

BMW M5 Sedan. Elegantní sportovec, jehož působivý výkon je zřejmý na první pohled. Design vozu, který jako měřítko využívá jen ty nejvyšší standardy. Atmosféra závodů pro dobrý pocit. Inspirace vykouzlená vozem BMW M5 Sedan zvnějšku při otevření dveří hladce pokračuje do interiéru. Vnitřní prostor je ideálně přizpůsoben pro zvládání obrovského výkonu tohoto sportovního vozu a zároveň užívání si každého ujetého kilometru.

Jízdní dynamika

Vyvinuté na závodním okruhu pro každodení použití. BMW M5 Sedan vzniklo v BMW M GmbH, neochvějně se proto drží filozofie písmena M a jedinečným způsobem kombinuje vysoký výkon s praktickou každodenní použitelností.

Hospodárnost

Plný výkon vpřed. Osmiválcový zážehový motor M TwinPower Turbo V8 v BMW M5 Sedan naplňuje tento pokyn v každé své otáčce. Přesnost a účinnost jsou klíčem k silnému výkonu. A inovativní technologie udržovají spotřebu paliva na minimu.

4,3 km/h v s

Čísla hovoří sama za sebe. 680 Nm, 560 k (412 kW), 0 až 100 km/h za 4,3 sekundy (s paketem Competition: 575 k (423 kW), 0 až 100 km/h za 4,2 sekundy). Vysokootáčkový osmiválec M TwinPower Turbo nového BMW M5 je zárukou drtivého výkonu a akcelerace.