BUĎTE VE VEDENÍ. A NECHTE, ABY VÁS SVĚT NÁSLEDOVAL.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW M6 Gran Coupé.

Široká nabídka služeb z programu BMW ConnectedDrive zajistí, že budete vždy o krok napřed. Služby & aplikace jsou připraveny dodat vašemu BMW M6 Gran Coupé potřebnou konektivitu a přístup k informacím, zábavě i dalším službám. Poznejte, jak funguje závodní aplikace BMW M Laptimer. Zásluhou dopravních informací Real Time Traffic Information se vyhnete všem nepříjemnostem na cestě. Online Entertainment vám přímo do vozu přinese vaši oblíbenou hudbu, která bezpochyby bude součástí nabídky milionů skladeb.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

BMW CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.

Jejich součástí je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

  • BMW ConnectedDrive Store

    Jednotlivé služby a různé aplikace lze kdykoliv zakoupit v obchodě BMW ConnectedDrive Store. Tyto služby je možné flexibilně vybrat a objednat dokonce i poté, co jste vůz BMW zakoupili. To zákazníkům umožňuje volit ze všech dostupných služeb a aplikací BMW ConnectedDrive přímo z vozu, a to na základě jejich individuálních potřeb.
    Služby a aplikace, které lze objednat v obchodě BMW ConnectedDrive Store, byly speciálně vyvinuty pro potřeby a požadavky řidičů BMW. Rovněž je možné zvolit délku jejich trvání. To zákazníkům dává možnost objednat služby na určitou dobu, například na dovolenou.
    Obchod BMW ConnectedDrive Store lze na cestách navštívit z vozu BMW nebo prostřednictvím online zákaznického portálu My BMW ConnectedDrive. Nově zakoupené služby jsou ve voze k dispozici krátce po vybrání a zakoupení. Obchod BMW ConnectedDrive kdykoliv nabízí aktualizované informace ohledně výběru a dostupnosti služeb a aplikací.

APLIKACE BMW M LAPTIMER.

Díky aplikaci BMW M Laptimer mohou být údaje o jízdě ze závodního okruhu přesně zaznamenány, zatáčku za zatáčkou, a následně detailně analyzovány, aby byly vaše jízdní výkony ještě lepší. Aplikace využívá snímače vozu BMW a s jejich pomocí shromažďuje podrobné údaje a zobrazuje zvolené výsledky na hlavním displeji. Systém se ovládá prostřednictvím ovladače iDrive. Během záznamu aplikace BMW M Laptimer zobrazuje polohu GPS, rychlost, zrychlení, boční zrychlení (G-force), časy kol a zrychlení až do určité rychlosti (např. z 0 na 100 km/h). V závislosti na výbavě vozu a modelovém roku může mezi sledované parametry patřit také poloha plynového pedálu, úhel řízení, intenzita zpomalení, otáčky, rychlostní stupeň a rovněž spotřeba paliva. Zaznamenané informace lze ve formě snímků sdílet na sociálních sítích, zatímco uložená data lze odeslat e-mailem.

CONCIERGE SERVICES.

Pokud jste chtěli vědět, jaké to je, mít svého osobního asistenta, teď máte příležitost to zjistit: s informační službou Concierge Services od BMW ConnectedDrive. Stisk tlačítka vás spojí se zaměstnancem telefonického centra BMW, který vám je na cestách k dispozici jako váš „osobní asistent“. Ať už hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo otevřenou lékárnu – zaměstnanec telefonického centra BMW pro vás vyhledá veškeré informace a na žádost vám je zašle přímo do navigačního systému. Informační služba Concierge Services funguje nezávisle na operátorovi vašeho mobilního telefonu a je vám bezplatně k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a to jak v domovské zemi, tak i v zahraničí – bez nutnosti cokoliv platit.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Služba Real Time Traffic Information vám přináší vždy ty nejaktuálnější informace o dopravním provozu. Přesné údaje o době a trvání dopravních kolon nabízejí téměř okamžitý přehled o tom, co se děje na dálnicích, okresních silnicích a vnitrostátních dopravních tepnách, stejně jako na silnicích lokálního významu. Inteligentní doporučení alternativních objízdných tras řidiči napomáhá dojet na místo určení co možná nejefektivněji. Data o hustotě dopravy využívají informace o pohybech telefonů v sítích mobilních operátorů, sbírají se GPS data velkých fleetů vozidel, stejně tak jako z aplikací v chytrých telefonech nebo zpráv od policie. V potaz se berou také zaběhnuté dopravní zvyklosti, jako jsou například časy, kdy se dopravní zácpy vyskytují nejčastěji.
Vizualizace dopravních informací je optimalizována díky zobrazování silnic v zelené, žluté, oranžové a červené barvě.

REMOTE SERVICES.

Díky službám Remote Services a bezplatné aplikaci My BMW Remote (k dispozici v Apple App Store a obchodu Google Play) lze na dálku ovládat různé funkce vozu, např. zamknutí a odemknutí vozidla. Pokud je vůz vybaven navigačním systémem, je také možné do něj nahrát cílové adresy přímo z vyhledávače Google™. Aplikace navíc umí zobrazit polohu vozidla. Chcete-li začít používat tuto funkci, stačí aktivovat služby Remote Services na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive na adrese www.bmw-connecteddrive.cz.

EMERGENCY CALL.

Systém inteligentního tísňového volání Emergency callnabízí rychlou, individualizovanou službu nepřetržité asistence a také podporu vyškolených pracovníků – ve vašem jazyce, a to dokonce i v zahraničí. V případě vážné nehody, kdy dojde k aktivaci airbagu nebo předpínačů bezpečnostních pásů, je automaticky uskutečněno tísňové volání Emergency call. Důležité informace, jako je přesná poloha vozidla, závažnost nehody a možné riziko poranění cestujících, jsou odeslány do zákaznického centra BMW pomocí integrované SIM karty, která je nezávislá na soukromém mobilním telefonu. Zákaznické centrum BMW informuje záchranné složky a do jejich příjezdu zajistí asistenci po telefonu. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.