JEDNOTA V ROZMANITOST.

Výbava BMW X5.

JEDNOTA V ROZMANITOST.

Výbava BMW X5.

JEDNOTA V ROZMANITOST.Výbava BMW X5.

Ať jde o Design Pure, M sportovní paket nebo originální příslušenství BMW – interiér a exteriér svého vozu BMW X5 si můžete upravit přesně podle svých přání.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Ideální kombinace sportovního stylu, vzhledu a dobrodružství: doplňkový paket Design Pure Experience podtrhuje sebevědomý charakter a vzrušující výraz BMW X5.

 • Exteriér

  BMW X5 vybavené paketem Design Pure Experience se vyznačuje majestátností – a to z jakéhokoliv úhlu pohledu. Hlavními vizuálními motivy jsou viditelné ochranné prvky přídě, zádě i boků vyrobené z broušené oceli, odlišný vzhled mají přední nasávací otvory i koncovky výfuku. Mřížky masky chladiče disponují matnou stříbrnou povrchovou úpravou, která je zvýrazňuje.
  Paket Design Pure Experience lze objednat samostatně pro exteriér i interiér vozu.

 • Interiér

  Podobně vzrušující je situace i uvnitř vozu, kde je použita kvalitní kůže „Nappa“ s kontrastním prošíváním a dalšími prvky v barvě „Mocha“ a dekorativními interiérovými lištami z kvalitního dřeva „Fineline Pure“.
  Paket Design Pure Experience lze objednat samostatně pro exteriér i interiér vozu.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Výjimečné vyjádření lásky k jemným tvarům a liniím: Chromované doplňky, exkluzivní kožené čalounění a světlé barvy paketu Design Pure Excellence dodávají vozu BMW X5 noblesu.

 • Exteriér

  Chromované prvky paketu Design Pure Excellence vůz BMW X5 doslova rozzáří – z každého úhlu pohledu a z každého směru. Chrom je použitý na mřížkách masky chladiče, na zadním nárazníku a na předních otvorech nasávání vzduchu, na lemech blatníků a ochranném krytu motoru, čímž jsou vytvářeny jemné designové detaily.
  Paket Design Pure Excellence lze objednat samostatně pro exteriér i interiér vozu.

 • Interiér

  Řešení interiéru je navrženo tak, aby posílilo pohodovou atmosféru uvnitř vozu. Sedadla jsou čalouněna kvalitní kůži „Nappa“ v bílé barvě slonové kosti „Ivory White“ s šedým kontrastním prošíváním v barvě „Atlas Grey“ – na přání dodávaná komfortní sedadla mohou mít nastavitelné opěrky hlavy, a možnost nastavení šířky opěradel a výšky sedadel u sedadel řidiče a spolujezdce. Přístrojová deska je čalouněna kůží „Walknappa“ s kontrastním prošíváním „Pergament“. To vše vytváří působivý kontrast s obložením interiéru z kvalitního dřeva amerického dubu
  Paket Design Pure Excellence lze objednat samostatně pro exteriér i interiér vozu.

BMW INDIVIDUAL.

Díky jedinečným nabídkám z řady BMW Individual může nový vůz BMW X5 odrážet vaši osobnost.

Vyjádření osobnosti.

 • Laky BMW Individual

  Vytříbené metalické laky „Azurite Black“, „Pearl Silver“, „Pyrite Brown“ a „Ruby Black“ z nabídky BMW Individual jsou důkazem výjimečnosti. Metalický lak BMW Individual „Ruby Black“ obsahuje nesčetné množství rubínových krystalů, díky kterým intenzivně září. Lak ještě více podtrhuje dynamické pojetí vašeho vozu BMW X5.

 • BMW Individual kůže „Merino“

  Interiér BMW Individual X5 je další výjimečnou záležitostí. Vyznačuje se neobyčejně kvalitními materiály a jedinečným smyslem pro prostor, zvláště díky jemné kůži BMW Individual „Merino“ v pěti atraktivních barvách. Tato velmi jemná kůže je speciálně vybíraná a je činěná pečlivě navrženým procesem. Speciální charakter kůže BMW Individual vynikne i na nejjemnějších detailech. Jemné dekorativní prvky na povrchu sedadel, prošívání a lemy v kontrastních barvách dají ještě více vyniknout dokonalosti ručního zpracování. Kůží potažená přístrojová deska a kožené čalounění i čalounění stropu „Alcantara“ vytvářejí v interiéru BMW X5 nebývalý pocit mimořádné kvality.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Působivá dovednost je ve voze BMW X5 patrná také na obložení interiéru BMW Individual. Ať už se jedná o obložení z ušlechtilého dřeva v hnědé barvě „Sen Light Brown“, vzrušující dekory v hnědé barvě „Ash Vulcano Brown“ nebo hluboce černou povrchovou úpravu „Piano“, vždy zaujme dokonalou kvalitou povrchu a výjimečným zpracováním. Dokonale doplňují interiér vozu BMW X5. Současně jasně ukazují, že pravá kvalita se pozná podle detailů.

 • Další prvky výbavy BMW Individual

  Kožené čalounění přístrojové desky BMW Individual dodává propracovanosti interiéru zcela nový rozměr. (Očekávaná dostupnost od prosince 2014.)
  Kožený volant BMW Individual s dřevěným vykládáním ladí se zvoleným obložením interiéru BMW Individual a představuje v interiéru nového vozu BMW X5 pověstnou třešničku na dortu.
  20" kola z lehkých slitin BMW Individual „V-spoke 551 I“ dodávají svými působivými rozměry vozu ještě autoritativnější vzhled. Nechybí ani decentní, laserem gravírovaný nápis BMW Individual.
  Chlazená schránka BMW Individual poskytuje další příjemný rozměr radosti z jízdy. Snadno a rychle ji lze vyjmout, takže podle potřeby můžete mít k dispozici plný objem zavazadlového prostoru. (Očekávaná dostupnost od prosince 2014.)
  Svým sametovým povrchem vytváří čalounění stropu „Alcantara“ od BMW Individual (tentokrát poprvé k dispozici ve třech různých barvách) příjemnou a uvolněnou atmosféru v interiéru vozu.

M SPORTOVNÍ PAKET.

Volitelný M sportovní paket ještě více zdůrazní dynamický charakter vašeho vozu BMW X5. Nárazník a lemy blatníků lakované v barvě karoserie nebo nástupní prahy s logem M jsou jen některé z mnoha doplňků výkonného a sportovního vozu.

 • Exteriér
  • M aerodynamický paket s předním nárazníkem, nástavci prahů a podběhy v barvě karoserie.
  • Mlhová LED světla
  • 19" M kola z lehkých slitin „Double-spoke 467 M“ s kombinovanými pneumatikami, alternativně 20" M kola z lehkých slitin „Double-spoke 469 M“ s kombinovanými pneumatikami, k dispozici jsou také další kola
  • Adaptivní M podvozek nebo paket adaptivního podvozku „Dynamic“
  • Vysoce lesklý lak BMW Individual Shadow Line, alternativně hliníkové provedení BMW Individual Exterior Line „Aluminium satinated“
  • M logo na bocích
  • Kryty vnějších zrcátek v barvě karoserie
  • Vysoce lesklá chromová koncovka výfuku ve specifickém designu M sportovního paketu
  • Exkluzivní metalický lak Carbon Black, k dispozici jsou i jiné laky
  • Střešní ližiny BMW Individual ve vysoce lesklém provedení Shadow Line, alternativně střešní ližiny v hliníkovém provedení „Aluminium satinated“
 • Interiér
  • M prahové lišty, M opěrka pro nohu řidiče
  • Sportovní sedadla pro řidiče a předního spolujezdce v kombinaci Alcantara/kůže v provedení Exclusive s M logem na lemování, k dispozici jsou i další varianty čalounění
  • M kožený volant s multifunkčními tlačítky a pádly řazení
  • BMW Individual čalounění stropu v antracitové barvě
  • Hliníkové obložení interiéru v provedení „Aluminium Hexagon“, k dispozici jsou i další obložení
  • Klíč s exkluzivním logem M

PAKETY.

Pokud jde o volitelnou výbavu vozu BMW X5, pakety představují první volbu.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Originální příslušenství BMW vám umožní zvýraznit majestátnost BMW X5. Zde můžete nalézt řadu praktických a vysoce kvalitních doplňků.

 • Přeprava

  Ještě více flexibility přináší střešní box BMW 460, který poskytuje dodatečný prostor pro zavazadla, který je přístupný z obou stran. Box má kapacitu přibližně 460 litrů a je nabízen v bílé, černé nebo titanově stříbrné barvě horní části. Jeho spodní část je černá.
  Pohodlné a přitom bezpečné cestování nejmenších pasažérů ve voze zajišťuje nabídka BMW dětských sedaček, které jsou k dispozici v několika barvách a jsou vhodné pro děti od 0 do 12 let.

 • Zábava

  Bezdrátová stereofonní sluchátka v exkluzivním designu BMW jsou ideálním doplňkem k volitelnému zábavnímu systému Professional na zadních sedadlech. Jsou mimořádně pohodlná, nabízejí vynikající kvalitu zvuku a umožňují ovládat hlasitost přehrávání.
  Cestující na zadních sedadlech mají k dispozici také držák na Apple iPad, který je vhodný pro použití všech generací tohoto tabletu a je jednoduše zabudován do základny systému „Travel & Comfort“. Nastavovat lze výšku a sklon držáku. Díky svému konstrukčnímu řešení jej lze používat i mimo BMW X5.
  Snap-in adaptér představuje bezpečný a spolehlivý dokovací systém s integrovanou funkcí rychlého nabíjení pro mobilní telefony Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony a RIM/BlackBerry. Bezkontaktní připojení antény zajišťuje lepší kvalitu signálu a zároveň snižuje množství vlnového záření v interiéru vozidla. V závislosti na konkrétní výbavě BMW X5, typu mobilního telefonu a používaném snap-in adaptéru lze ve voze BMW využívat také aplikace chytrého telefonu.

 • Užitečné doplňky

  Speciálně vyvinuté pouzdro na klíček v sobě dokonale spojuje eleganci a funkčnost. Je vyrobeno z kvalitní kůže a chrání klíček před poškrábáním a poškozením. Exkluzivní spona s nápisem BMW vyrobená z broušené nerezové oceli zajistí, že klíček z pouzdra nevypadne, takže ho neztratíte.

 • Exteriér

  Litá 21" kola z lehkých slitin „Star-spoke “ v exkluzivní barvě „Liquid Black“ dodají vozu ještě exkluzivnější charakter.

 • Interiér

  Originální velurové koberečky BMW, černá rohož zavazadlového prostoru a originální BMW gumové/textilní koberečky spojují dlouhou životnost se špičkovým designem a dokonale ochrání podlahu BMW X5 před znečištěním, vodou a opotřebením. Všechny tři verze mají kvalitní doplňky z nerezové oceli, které jim dodávají nezaměnitelný vzhled.