VÝRAZ ČISTÉ RADOSTI Z JÍZDY.

BMW Z4.

VÝRAZ ČISTÉ RADOSTI Z JÍZDY.

BMW Z4.

VÝRAZ ČISTÉ RADOSTI Z JÍZDY.BMW Z4.

Zrychlení 0–100 km/h v s (35is)

4.8

Max. výkon v kW (k) při 1/min (35is)

250 (340) / 5900

7stupňová sportovní dvouspojková převodovka Steptronic

Ano

Složení pevné střechy v s

19

Srdcová záležitost: BMW Z4 je logickým znovuzrozením klasického kabrioletu – sportovní, elegantní a inspirující. Je poháněn dynamickými a hospodárnými čtyřválcovými a šestiválcovými zážehovými motory BMW TwinPower Turbo. Je vybaven skládací pevnou střechou, která změní kabriolet v autentické sportovní coupé pouhým stiskem tlačítka – za 19 sekund a do rychlosti až 40 km/h. A díky designu, který je typický dlouhou kapotou, dynamickými bočními liniemi a výraznou zadní částí, slibuje jediné: čistou radost z jízdy.

VÍCE VÝRAZU. VĚTŠÍ ÚČINEK. ZRYCHLENÝ TEP.

Vášeň. Tvořena detaily.

BMW Z4 je automobil s charakterem. Jeho tvary a linie vytvářejí exteriér, který se vyznačuje klasickou elegancí a neobyčejným sportovním stylem.

Design

Už na první pohled je jasné, že jízda ve voze BMW Z4 je jedinečným zážitkem. Dvě úžasné designové linie se táhnou od přední kapoty a zvýrazňují plochou širokou přední část kabrioletu. Dominantní dvojité xenonové světlomety jsou atraktivním vizuálním prvkem, stejně jako charakteristická zadní část vozu. Interiér je stylově vybaven až po ty nejjemnější detaily, které zajišťují intuitivní ovládání a dokonalé pohodlí. Zásluhou dostatečně velkého zavazadlového prostoru a úložným prostorům vám BMW Z4 usnadní boj s nástrahami každodenního života. A díky pevné skládací střeše si můžete radost z jízdy dopřávat 365 dní v roce.

Jízdní dynamika

Přesila, která vzrušuje: když dojde na předvedení síly, vůz BMW Z4 nedělá žádné kompromisy. Volitelné adaptivní odpružení M nabízí mimořádnou jízdní stabilitu, aniž by došlo k omezení pohodlí. Driving Experience Control upravuje nastavení podvozku podle požadovaného stylu jízdy pouhým stiskem tlačítka. Pohodlný nebo sportovní styl – díky BMW Z4 máte k dispozici oba. Sedmistupňová sportovní dvouspojková automatická převodovka je příslibem nepřerušovaného přívodu hnací síly. A zážitku z dynamické jízdy, který stanovuje svá vlastní měřítka.

Asistenční systémy

Nepřeberné množství inovativních technologií vám různými způsoby poskytuje podporu a zaručuje vysokou míru pohodlí a bezpečnosti. Vy se tak můžete zaměřit na jedinou důležitou věc svého života – bezstarostnou radost z jízdy.

250 KW.

Nekompromisní jízdní dynamika: šestiválcové řadové benzínové motory BMW TwinPower Turbo ve voze BMW Z4 nabízejí výjimečný výkon spojený s nesmírně klidným chodem a působivou hospodárností.

PŘEHLED BMW Z4 ROADSTER.