ZAČNĚTE.

Služby ConnectedDrive.

Klíčem do světa BMW ConnectedDrive je speciální výbava z portfolia služeb BMW ConnectedDrive Services. Nabízí velké množství inteligentních služeb a aplikací, které vám na cestách poskytnou informace a zábavu. Umožňují spojení se vším, co je pro vás důležité. Můžete si také objednat další služby a aplikace BMW ConnectedDrive, jako je služba Concierge Services (osobní asistent), Internet nebo dopravní informace Real Time Traffic Information.*

 

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

BUDOUCNOST S NEOMEZENÝMI MOŽNOSTMI.

Se speciálním vybavením ConnectedDrive Services získáte nepřeberné množství doprovodných služeb a aplikací. Vyzkoušejte si každý den novou funkci: vydejte se na objevnou cestu, získejte tipy na cesty, vezměte si s sebou do svého vozidla kancelář nebo si ve svém BMW užívejte zábavu. Všechny vyjmenované možnosti jsou součástí ConnectedDrive Services a jsou vám k dispozici. Ponořte se do světa BMW ConnectedDrive.

Služby ConnectedDrive.

Podívejte se na související video.

HLEDAT. NAJÍT. PROZKOUMAT.

Se službou Google surfujte na internetu také ve svém BMW. S BMW Online najděte nejlepší restaurace ve městě. A s pomocí My Info/Send To Car si s sebou do auta vezměte nejdůležitější adresy, telefonní čísla nebo zprávy. S ConnectedDrive Services je možné všechno. Buďte neustále zásobováni nejnovějšími informacemi a na každé cestě prožijte nové zážitky.


 • My Info / Send to Car

  Přeneste svá osobní data do svého BMW s funkcí My Info přes portál Můj BMW ConnectedDrive. Používáte při plánování cest Google mapy? Pak si výsledky hledání jednoduše pošlete přes internet s funkcí Send To Car přímo do své navigace. A poté se už můžete plně soustředit jen na silnici.

CESTUJTE VE VĚTŠÍM POHODLÍ, DOJEĎTE UVOLNĚNĚJŠÍ.

Cestování je víc než jen snaha dostat se na místo určení – udějte si z každé cesty zážitek. Chcete se o své cestě nebo destinaci dozvědět více informací? Vaše BMW zná nejatraktivnější místa, umí vám říct, jaké bude počasí, a zná všechny dopravní značky na cestě. Speciální výbava ConnectedDrive Services nabízí perfektní funkce pro cestování a navigaci.


 • BMW Routes

  Ať už hledáte horský průsmyk nebo cestu dolů na pobřeží – trasu si můžete najít přímo ve svém BMW. Vaše navigace se stane osobním cestovním průvodcem a ukáže vám ta nejzajímavější místa, obohacená o užitečné informace. Případně si můžete svou cestu sestavit na počítači a pomocí portálu BMW Routes ji přenést do vozu.

 • Požadavky/dostupnost

  Požadavek:

  • Zvláštní výbava ConnectedDrive Services


  Dostupnost:

  • Pouze ve spojení s navigačním systémem Professional
  • Tato služba je k dispozici pouze v Evropě
  • Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

VAŠE MOBILNÍ KANCELÁŘ.

BMW ConnectedDrive přináší kancelář do vašeho vozu. Pohodlně se usaďte a udělejte si kancelář přímo ve svém voze. S BMW ConnectedDrive můžete přijímat, číst e-maily a odpovídat na ně, diktovat (*není dostupné v českém jazyce) a odesílat poznámky nebo zprávy či synchronizovat data s vozidlem. A co dalšího se ve světě událo? Vaše BMW ví, co vás zajímá, a přes audio systém vám přečte nejnovější zprávy – to vše je součástí funkcí ConnectedDrive Services.

 

 • Diktování zpráv

  Kancelář, ať jste kdekoliv. Během cesty jednoduše diktujte e-maily a textové zprávy. Díky nové funkci diktování zpráv a rozpoznávání řeči Nuance® jsou vyřknuté zprávy převedeny na text. A vy se během cesty můžete soustředit na to podstatné – především na řízení. *Tato funkce není dostupná v českém jazyce.

CONNECTED LIVING.

Spravujte svůj domov i když jste na cestách – pomocí aplikace Smart Home od společnosti Deutsche Telekom. Všechna zařízení Smart Home připojená do aplikace lze nyní ovládat prostřednictvím displeje a operačního systému vašeho BMW. Ze svého vozidla můžete pohodlně regulovat topení, osvětlení nebo bezpečnostní systém. Také je možné naprogramovat určité situace, jako například scénář „Přijíždím domů“. Když se vydáte na cestu domů, je díky funkcím, které byly speciálně vyvinuty pro používání ve vozidle, automaticky aktivován profil „Domů“. Všechny informace jsou přehledně zobrazeny na hlavním displeji vašeho BMW – takže je váš domov vždy v takovém stavu, v jakém má být.


Tato služba v současnosti není dostupná pro český trh.

HUDBA & ZÁBAVA.

Na cestách toho můžete ve svém BMW hodně zažít. A jelikož ten správný hudební doprovod promění každou cestu v dobrodružství, existují aplikace, které umějí zahrát v každé situaci tu nejvhodnější písničku. Takže nyní, ať už jedete do práce nebo na nákupy či na dovolenou, si můžete sestavit vlastní rádiovou stanici, vybírat z velkého množství předčítaných knih (pouze v cizím jazyce) nebo pouštět vlastní hudbu – přímo ve vašem BMW se speciální výbavou ConnectedDrive Services.


 • Dostupnost
  • Služby ConnectedDrive Services jsou dostupné pouze ve spojení s navigačním systémem Professional, navigačním systémem Business nebo rádiem Professional
  • Zde uvedený rozsah výrobků není zcela k dispozici ve všech zemích a pro všechny modely BMW.
  • Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

PROFILY ŘIDIČŮ

Pozice sedadla, nastavení teploty, nastavení asistenčních systémů řidiče, vaše oblíbené rádiové stanice a všechna vaše kontaktní data: usednete-li za volant BMW, které neřídíte každý den, chcete se v něm ihned cítit jako doma. S funkcí profilů řidičů jde o velmi jednoduchou záležitost. USB zdířka, ukrytá v přihrádce před spolujezdcem, umožňuje stahovat a ukládat všechna vaše osobní data a nastavení na USB disk a později je znovu přehrát do jiného BMW. Vytvořit prostředí, na jaké jste zvyklí, zabere jen několik málo okamžiků. Vaše osobní nastavení – kdekoliv a kdykoliv budete chtít.