Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je nejvýznamnější akcí svého druhu v České republice. V rámci dlouhodobé spolupráce je BMW Group Česká republika Oficiálním vozem festivalu. Pro přepravu významných hostů a další příležitosti je připravena flotila vozů značky BMW.

BMW expozice u příležitosti konání kulturní události 51. ročníku Karlovarského filmového festivalu nabídne exkluzivní prezentaci produktů a značky BMW včetně testování automobilů BMW a péči o klienty. BMW expozice bude zaměřena na budoucnost a technologie v rámci oslav 100 let značky BMW "Next 100". 

 

51. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se bude konat 1.- 9. 7. 2016. 

 

Adresa: Lázně I. (Císařské lázně), Mariánskolázeňská 306/2, 360 01 Karlovy Vary

 

BMW na MFF Karlovy Vary ukáže, jak se bude jezdit v následujícím století.

BMW Group Česká republika již třetím rokem spolupracuje s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary. V letošním roce bude ale vzájemná kooperace velmi specifická. Společnost BMW Group totiž oslavuje své stoleté výročí, ale nehodlá se obracet zpět. Ba právě naopak, hledí do budoucnosti. V rámci globálního přístupu NEXT 100 naznačuje, jak si představuje individuální způsob dopravy v budoucnosti.

Očekávat můžete speciální BMW VIP Lounge, který se ponese v duchu letošního výročí NEXT 100, a který nabídne hostům příjemné zázemí. K dispozici bude i přehlídka nových modelů BMW, stejně jako možnosti testování různých vozů BMW.