RADOST Z LÉTA.

Buďte dokonale připraveni díky BMW Servisu, Příslušenství a produktům z kolekce Lifestyle.

RADOST Z LÉTA.

Buďte dokonale připraveni díky BMW Servisu, Příslušenství a produktům z kolekce Lifestyle.

RADOST Z LÉTA.Buďte dokonale připraveni díky BMW Servisu, Příslušenství a produktům z kolekce Lifestyle.

Než vyrazíte na cestu, je třeba se na všechno pořádně připravit. S originálním BMW Servisem, Příslušenstvím a produkty z kolekce Lifestyle budete dokonale připravení na léto. Své cesty si budete moci pořádně užít, když budete vědět, že vše je v nejlepším pořádku. Kvalifikovaní odborníci na BMW Servis se postarají o důkladnou prohlídku Vašeho vozu, od kontroly tlaku v pneumatikách až po kontrolu hladiny motorového oleje. BMW Přepravní systémy Vám pomohou sbalit a přepravovat Vaše zavazadla a kola, aniž byste přišli o drahocenné místo v interiéru. A díky zábavním systémům se nebudete nudit ani na těch nejdelších cestách. Pro radost z jízdy během léta.

BMW SERVIS. DOKONALÝ DO POSLEDNÍHO DETAILU.

Letní dovolená je vždy hlavní událostí roku. Těšte se na léto se svými blízkými – a s BMW. Začněte dovolenou bezstarostně a užijte si nádhernou letní pohodu. BMW Letní prohlídka a BMW Kontrola klimatizace jsou zárukou bezpečného cestování a pohody během všech Vašich cest. V případě nehody v zahraničí Vám BMW poskytne komplexní poradenství a podporu prostřednictvím služby BMW Mobile Care.

 • BMW Letní prohlídka

  BMW Letní prohlídka Vám nabízí jistotu, že Vaše BMW je připraveno na prázdninové cesty – bez ohledu na to, jak daleko se hodláte vydat. Náš servisní tým se postará o to, aby Váš vůz byl vždy co nejlépe připraven.


  Součástí BMW Letní prohlídky je:

  • Kontrola brzdového systému
  • Kontrola hladiny brzdové kapaliny
  • Kontrola vnějšího poškození
  • Kontrola napnutí a opotřebení hnacích řemenů
  • Kontrola stavu kol a pneumatik
  • Kontrola osvětlení vozu
  • Kontrola systému klimatizace/vytápění
   

  Nabídka: 700 Kč

  Veškeré práce (seřízení, nastavení) a kapaliny jsou účtovány zvlášť.

 • BMW Kontrola klimatizace

  Čistá radost z jízdy znamená: Příjemnou atmosféru a nepřetržitou kontrolu nad vozem, i když je venkovní teplota velmi vysoká.
  BMW Kontrola klimatizace umožňuje účinné fungování klimatizace ve Vašem voze a je klíčem k pohodlné jízdě.

  Součástí BMW Kontroly klimatizace je:

  • Kontrola kondenzátoru, drážkového řemene pohonu a mikrofiltru
  • Kontrola účinnosti klimatizace
  • Výměna mikrofiltru
  • Čištění a dezinfekce jednotky klimatizace

  Cenovou nabídku pro konkrétní model obdržíte u Vašeho BMW Partnera.

 • Asistenční služba BMW Mobile Care

  Ať už jde o drobnou nehodu nebo poruchu, o naše BMW zákazníky se vždy perfektně postaráme. Zvláště pak pokud jste na dovolené, je dobré vědět, že máte k dispozici tým odborníků, kteří Vám mohou kdykoli pomoci. Poskytnou Vám komplexní poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat – třeba uprostřed noci. Většinu případů dokážou naši specialisté vyřešit po telefonu. Ve vozech, které jsou vybaveny službami BMW Teleservices, můžete dokonce získat pomoc prostřednictvím funkce diagnostiky a nápovědy služeb BMW Teleservices. Pokud byste potřebovali silniční asistenční službu, pošleme Vám BMW servisní vozidlo – jak jednoduché a spolehlivé.


  TELEFONICKÁ LINKA BMW MOBILE CARE:
  V rámci České republiky: 844 666 333
  Ze zahraničí: +420 222 803 447

BMW ZÁBAVNÍ ŘEŠENÍ. DOKONALÝ SPOLEČNÍK NA CESTY.

Prázdninové cestování se oproti předpokladům často protáhne. Bez ohledu na to, jak dlouho Vaše cesta trvá, s BMW Zábavními řešeními bude nuda minulostí. Prostřednictvím Snap-In adaptéru můžete ve vozidle bezpečně a pohodlně přehrávat oblíbenou hudbu z telefonu. A díky Head-Up displeji nebo univerzálnímu systému Click & Drive budete mít vždy k dispozici informace o aktuálním provozu a také dokonalou podporu pro bezpečnou a pohodovou jízdu až do cíle Vaší cesty.

 • Head-Up displej

  Inovativní Head-Up displej zobrazuje aktuální jízdní informace přímo do zorného pole řidiče. Údaje o vozidle – jako stav paliva, nastavení tempomatu, hodnoty výkonu nebo varování před námrazou – tak má řidič neustále na očích a může se plně soustředit na jízdu a okolní provoz. Head-Up displej tudíž přispívá k vyšší bezpečnosti i komfortu. V kombinaci s navigační aplikací Garmin pro smartphony dokáže zobrazovat také navigační pokyny.

   

  Nabídka, bez montáže: 12.094 Kč

 • Univerzální Snap-In adaptér s konektorem micro USB

  Snap-In adaptér pro všechny kompatibilní telefony s konektorem micro USB. Kromě nabíjení nabízí také lepší příjem signálu a bezpečné dokování. A díky USB rozhraní umožňuje přehrávání hudby uložené v telefonu přes BMW audiosystém (v závislosti na modelu vozu a konfiguraci).

   

  Nabídka: 4.290 Kč

 • Univerzální systém Click & Drive

  S BMW Univerzálním systémem Click & Drive lze na čelní sklo připevnit jakýkoli chytrý telefon s šířkou až 78 mm. Telefon tak lze snadno a bezpečně integrovat do interiéru vozidla. Zařízení lze během jízdy dokonce dobíjet.

   


  Nabídka, bez montáže: 3.414 Kč

 • Držák pro systém Travel & Comfort určený pro tablety Samsung Galaxy Tab 3 a 4 10.1

  Držák se umístí do samostatného základního držáku systému Travel & Comfort. Zajišťuje bezpečné upevnění tabletu Samsung Galaxy Tab 3 10.1 a Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Je vybaven 360° otočným rámem a lze jej libovolně polohovat.

   

  Nabídka včetně základního držáku: 4.562 Kč

BMW INTERIÉR. OPTIMÁLNÍ VYUŽITÍ INTERIÉRU.

Pohodlí uvnitř Vašeho vozu je velmi důležité, zvláště když jedete na dovolenou. BMW nabízí inovativní produkty pro interiér, s nimiž si nadcházející sezónu užijete skutečně naplno. Prohlédněte si náš sortiment atraktivních interiérových produktů a vyberte si ty, které se Vám budou nejvíce líbit. Zde můžete najít některé vybrané produkty z naší nabídky příslušenství do interiéru.

 • BMW LED osvětlení zavazadlového prostoru

  Toto osvětlení bylo vyvinuto speciálně pro zavazadlové prostory všech sedanů BMW a ve srovnání se standardními řešeními nabízí 5krát vyšší světelný výkon. Špičková LED technologie a optimalizovaná rozptylová optika zajišťují osvětlení zavazadlového prostoru širokým kuželem světla s vysokým jasem. Snadná instalace svépomocí.


  Nabídka: 1.198 Kč

 • Přesná rohož do zavazadlového prostoru xLine

  Odolná rohož s protiskluzovou úpravou a zvýšenými okraji ochrání zavazadlový prostor před vlhkostí a nečistotami. Výrazný nápis X1 propůjčuje zavazadlovému prostoru moderní vzhled.

   

  Nabídka např. pro BMW X1 (F48): 2.880 Kč

 • Sklápěcí stolek systému Travel & Comfort

  Sklápěcí stolek systému Travel & Comfort v atraktivním designu BMW lze snadno připevnit k samostatnému základnímu držáku. Sklápěcí stolek nabízí integrovaný držák nápojů a lze jej snadno nastavit do požadované výšky a úhlu.

   

  Nabídka, bez montáže: 2.758 Kč

 • Cestovní sada

  Cestovní sada obsahuje kompaktní kufr na kolečkách a brašnu, která zajistí dostatek úložného prostoru na zadních sedačkách. Zavazadla lze přepravovat samostatně nebo sepnutá dohromady pomocí bezpečnostních popruhů. Jsou vybavena bezpečnostními zámky.

   

  Nabídka: 11.415 Kč

ORIGINÁLNÍ BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY. VÍCE PROSTORU A SVOBODY.

Na dovolenou si obvykle všichni vezeme spoustu zavazadel, která je třeba optimálně a skladně uložit. BMW nabízí praktické přepravní systémy pro dokonalou dovolenou. Díky originálním BMW Přepravním systémům budete vždy o krok napřed, pokud jde o kvalitu, design a funkčnost. Naše produkty splní všechny Vaše potřeby a bezpečně přepraví Vaše vybavení tam, kam si budete přát.

 • Zadní nosič kol Pro 2.0 na tažné zařízení

  Zadní nosič kol Pro 2.0 je lehký, avšak velmi stabilní. Nabízí nosnost až 60 kg. Vyniká snadnou manipulací, dokáže přepravit dvě běžná jízdní kola nebo elektrokola a po rozšíření umožňuje přepravovat až tři kola najednou. Nosič lze i po naložení sklopit a kdykoli tak získat pohodlný přístup do zavazadlového prostoru.

   

  Nabídka: 15.922 Kč

 • BMW Střešní box 520

  BMW Střešní box v novém designu s objemem 520 l. Oboustranný systém otevírání a trojité centrální zamykání na obou stranách jsou zárukou snadného nakládání.

   

  Nabídka: 28.560 Kč

BMW KOMPLETNÍ LETNÍ KOLA. ZCELA NOVÉ POJETÍ KOLA.

BMW Kompletní sady letních kol nabízejí sofistikovaný design, bezkonkurenční stabilitu a ideální vlastnosti. Kombinace kol a pneumatik jsou zvoleny tak, aby vyhovovaly celkovému pojetí Vašeho BMW a zajišťují optimální souhru všech komponent podvozku. Výsledkem je maximální bezpečnost a neomezená letní radost z jízdy.

 

Vyzkoušejte si online, jaká kola se k Vašemu BMW hodí nejlépe.

 • Star-Spoke 660, dvoubarevná

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R20 90Y (přední) a 255/30 R20 92Y (zadní). Pro modely BMW řady 3 (F30/F31) a BMW řady 4 (F32/F33/F36).

  Palivová účinnost: E/E
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

   

  Nabídka za sadu včetně RDC: 83.251 Kč

 • V-Spoke 331

  Kompletní 19" kola s pneumatikami Michelin Primacy HP* RSC v rozměru 245/40 R19 94Y (přední) a 275/35 R19 96Y (zadní). Pro modely BMW řady 5 (F10) a BMW řady 6 (F06/F12/F13).

  Palivová účinnost: E/F
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 70 dB / 70 dB


  Nabídka za sadu včetně RDC: 94.549 Kč

 • Y-Spoke 542, dvoubarevná, černé matné provedení

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 245/40 R20 99Y (přední) a 275/35 R20 102Y (zadní). Pro modely BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26).

  Palivová účinnost: E/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB


  Nabídka za sadu včetně RDC: 120.713 Kč

 • BMW Performance Y-Spoke 375, dvoubarevná

  Kompletní 21" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 285/35 R21 105Y (přední) a 325/30 R21 108Y (zadní). Pro modely BMW X5 (F15) a BMW X6 (F16). Vyžaduje montáž doplňkových dílů.

  Palivová účinnost: C/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 74 dB / 74 dB

   

  Nabídka za sadu včetně RDC: 146.878 Kč

BMW PÉČE O VŮZ. PRO ZÁŘIVÝ VZHLED.

Společnost BMW je inovativní průkopník udržitelné a ekologicky šetrné mobility. Tento přístup je nyní aplikován i na BMW Produkty pro péči o vůz. Nová generace produktů, které jemně čistí a ošetřují kožené, dřevěné a skleněné povrchy. Tímto způsobem můžete dlouhodobě ochránit hodnotu svého vozu.

 • Odstraňovač hmyzu, 500 ml

  Rychle a účinně odstraňuje zbytky hmyzu na oknech, laku, chromových a plastových dílech. Díky vynikajícím penetračním a zvlhčujícím vlastnostem lze snadno změkčit a odstranit i zaschlé zbytky hmyzu. Ideálně se hodí pro ošetření vozu před mytím v myčce. Obsah: 500 ml.

   

  Nabídka: 300 Kč

 • Autošampon, 1 000 ml

  Tekutý čisticí prostředek. Chrání vrstvu vosku na vozidle během mytí.                  Obsah: 1 000 ml.

   

  Nabídka: 239 Kč

 • Sada na ošetření kůže s ochranou proti UV záření

  Roztok na ošetření kůže s ochranou proti UV záření čistí, chrání a ošetřuje vysoce kvalitní kožená čalounění. Pečující oleje ochraňují přirozené vlastnosti kůže, udržují ji v perfektním stavu a zajišťují, že její charakteristická vůně nevyprchá. Není vhodné pro kůže full-grain ani Alcantaru. Dodává se ve 250ml lahvičce se 3 houbičkami a 5 čisticími utěrkami.


  Nabídka: 664 Kč

 • Sada pro péči o vůz, letní

  Čisticí prostředky v sadě pro péči o vůz jsou speciálně určeny pro použití v letních měsících. Univerzální a atraktivní pouzdro je vyrobeno z nepromokavé tkaniny, která se velmi snadno čistí. Jednoduché a dynamické provedení pouzdra zdůrazňuje vysokou kvalitu originálních BMW Produktů pro péči o vůz. Sada obsahuje: 1× čistič na ráfky (500 ml), 1× odstraňovač hmyzu (500 ml), 1× čistič čelního skla (1 000 ml).

   

  Nabídka: 1.455 Kč

BMW LIFESTYLE. LÉTO S ELEGANCÍ.

Produkty BMW Lifestyle jsou vytvořeny podle stejných přísných norem, kterým podléhá samotná výroba vozů BMW. Dynamika a sportovní duch ve spojení s vysoce kvalitními materiály a prvotřídním designem. Nechejte se inspirovat jedinečným vzhledem kolekce BMW Lifestyle. Ať jde o jízdní kolo Cruise Bike, sportovní tašku, sluneční brýle nebo trička s límečkem – to vše naleznete v kolekci BMW Lifestyle.

 • BMW Cruise Bike

  Dokonalá souhra dynamiky a funkce: BMW Cruise Bike. Design nového kola od BMW sází na typické tvary BMW – výrazný „býčí krk“. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano a přední odpružená vidlice jsou ideální jak pro sportovní jízdu, tak i poklidné výlety. Hmotnost: 15 kg. K dispozici v modré (Aqua Pearl Blue) a bílé (Mineral White) barvě ve třech velikostech rámu (S, M a L).

   

  Nabídka: 28.240 Kč

 • BMW Sluneční brýle, unisex

  Sluneční brýle v matném provedení zvenčí a lesklém provedení z vnitřní strany. Šedá skla se 100% ochranou proti UV záření, filtr 3. Decentně zakomponovaný nápis BMW a logo na kovových stranicích. Rámeček: acetát. Panty: alpaka. Dekor: nerezová ocel. Skla: nylon.

   

  Nabídka: 3.426 Kč

 • BMW Sportovní taška

  Velká sportovní taška vyrobená z polyesteru s rybím vzorem s velkým nápisem BMW na obou stranách. Dva otevřené vnitřní oddíly, malý oddíl na zip a D-kroužek na klíče. Rozměry (V × Š × H): 31 × 55 × 24 cm, Objem: 40 l.


  Nabídka: 3.419 Kč

 • BMW Tričko s límečkem, dámské a pánské

  Bavlněné tričko s límečkem. Výšivka na tkaném štítku v neutrální barvě s kvalitním kovovým špendlíkem s logem BMW. Límeček a rukávy pletené z plochých vláken se stabilním zakončením zajišťují perfektní střih. Materiál: 95 % bavlna a 5 % elastan.

   

  Nabídka: 1.697 Kč

BMW DĚTI. POHODLÍ A ROZMANITOST PRO NEJMENŠÍ.

Skvělý design, nejvyšší kvalita a přísné bezpečnostní normy – kolekce BMW produktů pro děti nabízí vše, co malí příznivci BMW potřebují. Ať jde o dětské jízdní kolo BMW Cruise Bike Junior nebo dětskou sedačku Junior Seat 2/3 – pro malé příznivce jsou vstupem do světa radosti z jízdy a známkou kvality BMW.

 • Dětské jízdní kolo BMW Cruise Bike Junior

  Dětské jízdní kolo BMW Cruise Bike Junior má optimální rozměry. Určeno pro dívky a chlapce ve věku 6 ½–9 let. Je vybaveno 6rychlostním řazením Shimano Grip Shift. K dispozici v černo-červeném nebo bílo-červeném barevném provedení. Hmotnost: 12,5 kg.

   

  Nabídka: 12.797 Kč

 • Dětská sedačka Junior Seat 2/3

  Dětská sedačka BMW Junior Seat 2/3 dokáže růst spolu s dítětem. Nabízí maximální bezpečnost a pohodlí pro děti přibližně od 3 do 12 let (cca 15–36 kg). Sedačka splňuje přísné bezpečnostní normy BMW, které jsou přísnější než zákonné požadavky. Sedačka se připevňuje pomocí bezpečnostního pásu a v zájmu vyšší stability ji lze upevnit také do kotvicích bodů ISOFIX.

   

  Nabídka: 9.668 Kč