VŠESTRANNÁ DOKONALOST.

ORIGINÁLNÍ KOLA & PNEUMATIKY BMW.

VŠESTRANNÁ DOKONALOST.

ORIGINÁLNÍ KOLA & PNEUMATIKY BMW.

VŠESTRANNÁ DOKONALOST.ORIGINÁLNÍ KOLA & PNEUMATIKY BMW.

Žádné jiné produkty nemají takový vliv na odezvu a bezpečnost jízdy jako kola a pneumatiky. Sady originálních kompletních kol BMW proto kombinují pneumatiky a kola schválená BMW. Všechny sady kompletních kol jsou optimálně navržené pro každý model BMW a splňují nejvyšší nároky na kvalitu, konstrukci, výkon a bezpečnost.

Najít správná kola pro vaše vozidlo nebylo nikdy snadnější. Díky našemu konfigurátoru kompletních kol můžete online vyzkoušet, která kola jsou pro vaše BMW nejvhodnější. Sportovní, dynamická, sebevědomá – seznamte se s širokou nabídkou sad originálních kompletních kol BMW a najděte svého favorita pomocí online konfigurátoru kompletních kol.

ORIGINÁLNÍ KOLA BMW Z LEHKÉ SLITINY.

ORIGINÁLNÍ KOLA BMW Z LEHKÉ SLITINY.

Originální kola BMW z lehké slitiny jsou výsledkem složitého vývojového a projektového postupu. Jsou vždy přizpůsobena jednotlivým modelům BMW a rozmanitým nárokům. Výsledkem je rozsáhlá nabídka kol z lehkých slitin, která splňují nejvyšší kvalitativní standardy a dokonale zapadají do celkového vzhledu vozu BMW, pro který byla navržena. Během letošního roku máme pro Vás k dispozici více než 167 odlišných stylingů zimních kol (včetně různých barev) a pro příští rok téměř 119 stylingů letních kol. Celé portfolio originálních kol BMW z lehké slitiny vhodných pro Váš model BMW naleznete v konfigurátoru kompletních kol.

 

ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY BMW SE SYMBOLEM HVĚZDY.

ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY BMW SE SYMBOLEM HVĚZDY.

Vývoj originálních pneumatik BMW začíná při vytvoření nového modelu. Aby byla zaručena optimální odezva a radost z jízdy, jsou originální pneumatiky BMW dokonale sladěny s podvozkem a dalšími požadavky, specifickými pro každý model. Jsou vyvinuty v úzké spolupráci s předními výrobci pneumatik a pouze tehdy, pokud zaručují typické ovládání BMW a splní ve všech testech náročná kritéria BMW, získají symbol hvězdy.

VĚTŠÍ BEZPEČNOST PRO VĚTŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Základem optimálního hnacího ústrojí je dokonalá sada pneumatik. Pouze pneumatiky BMW se symbolem hvězdy vám poskytnou výjimečný pocit z jízdy na pneumatikách, které dokonale vyhovují Vašemu BMW. Aby pneumatiky získaly symbol hvězdy, musí projít rozsáhlým testováním v těch nejpřísnějších podmínkách.

 • Bezpečnost

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy mají vynikající hodnoty týkající se brzdné dráhy (na mokrém i suchém povrchu), jízdní stability při zatáčení a při vysokých rychlostech. Jsou speciálně přizpůsobené regulačním systémům podle daného modelu a jsou k dispozici i v dojezdovém provedení runflat/RSC.

 • Sportovní charakter

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy zaručují dynamické a optimální jízdní vlastnosti i ve vysokých rychlostech a při velmi sportovním stylu jízdy díky technologii Ultra High Performance (UHP).

 • Efektivní dynamika

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy mají optimalizovaný valivý odpor a pomáhají šetřit palivo. Spotřeba se však značně liší podle stylu jízdy.

 • Komfort

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy jsou speciálně přizpůsobeny jednotlivým modelům, aby produkovaly méně hluku (vnitřní a vnější hluk valení) a zároveň poskytovaly lepší směrovou stabilitu a komfortnější jízdu.

SYSTÉM KONTROLY TLAKU V PNEUMATIKÁCH (RDC).

Tlak v pneumatikách má rozhodující vliv na jejich vlastnosti. BMW proto od dubna 2014 – také kvůli právní úpravě – standardně vybavuje všechna nová vozidla systémem kontroly tlaku v pneumatikách (RDC). Ten individuálně měří možný pokles tlaku ve všech čtyřech pneumatikách, a tím zvyšuje bezpečnost.

 • Větší bezpečnost

  Správný tlak v pneumatikách snižuje riziko poškození pneumatik, a zvyšuje tak bezpečnost. Pouze při správném tlaku poskytuje pneumatika optimální styčnou plochu s vozovkou, nabízí vynikající vlastnosti pro sportovní styl jízdy a při úhybných a brzdných manévrech.

 • Nepřetržité monitorování

  Pokud systém kontroly tlaku v pneumatikách naměří kritickou odchylku tlaku (20 % pod cílovou hodnotou nebo pod minimálním tlakem 1,7 baru), včas upozorní na možné riziko pomocí výstražného signálu a předá potřebnou informaci řidiči pomocí kontrolního displeje nebo multifunkčních přístrojů.

 • Větší hospodárnost

  Systém kontroly tlaku v pneumatikách přináší dlouhodobé snížení spotřeby: Protože pneumatiky se správným tlakem vytvářejí nižší valivý odpor, mají pozitivní vliv na spotřebu paliva. Správný tlak v pneumatikách navíc zabraňuje nepravidelnému opotřebení, což prodlužuje životnost pneumatik.

ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY BMW S TECHNOLOGIÍ RUNFLAT.

Sázka na bezpečnost: Originální pneumatiky BMW s technologií runflat zaručují mobilitu, i když klesne tlak ve všech pneumatikách, díky čemuž můžete ujet až 80 km (rychlostí do 80 km/h) do nejbližšího servisu – to představuje větší bezpečnost a maximální komfort.

 • Maximální bezpečnost

  Originální pneumatiky BMW s technologií runflat výrazně snižují bezpečnostní riziko v případě prázdné pneumatiky: již nemusíte riskantně vyměňovat kolo u krajnice, můžete bezpečně a pohodlně dojet až 80 km (maximální rychlostí do 80 km/h) do nejbližšího servisu.

 • Nižší spotřeba paliva

  Originální pneumatiky BMW s technologií runflat se vyznačují nejen schopností jízdy bez vzduchu, ale snižují také celkovou hmotnost vozidla, neboť již nemusíte vozit náhradní kolo ani nářadí na jeho výměnu. To šetří palivo a pomáhá snižovat emise CO2. Originální pneumatiky BMW s technologií runflat jsou proto nedílnou součástí přístupu BMW EfficientDynamics.

 • Neustálá kontrola

  Všechny vozy BMW jsou již několik let standardně vybavovány indikátorem defektu pneumatik. Ten řidiči umožňuje monitorovat tlak v pneumatikách během jízdy. V roce 2014 zavedlo BMW aktivní systém kontroly tlaku v pneumatikách, který zobrazuje přesný tlak v pneumatikách. Výrazně tak zvyšuje komfort a bezpečnost. Správný tlak vzduchu zaručuje minimální spotřebu paliva a snižuje emise CO2.

 • Větší úložný prostor

  Díky originálním pneumatikám BMW s technologií runflat již nemusíte vozit náhradní kolo ani nářadí na jeho výměnu. Tím ušetříte místo v zavazadlovém prostoru a získáte více místa pro jiné předměty.

 • Optimální manévrovatelnost

  Dojezdové pneumatiky díky speciálně vyztuženým bočnicím zaručují, že vozidlo zůstane plně manévrovatelné a dokáže ujet ještě 80 km (při maximální rychlosti 80 km/h), i když budou všechny pneumatiky prázdné. To výrazně snižuje nebezpečí vychýlení vozidla ze zvoleného směru, pokud pneumatika praskne při jízdě vysokou rychlostí.