ČAS NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ.

BMW SERVIS, BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A BMW LIFESTYLE.

ČAS NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ.

BMW SERVIS, BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A BMW LIFESTYLE.

ČAS NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ.BMW SERVIS, BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A BMW LIFESTYLE.

Jaro přichází. Zelenající se louky a příjemné teploty vybízí k výletu ve Vašem BMW. Abyste měli na cestách vždy zaručen pocit bezpečí a jistoty, naši kompetentní BMW servisní profesionálové důkladně zkontrolují Váš vůz, například v rámci BMW Jarní prohlídky.

Kromě toho si můžete zásluhou našich chytrých přepravních a zábavních systémů dopřát maximální cestovní komfort nebo dodat svému BMW svěží vzhled prostřednictvím BMW kompletních letních kol. Pokud hledáte extra dávku adrenalinu, máme pro Vás BMW M Performance příslušenství, které zrychlí tep každému fanouškovi motorsportu. Produkty z BMW Lifestyle kolekce Vám zase pomohou cítit se a vypadat skvěle. Přinesou Vám ještě více radosti – nejen z jízdy.

BMW SERVIS. V TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU.

Důkladná prohlídka Vašeho BMW je důležitá, a to zejména po zimě. Naši BMW servisní profesionálové se ujistí, že je Váš vůz vždy v tom nejlepším možném stavu a že si budete moci vychutnat radost z jízdy typickou pro BMW. V rámci BMW Jarní prohlídky Váš vůz důkladně zkontrolujeme, abyste mohli odstartovat letní sezónu zcela bez starostí. Zajistěte dlouhou životnost svého vozu prostřednictvím BMW výměny motorového oleje a dopřejte si maximální pocit bezpečí na cestách zásluhou nových brzdových destiček. S balíčkem BMW Service Inclusive navíc stačí uhradit jednorázový poplatek a následně již nemusíte ztrácet čas přemýšlením o nákladech na údržbu. Budete se tak moci plně soustředit na radost z jízdy ve svém BMW.

 • BMW Jarní prohlídka

  Důkladná prohlídka Vašeho BMW je důležitá, zejména po tak náročném období, jakým je zima. Nyní je ideální doba na BMW Jarní prohlídku. Náš odborný servisní tým se postará o to, aby Váš vůz vždy jezdil bezpečně a spolehlivě.

  BMW Jarní prohlídka zahrnuje:

  • Kontrolu brzdového systému
  • Kontrolu hladiny brzdové kapaliny
  • Kontrolu vnějšího poškození
  • Kontrolu napnutí a opotřebení hnacích řemenů
  • Kontrolu stavu kol a pneumatik
  • Kontrolu osvětlení vozu
  • Zkoušku klimatizace/topení

  Nabídka Kč 700*

  *Veškeré dodatečné práce (seřízení, nastavení) a kapaliny jsou účtovány zvlášť.

 • BMW Výměna motorového oleje

  BMW Výměna motorového oleje je mnohem víc než jen pouhá výměna oleje. Servisní mechanici BMW u Vašeho vozu zkontrolují například také brzdy a pneumatiky a k výměně použijí motorový olej, který přesně odpovídá specifikacím motoru Vašeho BMW. Důvěřujte našim dlouhodobým zkušenostem a prodloužíte tím životnost svého vozu.

  BMW Výměna motorového oleje zahrnuje:

  • Výměnu motorového oleje za použití originálního BMW motorového oleje včetně ekologické likvidace použité olejové náplně
  • Výměnu olejového filtru
  • Vynulování servisního intervalu podle výrobní specifikace
  • Servis ve standardním rozsahu – vizuální prohlídka vozidla
  • Servisní konzultaci u vozidla
  • Práci a materiál

  Nabídka např. pro BMW řady 1 (F20), 116i 4.322 Kč*

  Nabídka např. pro BMW řady 3 (F30), 320d xDrive 5.118 Kč*

  * Případné dodatečné servisní úkony jsou účtovány zvlášť. U všech participujících BMW Autorizovaných dealerů.

 • Výměna brzdových destiček

  Vysoký výkon motoru představuje potenciálně vyšší zátěž pro brzdy. Při použití originálních brzd BMW se můžete spolehnout na maximální bezpečnost, nejkratší brzdnou dráhu a maximální brzdný výkon v každé situaci.

  Výměna předních brzdových destiček zahrnuje:

  • Výměnu předních brzdových destiček
  • Výměnu senzorů opotřebení předních brzdových destiček
  • Čištění brzd
  • Vynulování servisního intervalu podle výrobní specifikace
  • Servis ve standardním rozsahu – vizuální prohlídka vozidla
  • Servisní konzultaci u vozidla
  • Práci a materiál

  Nabídka např. pro BMW řady 1 (F20), 116i 6.492 Kč*

  Nabídka např. pro BMW řady 3 (F30), 320d xDrive 6.960 Kč*

  * Případné dodatečné servisní úkony jsou účtovány zvlášť. U všech smluvních BMW Autorizovaných dealerů.

 • Rozšíření balíčku BMW Service Inclusive

  Bezstarostná údržba po celou dobu životnosti vozu: S balíčkem BMW Service Inclusive si můžete po uhrazení jednorázového poplatku vychutnávat radost z jízdy opravdu naplno. Budete mít úplnou kontrolu nad náklady bez jakýchkoli nepříjemných překvapení. Využijte možnost rozšíření balíčku BMW Service Inclusive (doba trvání nebo ujeté kilometry) – až na 10 let nebo 200 000 km. Vše za dodržení vysoké kvality BMW a bez jakýchkoli komplikací.

  Přehled všech výhod:

  • Servis v obvyklé kvalitě BMW
  • Výběr délky trvání dle Vašich potřeb – až na 10 let / 200 000 km
  • Pevně dané náklady, transparentní služby
  • Zachování hodnoty vozu díky použití originálních dílů BMW
  • Vysoká hodnota při dalším prodeji zásluhou přenosu služby na nového vlastníka vozu

BMW M PERFORMANCE PŘÍSLUŠENSTVÍ. EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

Chcete mít BMW, které je ještě dynamičtější a výkonnější? Upravte své vozidlo prostřednictvím našich dodatečně montovaných dílů z kategorií aerodynamika, hnací soustava, kokpit a podvozek a dodejte mu nekompromisní sportovní charakter. Ať už se rozhodnete pro výrazně sportovní vzhled nebo obzvlášť působivý zvuk, s každým produktem z této řady vyjadřujete svou náklonnost k motoristickému sportu a touhu po individualitě.

 • BMW M Performance Přední spoiler, černé matné provedení

  Elegantní a také funkční design, který nejen zdůrazní dynamiku a eleganci vozu BMW řady 3, ale také podtrhne a individualizuje jeho sportovní vzhled. Pouze v kombinaci s BMW M Performance zadním spoilerem.

  Nabídka pro model BMW řady 3 Sedan (F30), bez montáže: 16.088 Kč

 • BMW M Performance výfukový systém s aktivním zvukem

  Požadujete BMW s nezaměnitelným a expresivním zvukem? Vůbec poprvé v historii je k dispozici sportovní výfukový systém i pro vozy se vznětovými motory, který poskytuje emotivní a sportovní zvuk. Váš vůz se vznětovým motorem tak bude znít stejně dravě jako ty se zážehovým. Včetně chromových koncovek výfuku.

  Nabídka pro model BMW 320d (F30), bez montáže 46.206 Kč

 • BMW M Performance Drive Analyser

  Inovativní nástroj pro záznam a analýzu jízdy poskytující informace o vozu, který čerpá inspiraci ve světě motorsportu. Systém například analyzuje brzdnou vzdálenost nebo nejlepší časy na kolo. Nástroj Drive Analyser tvoří aplikace pro chytrý telefon a speciální OBD jednotku, která se zapojuje do diagnostického konektoru vozu. Dostupné pro systém iOS a Android.

  Nabídka 7.891 Kč

 • BMW M Performance kola Double-spoke 405M, Orbitgrey / leštěná

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R20 90 Y (přední) a 255/30 R20 92 Y (zadní). Pro modely BMW řady 3 (F30/F31) a řady 4 (F32/F33/F36).

  Palivová účinnost: E/E
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC 117.740 Kč 

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY. VÍCE MÍSTA PRO VŠECHNY VAŠE PLÁNY.

Abyste se mohli těšit na sportovní aktivity nebo výlety do přírody, nabízíme Vám celou řadu transportních systémů, které bezpečně přepraví Vaše vybavení, kamkoli si budete přát. Inovativní systémy od společnosti BMW umožňují snadnou přepravu např. kol nebo zavazadel mimo vozidlo, čímž vzniká více prostoru v interiéru. Nejvyšší kvalita, prvotřídní design a maximální funkčnost jsou zárukou vyššího pohodlí a bezpečnosti na každé Vaší cestě.

 • Nosič kol na tažné zařízení Pro 2.0

  Ideální kombinace nejvyšší kvality a pohodlného používání. Snadná manipulace, přepravní kapacita pro dvě jízdní kola nebo elektrokola a maximální nosnost 60 kg. Rozšiřovací sada pro třetí jízdní kolo je k dispozici jako samostatná položka.

  Nabídka 15.922 Kč

 • BMW Střešní nosič, uzamykatelný

  Tento multifunkční nosič je určený pro vozy vybavené střešními ližinami a lze jej snadno namontovat bez použití nářadí. Je uzamykatelný a kompatibilní s dalším BMW příslušenstvím. Zaujme atraktivním vzhledem, vysokou kvalitou zpracování a barevným provedením odpovídajícím designu vozu.

  Nabídka pro model BMW řady 2 Active Tourer (F45) a řady 3 Touring (F31), bez montáže 6.361 Kč

  Nabídka pro model BMW řady 3 Touring (E91), bez montáže 5.725 Kč

 • BMW Základní střešní nosič

  BMW Základní střešní nosič se vyznačuje nesmírně snadnou obsluhou. Příčníky jsou vyrobeny z vysoce pevných hliníkových profilů. Základní nosič splňuje ty nejvyšší kvalitativní a bezpečnostní standardy. Nabízí pevnou konstrukci a lze jej uzamknout a chránit proti odcizení.

  Nabídka pro model BMW řady 3 Sedan (F30), bez montáže 6.361 Kč

  Nabídka pro model BMW řady 3 Sedan (E90), bez montáže 5.725 Kč

 • BMW Střešní box 460

  Tento střešní box s kapacitou 460 l je vyroben z materiálu, který je odolný vůči nárazům, otřesům i UV záření. Veškeré výztuhy jsou vyrobeny z nerezové oceli a oceli (černě lakovaná). Box je vybaven 6 zámky, které zajišťují spolehlivou ochranu jeho obsahu proti odcizení. Dostupné provedení: Černá a titanově šedá.

  Nabídka 20.658 Kč

BMW KOMPLETNÍ LETNÍ KOLA. OTÁZKA STYLU.

Stylový vzhled, extrémní stabilita a dokonalá harmonie s Vaším vozem. To vše jsou vlastnosti, kterými se vyznačují originální BMW kompletní letní kola. Zásluhou výjimečné kvality zajišťují tato kola nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti bez ohledu na počasí nebo teplotu.

 • Kola Double-spoke 361, Ferricgrey / leštěná

  Kompletní 19" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R19 88 Y (přední) a 245/30 R19 89 Y (zadní). Pro modely BMW řady 1 (F20/F21) a BMW řady 2 (F22/F23).

  Palivová účinnost: E/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 72 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC 89.197 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

 • Kola Star-spoke 660, Orbitgrey / leštěná

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R20 90 Y (přední) a 255/30 R20 92 Y (zadní). Pro modely BMW řady 3 (F30/F31) a BMW řady 4 (F32/F33/F36).

  Palivová účinnost: E/E
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC 103.469 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

 • Kola Y-spoke 542, dvoubarevná, matná černá / leštěná

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 245/40 R20 99 Y (přední) a 275/35 R20 102 Y (zadní). Pro modely BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26).

  Palivová účinnost: E/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC 114.172 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

 • Kola Y-spoke 627, dvoubarevná, Ceriumgrey / leštěná

  Kompletní 21" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 285/35 R21 105 Y (přední) a 325/30 R21 108 Y (zadní). Pro modely BMW X5 (F15) a BMW X6 (F16).

  Palivová účinnost: C/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 74 dB / 74 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC 143.310 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

 • Kola Multi-spoke 629, dvoubarevná, Orbitgrey / leštěná

  Kompletní 21" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 245/35 R21 96 Y (přední) a 275/30 R21 98 Y (zadní). Pro modely BMW řady 7 (G11/G12).

  Palivová účinnost: C/B
  Přilnavost za mokra: A/A
  Vnější valivý hluk: 68 dB / 69 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC 139.147 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

BMW ŘADY 5 SEDAN. V DOKONALÉ FORMĚ.

Nové BMW řady 5 Sedan stanovuje nové standardy v oblasti estetiky, technické vyspělosti a radosti z jízdy. Tento model rovněž přesvědčuje svým moderním komfortem a inteligentními asistenčními systémy řidiče, které usnadňují řízení v mnoha různých situacích. V naší nabídce nechybí řada stylového příslušenství pro interiér i exteriér, s nímž si budete moci přizpůsobit nové BMW řady 5 Sedan podle svých přání a požadavků.

 • BMW Základní střešní nosič

  BMW Základní střešní nosič pro vozy bez střešních ližin je kompatibilní s veškerým BMW příslušenstvím pro střešní nosič a také střešními boxy. Jeho montáž je velmi snadná, zaujme vysokou kvalitou, systémem zabezpečení proti odcizení a splňuje ty nejvyšší bezpečnostní požadavky.

  K dispozici pro řadu modelů a také pro vozy vybavené střešními ližinami.

  Nabídka pro BMW řady 5 Sedan (G30), bez montáže 6.945 Kč

 • BMW Střešní box 520

  Pomocí tohoto střešního boxu lze zvýšit přepravní kapacitu Vašeho vozu až o 520 l. Box umožňuje snadné a pohodlné nakládání a vykládání věcí a využívá dvojici bezpečnostních zámků. Je k dispozici s černým lesklým víkem a boky v titanově šedé barvě s logem BMW. Box je kompatibilní se všemi BMW Základními střešními nosiči.

  Nabídka 28.560 Kč

 • Univerzální podlahové koberečky

  Univerzální podlahové koberečky do každého počasí vynikají spolehlivou funkčností a sportovním vzhledem. Nepropustný materiál a zvýšené okraje chrání interiér před nečistotami a vlhkostí. K dispozici v černém provedení s dekorem z nerezové oceli (číslo 5). K dispozici jako sada dvou kusů pro přední a zadní sedadla.

  Nabídka koberečky přední pro BMW řady 5 (G30) 2.093 Kč

  Nabídka koberečky zadní pro BMW řady 5 (G30) 1.769 Kč

 • Kola Cross-spoke 636, dvoubarevná, Orbitgrey / leštěná

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Goodyear Eagle F1* RSC v rozměru 245/35 R20 95 Y (přední) a 275/30 R20 97 Y (zadní). Pro model BMW řady 5 Sedan (G30). K dispozici také v černém provedení Liquid Black.

  Palivová účinnost: B/C
  Přilnavost za mokra: B/A
  Vnější valivý hluk: 71 dB / 71 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC 113.577 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

PRODUKTY BMW PÉČE O VŮZ. JIŽ ŽÁDNÉ STOPY PO ZIMĚ.

Pomocí našich produktů BMW Péče o vůz, které zajišťují jemné čištění a perfektní ochranu Vašeho vozu, můžete důkladně a šetrně odstranit veškeré stopy po zimě. S produkty BMW Péče o vůz můžete svému vozu dopřát péči té nejvyšší kvality a dodat mu obzvláště oslnivý vzhled.

 • Autošampón, 1000 ml

  Pro optimální zahájení jarní sezóny doporučujeme originální autošampón z řady produktů BMW Péče o vůz. Tento čisticí přípravek je zvláště vhodný pro péči o lak a také jemně ošetřuje vrstvu vosku Vašeho vozu.

  Nabídka 239 Kč

 • Čistič interiéru se svěží vůní, 250 ml

  Čistič, který je velmi šetrný k ostatním materiálům a ideálně se hodí pro rychlé a precizní vyčištění všech látkových i syntetických povrchů v interiéru.

  Nabídka 209 Kč

 • Sada na čištění ráfků

  Součástí této sady je 500ml balení čističe ráfků a speciální čisticí kartáč. Tekutý čisticí přípravek účinně odstraňuje odolné nečistoty, jako je například zapečený brzdový prach, olej nebo zbytky gumy a další nečistoty. Produkt neobsahuje žádné kyseliny a je vhodný pro čištění ocelových disků i kol z lehkých slitin.

  Nabídka 603 Kč

BMW LIFESTYLE. RADOST I MIMO VŮZ

BMW Lifestyle kolekce vyznačující se atraktivním nadčasovým designem a vysokou kvalitou je určena pro fanoušky všech věkových kategorií. Poznejte celou řadu našich produktů – od stylových slunečních brýlí Pilot Sun Glasses až po dětské odrážedlo BMW Baby Racer.

 • BMW Baby Racer III

  Odrážedlo Baby Racer zajistí čistou BMW radost z jízdy i těm nejmenším. Tichá gumová kolečka a ergonomický volant s houkačkou zaručují snadné ovládání. Nechybí ani měkký sedák a příprava pro upevnění tažného lana v přední části. Vhodné pro děti ve věku od 1 do 3 let.

  Nabídka 2.815 Kč

 • BMW Sunglasses Pilot, Unisex, Silver

  Dokonalé sluneční brýle pro pány i dámy v klasickém leteckém stylu. Postupně zatmavená skla a kovové obroučky. Vyražený nápis BMW na postranicích. Obroučky: kov, částečně kožené akcenty na postranicích. Skla: polykarbonát.

  Nabídka 3.426 Kč

 • BMW Čepice s nápisem, šedá Space Grey

  Sportovní čepice s 5 panely a žebrováním. Reliéfní 3D nápis BMW na přední straně a logo BMW vzadu. Materiál: 96 % polyester, 4 % spandex. Velikost: nastavitelná pomocí kovové spony BMW vzadu.

  Nabídka 882 Kč

 • BMW Klíčenka na krk, šedá Space Grey

  Elegantní a vysoce kvalitní klíčenka na krk s unikátním designem v šedé barvě. Kroužek na klíče je opatřen malým barevným logem BMW a lze jej odejmout pomocí jednoduchého otočného mechanismu. Materiál: polyester, kůže, kov.

  Nabídka 292 Kč