MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

Design a výbava BMW řady 1.

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

Design a výbava BMW řady 1.

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.Design a výbava BMW řady 1.

Dynamické zvenčí. Exkluzivní zevnitř. Vzrušující design ztělesňuje ultimativní sportovní charakter, mocnou dynamiku a ryzí radost z jízdy. S progresivními tvary, atletickým designovým stylem a vysoce kvalitní výbavou je BMW řady 1 perfektním doplňkem vašeho městského životního stylu. Jde o skutečně výrazný vůz, který přitahuje obdivné pohledy.

BMW M140i 5dveřové (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4
Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–168

Read more

VRCHOLNÁ FORMA.

S nezaměnitelnou dvojicí ledvinek masky chladiče a velkými vstupy vzduchu ztělesňuje příď BMW řady 1 dravý atletický charakter a nezkrotnou rychlost. Nízké světlomety dále podtrhují sportovní charakter. I kola dodávaná v rámci standardní výbavy nabízejí dynamický vzhled a vynikající kontakt s vozovkou. Tím se mohou pochlubit i volitelná, ještě sportovnější 18“ kola z lehké slitiny designu 719 M v provedení Jet Black, volitelně dostupná s brzdami M Sport a brzdovými třmeny v exkluzivní tmavě modré barvě. Inspirující vzhled zádi podtrhují atleticky tvarované blatníky, nezaměnitelný nárazník a charakteristická LED světla ve tvaru L. Koncovky výfuků v provedení Black Chrome jsou standardní výbavou BMW M140i Edition Shadow i Edition M Sport Shadow a dodávají ještě více dynamiky.

NUTNOST – ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Ještě sportovnější? Ještě exkluzivnější? Nebo ještě praktičtější pro každodenní ježdění? Žádný problém. S díly z Originálního příslušenství BMW můžete své BMW řady 1 navrhnout přesně podle vašich přání. Vyberte si z dlouhé řady mimořádně kvalitních a praktických produktů – od kol s výrazným designem, přes plnobarevný Head-Up displej až po praktický nosič na kola.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M125i 5dveřové (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,3–6,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 144–136

  BMW M125d 5dveřové (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,8–4,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 126–123

  BMW M140i 5dveřové (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–168

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.