MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

Design a výbava BMW řady 1.

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

Design a výbava BMW řady 1.

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.Design a výbava BMW řady 1.

Dynamické zvenčí. Exkluzivní zevnitř. Vzrušující design ztělesňuje ultimativní sportovní charakter, mocnou dynamiku a ryzí radost z jízdy. S progresivními tvary, atletickým designovým stylem a vysoce kvalitní výbavou je BMW řady 1 perfektním doplňkem vašeho městského životního stylu. Jde o skutečně výrazný vůz, který přitahuje obdivné pohledy.

BMW M140i 5dveřové:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 179

Read more

VRCHOLNÁ FORMA.

S nezaměnitelnou dvojicí ledvinek masky chladiče a velkými vstupy vzduchu ztělesňuje příď BMW řady 1 dravý atletický charakter a nezkrotnou rychlost. Nízké světlomety dále podtrhují sportovní charakter. I kola dodávaná v rámci standardní výbavy nabízejí dynamický vzhled a vynikající kontakt s vozovkou. Tím se mohou pochlubit i volitelná, ještě sportovnější 18“ kola z lehké slitiny designu 719 M v provedení Jet Black, volitelně dostupná s brzdami M Sport a brzdovými třmeny v exkluzivní tmavě modré barvě. Inspirující vzhled zádi podtrhují atleticky tvarované blatníky, nezaměnitelný nárazník a charakteristická LED světla ve tvaru L. Koncovky výfuků v provedení Black Chrome jsou standardní výbavou BMW M140i Edition Shadow i Edition M Sport Shadow a dodávají ještě více dynamiky.

NUTNOST – ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Ještě sportovnější? Ještě exkluzivnější? Nebo ještě praktičtější pro každodenní ježdění? Žádný problém. S díly z Originálního příslušenství BMW můžete své BMW řady 1 navrhnout přesně podle vašich přání. Vyberte si z dlouhé řady mimořádně kvalitních a praktických produktů – od kol s výrazným designem, přes plnobarevný Head-Up displej až po praktický nosič na kola.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 125i 5dveřové:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,9–5,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 134–130

  BMW 125d 5dveřové:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,6–4,3
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 121–114

  BMW M140i 5dveřové:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 179

  Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

  Hodnoty uvedené v závorkách se vztahují na vozy vybavené 7stupňovou dvouspojkovou M převodovkou s technologií Drivelogic.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.