DIGITÁLNÍ POVAHA.

Konektivita a asistenční systémy BMW řady 1.

DIGITÁLNÍ POVAHA.

Konektivita a asistenční systémy BMW řady 1.

DIGITÁLNÍ POVAHA.Konektivita a asistenční systémy BMW řady 1.

BMW řady 1 je vybaveno množstvím inovativních technologií, umožňujících optimální konektivitu na silnici i ve chvíli, kdy dorazíte do cíle vaší cesty. V podobě průkopnické navigace a zábavních funkcí až po přímočaré používání osobních aplikací pro chytré telefony si budete užívat moderní mobility, stanovující nová měřítka.*

 

*Některé služby nejsou dostupné v ČR. O dostupnosti se prosím informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

Read more

PROPOJENÝ UNIVERZÁL.

Propojení na vysoké úrovni. S volitelnou výbavou ConnectedDrive Digital Services si můžete užívat celou řadu funkcí, chytrých aplikací a prvotřídní zábavy. S využitím nabídky online zábavy si můžete například otevřít účet ve službách Deezer či Napster pro neomezený přístup k hudbě. To vám umožní neomezený přístup k milionům skladeb zdarma. A integrované rozpoznávání hudby identifikuje každou skladbu v rádiu, a pokud chcete, uloží ji do vaší osobní knihovny. Není to skvělé?

 • Concierge Service

  Služba Concierge Service spojí stisknutím tlačítka řidiče s operátorem telefonického centra BMW. Například vyhledá konkrétní restauraci, nejbližší bankomat či lékárnu a na vaše přání odešle údaje o adrese přímo do navigačního systému vozu BMW.

MANAŽER PRO CESTOVÁNÍ.

BMW Connected je inovativní aplikace, která nabízí inteligentní pomoc při cestách, aby se do cíle dojelo včas a v klidu. Přenáší schůzky z vašeho mobilního telefonu do navigačního systému, upozorňuje na čas odjezdu a informuje ostatní v případě, že se opozdíte. Aplikace vás také informuje o poloze vozidla, o stavu paliva v nádrži a o tom, zda je automobil zamčený či nikoliv. Kromě toho můžete pomocí této aplikace BMW řady 1 odemknout a zamknout. A pokud si nemůžete vzpomenout, kde jste zaparkovali, aplikace vás k vozu pěšky bezpečně navede.

 • Sdílení cílů/Send to Car

  S BMW Connected můžete pohodlně a bezdrátově přenášet do svého BMW řady 1 cílové destinace z aplikací chytrých telefonů či internetu. To samé platí pro schůzky mimo váš domov ve vašem kalendáři, a to včetně požadovaných časů příjezdu. Systém jednoduše přejímá nové destinace do navigačního systému vašeho BMW řady 1.

 • Upozornění na čas odjezdu

  Už nikdy nepřijedete pozdě: BMW Connected vás prostřednictvím chytrého telefonu nebo hodinek Apple Watch upozorní na optimální čas odjezdu, takže na místo určení přijedete včas. Čas odjezdu navrhovaný systémem je vypočítán na základě aktuálních dopravních informací v reálném čase.

 • Sdílení předpokládaného času příjezdu

  Pokud se přesto dostanete do dopravní zácpy, můžete svým kolegům nebo obchodním partnerům poslat například textovou zprávu a informovat je o vašem zpoždění – a času vašeho předpokládaného příjezdu. To vše aniž byste se dotkli telefonu.

OSOBNÍ STRÁŽCE.

BMW řady 1 nabízí množství inteligentních asistenčních systémů, které usnadňují život. Výbava Driving Assistant s funkcí varování před čelní srážkou a funkcí varování před srážkou s chodcem s brzdnou funkcí vás s předstihem upozorní na přítomnost dalších chodců i automobilů. Systém varující před nežádoucím opuštěním jízdního pruhu reaguje ve chvíli, kdy neúmyslně opustíte jízdní pruh, a asistent hlídající bdělost řidiče doporučí přestávku v případě, že začnete jevit známky únavy. S aktivním systémem pro automatické udržování rychlosti a upozorňováním na rychlostní limity Speed Limit Info máte vždy plnou kontrolu nad rychlostí jízdy. Jakmile přijedete do cíle své cesty, parkovací asistent vám umožní pohodlně zajet na parkovací místo.

 • Aktivní systém pro udržování rychlosti

  Aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop & Go, včetně radarového varování před srážkou s nouzovým brzděním, udržuje řidičem nastavenou rychlost a také vzdálenost od vpředu jedoucího vozu. Vůz sám zrychluje a brzdí a udržuje předem nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozu i v pomalu se pohybujícím provozu, a to až do úplného zastavení.

 • Ukazatel rychlostních limitů

  Ukazatel rychlostních limitů zaznamenává informace o maximální povolené rychlosti a zákazu předjíždění a zobrazuje je na informačním displeji v přístrojovém štítu a na Head-Up displeji.

 • Parkovací asistent

  Asistent pro podélné a příčné parkování usnadňuje parkování vozidla paralelně nebo kolmo k silnici. Systém během pomalého průjezdu změří délku potenciálních parkovacích míst. Pokud najde dostatečně velké místo k parkování, parkovací asistent převezme řízení, zatímco řidič i nadále ovládá plynový a brzdový pedál.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

BMW ConnectedDrive znamená inteligentní spojení mezi vozidlem, řidičem a vnějším světem. Na všech cestách si užijte větší míru pohodlí a zábavy a uklidňující pocit bezpečnosti. Nebo si to řekněme jednoduše: více radosti z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M140i 5dveřové:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 179

  Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.