LÁSKA NA PRVNÍ POHLED.

Nové BMW řady 1.

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED.

Nové BMW řady 1.

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED.Nové BMW řady 1.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW M140i3)

4,6

Maximální rychlost v km/h (BMW M140i3)

250

Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW M140i3)

7,4

Kombinované emise CO2 v g/km (BMW M140i3)

169–168

Udělá dojem, je zábavné a okamžitě rozpoznatelné. Se sportovním designem, dynamickými jízdními vlastnostmi a perfektní konektivitou si nový městský hrdina získává srdce řidičů. 

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

Design nového BMW řady 1 lze dokonale popsat jedním slovem: dynamický. S ideálními proporcemi fascinuje ze všech úhlů a každým detailem zdůrazňuje své nekompromisní sportovní ambice. Extrémně koncentrovaný a jednotný celek tvořící automobil. Bez ohledu na to, jakou zvolíte edici nebo výbavu.

BMW M140i 5dveřové (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4
Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–168

Read more
„S novými barvami karoserie, čalounění a obložení je zachován působivý charakter, ale zákazníkům se nabízí širší možnosti.“
Martina Starke, Vedoucí designu a materiálů automobilů BMW

VYHLEDÁVÁ VZRUŠENÍ.

VYHLEDÁVÁ VZRUŠENÍ.

Ryzí radost z jízdy na rovinkách. Příval adrenalinu v každé zatáčce. Pro BMW typické ostré řízení, precizně naladěný podvozek a optimální rozložení hmotnosti přinášejí fascinující úroveň agilních výkonů. A s řadovým zážehovým šestiválcem přeplňovaným turbodmychadlem, který se skrývá pod protaženou kapotou, nabízí BMW řady 1 v kompaktní třídě jedinečnou úroveň dynamiky. Skutečně velmi sportovní!

Read more

DIGITÁLNÍ NÁTURA.

DIGITÁLNÍ NÁTURA.

Zažijte další úroveň konektivity bez hranic: s úžasně intuitivním konceptem ovládání, inteligentními řidičskými asistenty a v této třídě jedinečnými digitálními službami, které zajišťují bezprecedentní zážitky z jízdy. A s aplikací, která propojí váš vůz s vaším chytrým telefonem, a otevře vám tak zcela nové možnosti v oblasti plánování schůzek i tras, obchodní komunikace a zábavy.

Read more
„Umožňujeme našim zákazníkům zvolit si způsob ovládání, který jim nejvíce vyhovuje.“
Holger Hampf, Vedoucí vývoje komunikačních rozhraní

POWER PLAY.

POWER PLAY.

BMW M140i xDrive je temperament ve své nejčistší formě: spektakulární zrychlení z nuly na sto za 4,4 sekundy. Pohání ho řadový zážehový šestiválec M Performance TwinPower Turbo o působivém výkonu 340 k. Je vybaven řadou sportovních prvků, které přispívají k radosti z jízdy bez hranic. Nejenže vám zrychlí pulz, ale také vyvolají úsměv na tváři.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Hodnoty uvedené v závorkách se vztahují na vozy vybavené 7stupňovou dvouspojkovou M převodovkou s technologií Drivelogic.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.