LÁSKA NA PRVNÍ POHLED.

Nové BMW řady 1. Propojené k výkonům.

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED.

Nové BMW řady 1. Propojené k výkonům.

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED.Nové BMW řady 1. Propojené k výkonům.

Zrychlení z 0 na 100 km/h v s (BMW M140i)

4,8 [4,6]

Maximální rychlost v km/h (BMW M140i)

250

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (BMW M140i)

7,8 [7,1]

Kombinované emise CO2 (BMW M140i)

179–163

Udělá dojem, je zábavné a okamžitě rozpoznatelné. Se sportovním designem, dynamickými jízdními vlastnostmi a perfektní konektivitou si nový městský hrdina získává srdce řidičů. Koneckonců, není jen rychlý na silnici, ale pracuje rychle také na webu – což mu umožní postavit se všem výzvám. To představuje malý rozdíl, který ale znamená mnoho.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2017 pro produkční měsíce listopad 2017 až únor 2018.

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

MIMOŘÁDNĚ PŘITAŽLIVÉ.

Design nového BMW řady 1 lze dokonale popsat jedním slovem: dynamický. S ideálními proporcemi fascinuje ze všech úhlů a každým detailem zdůrazňuje své nekompromisní sportovní ambice. Extrémně koncentrovaný a jednotný celek tvořící automobil. Bez ohledu na to, jakou zvolíte edici nebo výbavu.

BMW M140i 5dveřové:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 179

„S novými barvami karoserie, čalounění a obložení je zachován působivý charakter, ale zákazníkům se nabízí širší možnosti.“
Martina Starke, Vedoucí designu a materiálů automobilů BMW

VYHLEDÁVÁ VZRUŠENÍ.

VYHLEDÁVÁ VZRUŠENÍ.

Ryzí radost z jízdy na rovinkách. Příval adrenalinu v každé zatáčce. Pro BMW typické ostré řízení, precizně naladěný podvozek a optimální rozložení hmotnosti přinášejí fascinující úroveň agilních výkonů. A s řadovým zážehovým šestiválcem přeplňovaným turbodmychadlem, který se skrývá pod protaženou kapotou, nabízí BMW řady 1 v kompaktní třídě jedinečnou úroveň dynamiky. Skutečně velmi sportovní!

DIGITÁLNÍ NÁTURA.

DIGITÁLNÍ NÁTURA.

Zažijte další úroveň konektivity bez hranic: s úžasně intuitivním konceptem ovládání, inteligentními řidičskými asistenty a v této třídě jedinečnými digitálními službami, které zajišťují bezprecedentní zážitky z jízdy. A s aplikací, která propojí váš vůz s vaším chytrým telefonem, a otevře vám tak zcela nové možnosti v oblasti plánování schůzek i tras, obchodní komunikace a zábavy.

„Umožňujeme našim zákazníkům zvolit si způsob ovládání, který jim nejvíce vyhovuje.“
Holger Hampf, Vedoucí vývoje komunikačních rozhraní

POWER PLAY.

POWER PLAY.

BMW M140i xDrive je temperament ve své nejčistší formě: spektakulární zrychlení z nuly na sto za 4,4 sekundy. Pohání ho řadový zážehový šestiválec M Performance TwinPower Turbo o působivém výkonu 340 k. Je vybaven řadou sportovních prvků, které přispívají k radosti z jízdy bez hranic. Nejenže vám zrychlí pulz, ale také vyvolají úsměv na tváři.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Hodnoty uvedené v závorkách se vztahují na vozy vybavené 7stupňovou dvouspojkovou M převodovkou s technologií Drivelogic.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.