COKOLIV VÁS NAPADNE.

BMW řady 2 Active Tourer.

COKOLIV VÁS NAPADNE.

BMW řady 2 Active Tourer.

COKOLIV VÁS NAPADNE.BMW řady 2 Active Tourer.

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (218d)

4,3–4,1 [4,3–4,1]

Objem zavazadlového prostoru (218d)

468–1 510

Sedadlo spolujezdce vpředu se sklopným opěradlem (218d)

Ano

BMW řady 2 Active Tourer je důkazem, že kompaktní rozměry, praktičnost a variabilitu lze perfektně zkombinovat s dynamickým designem. Ať už jde o sportovní činnosti, prázdninovou cestu nebo každodenní používání, s tímto vozem se budete na každou jízdu těšit. To vše s dynamikou, jakou můžete očekávat pouze od BMW.

Testovací jízda BMW

Testovací jízda.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

KOMPAKTNÍ ZVENKU, PROSTORNÉ UVNITŘ.

Design BMW řady 2 Active Tourer.

Chcete se bavit každý den? Pak budete potřebovat špičkový výkon za všech okolností! A přesně tohle BMW řady 2 Active Tourer dokáže splnit. Tato nová koncepce vozu nabízí perfektní kombinaci všestrannosti, praktičnosti a radosti z jízdy typické pro BMW: Dlouhý rozvor, krátké převisy a vysoká linie střechy vykreslují kompaktní a robustní proporce, ale zároveň pomáhají vytvořit extrémně prostorný interiér.

Komfort & Praktičnost

BMW řady 2 Active Tourer poskytuje dostatek prostoru pro přepravu celé rodiny nebo objemných zavazadel z jednoho místa na druhé. Díky nastavitelným sedadlům, zavazadlovému prostoru se sklápěcí podlahou a řadou možností ukládání můžete upravit prostor přesně tak, jak je právě potřeba. Velké dveře umožňují snadné nastupování a vystupování. Víko zavazadlového prostoru s funkcí bezkontaktního otevírání a zavírání (výbava na přání) pak zaručuje pohodlné nakládání jakéhokoliv nákladu.

Modely & Výbava

Sestavte si své BMW řady 2 Active Tourer podle osobních přání a požadavků. Široká škála výbavových paketů BMW je vám plně k dispozici. BMW řady 2 Active Tourer můžete vylepšit doplněním výbavových linií BMW Luxury a Sport. A nelze opomenout ani M sportovní paket a další pakety nebo originální příslušenství BMW.

Panoramatická prosklená střecha

Panoramatická prosklená střecha vám umožní objevovat vzrušující nové perspektivy. V atmosféře plné světla báječně vynikne výjimečnost interiéru tohoto vozu. A když slunce svítí příliš, stačí jednoduše zatáhnout roletovou sluneční clonu. Díky funkci posouvání a vyklápění nabízí panoramatická skleněná střecha řadu možností účinné ventilace. A když nastavíte prosklenou střechu na ventilaci, sluneční clona se automaticky zatáhne zpět a umožní dostatečné proudění vzduchu. Po otevření se automaticky vysune větrná clona, která cestující chrání před turbulencemi při jízdě s otevřenou střechou.

PŘEHLED BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.