PRO INDIVIDUALISTY, KTEŘÍ SI UMĚJÍ VYCHUTNAT ŽIVOT.

Design BMW řady 2 Cabrio.

PRO INDIVIDUALISTY, KTEŘÍ SI UMĚJÍ VYCHUTNAT ŽIVOT.

Design BMW řady 2 Cabrio.

PRO INDIVIDUALISTY, KTEŘÍ SI UMĚJÍ VYCHUTNAT ŽIVOT.Design BMW řady 2 Cabrio.

První dojem: svoboda a touha jít dál. Unikátně navržený design nového BMW řady 2 Cabrio je ztělesněním lehkosti a elegance, výkonu a inspirativnosti. Se staženou plátěnou střechou dále vynikne sportovnější řešení přední části, stejně jako svalnatě působící boky vozu. S nataženou střechou je tento vůz neméně fascinující. Pro elegantně navržený interiér je typická dynamika, kvalitní výbava a významně zlepšený akustický komfort.


BMW 230i Cabrio (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–6,28
Emise CO2 v g/km (kombinované): 147–141

Read more

NEZÁVISLOST VE SVÉ MOBILNÍ PODOBĚ.

Sportovní kontury

Dynamika designu BMW řady 2 Cabrio je jasně patrná z jeho protažených proporcí, z nichž vyzařuje estetika a elegance, ale stejnou měrou také dynamika a sportovnost. Výrazným prvkem designu je též jednoznačně vedená boční linie, doplněná mnoha na pohled zajímavě řešenými detaily, které rozbuší každé srdce.
Read more

Sportovní přední část

Vzrušující přední část BMW řady 2 Cabrio s dvojicí negativně skloněných ledvinek typické masky chladiče a aerodynamicky optimalizovanými nasávacími vzduchovými otvory je ztělesněním čisté dynamiky. Tento efekt dále doplňují nízké LED světlomety vytvářející typickou podobu přední části BMW se čtveřicí „očí“, které jsou jasným výrazem sportovního charakteru.
Read more

Expresivní kola

Při pohledu na BMW řady 2 Cabrio z boku nezaujme pouze jeho protažená linie, ale také kola s dynamickým designem. Již 16” kola základního provedení vypadají sportovně a přitažlivě. Ještě větší pozornost si však dokáží vytvořit zde zobrazená 17” kola z lehké slitiny Double-spoke 724. Všem kolům je ale společné jedno: dokonalá přilnavost k silnici.
Read more

Výrazná záď

Zaujme i ty, kteří BMW řady 2 Cabrio jen následují: pro sportovně tvarovanou zadní část je typické propojení jasně vedených linií, dynamických světel s designem ve tvaru písmene L, stejně jako chromované koncovky výfuku. Další zajímavost, která přitáhne pozornost: Když je střecha stažená, je vidět dopředu přes čelní sklo.
Read more

OTEVŘENÁ MYSL.

Elektricky ovládaná plátěná střecha BMW řady 2 Cabrio s prémiovým odhlučněním.

OTEVŘENÁ MYSL.

Elektricky ovládaná plátěná střecha BMW řady 2 Cabrio s prémiovým odhlučněním.

Jakmile se otevře střecha BMW řady 2 Cabrio, jeho elegance dostane další emotivní náboj. Střechu lze ovládat až do rychlosti 50 km/h, takže vaším jediným limitem je samotné nebe. V natažené podobě střecha nabízí významně zlepšenou hlukově-izolační schopnost, vytvářející exkluzivní jízdní zážitky. Atraktivitu designu zvyšuje také barevný kontrast mezi střechou a tělem karoserie.

Read more

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

BMW řady 2 Cabrio nabízí fascinující možnosti užívat si života v pohybu – a téhož cíle se drží i příslušenství. Od vysoce kvalitní dětské sedačky BMW, přes nosič kol na záď vozu až po dokovací stanici s integrovanou funkcí rychlého dobíjení si můžete zvolit výbavu, která zapadá do vašeho životního stylu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 220i Cabrio (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,0–4,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 130–128

  BMW 225d Cabrio (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,0–4,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 130–128

  BMW 230i Cabrio (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–6,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 147–141

  BMW M240i Cabrio (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 173–172

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.