VYMAŇTE SE Z KAŽDODENNÍ RUTINY.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

VYMAŇTE SE Z KAŽDODENNÍ RUTINY.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

VYMAŇTE SE Z KAŽDODENNÍ RUTINY.Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

Jednoznačně sportovní, výrazně dynamické. V nejsportovnějším kabriu své třídy vytvářejí výkonné motory a propracovaný podvozek unikátní zážitky z jízdy – plynulost, rebelství a preciznost. Speciální vedlejší efekt: vzrušující akcelerace, jedinečná ochota k zatáčení a jako bonus hospodárnost. To vše zásluhou technologií BMW EfficientDynamics. To je přesně to, co znamená svoboda.


BMW 230i Cabrio (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–6,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 147–141

Read more

SKVĚLÝ GRIP JE ZÁKLADEM.

Pod atraktivní slupkou BMW řady 2 Cabrio je skutečně dynamické jádro. Jízdní zážitky se jednoznačně opírají o jasně definované geny BMW: zadní pohon, dokonalé vyvážení a přímou sportovní odezvu řízení. Výsledek: ještě lepší ovladatelnost, příkladná agilita a fantastické zrychlení. To vše je spojené v nezaměnitelné kombinaci.

 • Ovladatelnost

  Mimořádná dynamika a snadná ovladatelnost jsou typickými vlastnostmi BMW řady 2 Cabrio, které jsou dány pro BMW typickým pohonem zadních kol, voličem jízdních režimů Driving Experience Control, volitelným sportovním řízením a rozložením mezi nápravy v poměru 50:50, které je v daném segmentu unikátní. To vše se projeví tím intenzivněji, čím sportovněji pojedete.

 • Adaptivní M podvozek

  Sportovní agilita, kterou lze vystopovat až k nejjemnějšímu detailu: díky elektronicky ovládaným tlumičům se adaptivní M podvozek optimálně přizpůsobuje jízdnímu stylu řidiče a podmínkám na silnici. Snížení světlé výšky o deset milimetrů výrazně zvyšuje sportovní agilitu a sportovní režim prostřednictvím voliče Driving Experience Control aktivuje výrazně tužší ladění tlumičů. V režimu Sport+ se místo systému DSC (Dynamic Stability Control) aktivuje režim DTC (Dynamic Traction Control), který pozdějším zásahem stabilizačního systému podporuje ještě sportovnější jízdní styl.

 • Variabilní sportovní řízení

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic přináší přímé a agilní reakce a zaručuje menší úsilí vynaložené na otáčení volantem. Reaguje na úhel natočení volantu tím, že mění převod řízení. To značně přispívá k obratnosti, zejména při dynamické jízdě, a zlepšuje komfort řidiče při parkování a zatáčení.

CHUŤ PO OTÁČKÁCH VE SVÉ NEJRYZEJŠÍ PODOBĚ.

Motory BMW TwinPower Turbo.

CHUŤ PO OTÁČKÁCH VE SVÉ NEJRYZEJŠÍ PODOBĚ.

Motory BMW TwinPower Turbo.

Silné motory BMW TwinPower Turbo BMW řady 2 Cabrio poskytují podmanivý mix mimořádné dynamiky, intenzivní akcelerace a příkladné hospodárnosti. Nezaměnitelnými vlastnostmi ničím neomezené radosti z jízdy jsou spontánní reakce a sebevědomý nárůst síly již od nízkých otáček. BMW 230i disponuje nejvyšším výkonem 185 kW (252 k). Zásluhou dvoukomorového turbodmychadla Twin-Scroll, rozvodu Valvetronic, proměnného časování double VANOS a přímého vstřikování paliva tento motor poskytuje maximální točivý moment 350 Nm již od pouhých 1450 1/min. Mnoho prvků BMW EfficientDynamics zajišťuje i velmi nízké hodnoty spotřeby paliva a produkce emisí CO₂.

Read more

8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC.

8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC.

8stupňová převodovka Steptronic umožňuje obzvláště rychlé řazení rychlostních stupňů a přináší vysoký jízdní komfort díky těsnému odstupňování převodových poměrů a minimalizovaným změnám otáček. Spojuje maximální komfort s impozantní dynamikou a nízkou spotřebou paliva.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Méně paliva. Více radosti z jízdy. To je BMW EfficientDynamics. Obsahuje soubor inovativních technologií, které ovlivňují systém pohonu vozu, řízení energií a celkový koncept vozu. Výsledkem je menší spotřeba paliva a nižší emise CO₂ s vyšší dynamikou a současně větší radostí z jízdy. Standardní prvek všech BMW, který je samozřejmě také součástí BMW řady 2.

Read more

KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.