SNADNÉ PROPOJENÍ.

Konektivita a asistenční systémy BMW řady 2 Cabrio.

SNADNÉ PROPOJENÍ.

Konektivita a asistenční systémy BMW řady 2 Cabrio.

SNADNÉ PROPOJENÍ.Konektivita a asistenční systémy BMW řady 2 Cabrio.

Poznejte, jaké to je mít svobodu díky tomu, že jste připojení i na cestách – v BMW řady 2 Cabrio. Nový koncept obsluhy se vyznačuje jednoznačně strukturovanými funkcemi, intuitivním ovládáním a digitálními službami, které interiér přetvoří v působivě komfortní zónu. Ať už jde o kontrolování e-mailů, domlouvání schůzek, plánování tras nebo jen o užívání si vaší oblíbené hudby, celá řada špičkových technologií BMW ConnectedDrive vám tyto služby umožní na cestách obsluhovat. BMW Connected má za všech okolností pod kontrolou vaše plánování osobní mobility, takže dojedete do cíle včas a zcela uvolněni.*

*Některé služby nejsou dostupné v ČR. O dostupnosti se prosím informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

Read more

PLNO MUZIKY.

Propojení na vysoké úrovni. S volitelnou výbavou ConnectedDrive Digital Services si můžete užívat celou řadu funkcí, chytrých aplikací a prvotřídní zábavy. S využitím nabídky online zábavy si můžete například otevřít účet ve službách Deezer či Napster pro neomezený přístup k hudbě. To vám umožní neomezený přístup k milionům skladeb zdarma. Integrované rozpoznávání hudby navíc identifikuje každou skladbu v rádiu, a pokud chcete, uloží ji do vaší osobní knihovny. To je naprosto skvělé, bez ohledu na to, jaký druh muziky máte nejraději.

 • Sound systém Harman Kardon

  Součástí HiFi reproduktorů Harman Kardon je externí zesilovač s výkonem 360 wattů, umístěný v zavazadlovém prostoru. Zvuk nejvyšší kvality zajišťuje celkem 12 pečlivě rozmístěných reproduktorů, mezi nimiž nechybí dvojice subwooferů umístěných pod předními sedadly.

NEJLEPŠÍ SPOJENÍ KDEKOLIV A KDYKOLIV JEJ POTŘEBUJETE.

BMW Connected je inovativní aplikace, která nabízí inteligentní pomoc při cestách, aby se do cíle dojelo včas a v klidu. Přenáší schůzky z vašeho mobilního telefonu do navigačního systému, upozorňuje na čas odjezdu a informuje ostatní v případě, že se opozdíte. Aplikace vás také informuje o poloze vozidla, o stavu paliva v nádrži a o tom, zda je automobil zamčený či nikoliv. Kromě toho můžete pomocí této aplikace BMW řady 2 Cabrio odemknout a zamknout. A pokud si nemůžete vzpomenout, kde jste zaparkovali, aplikace vás k vozu bezpečně navede.

 • Upozornění na čas odjezdu

  Už nikdy nepřijedete pozdě: BMW Connected vás prostřednictvím chytrého telefonu nebo hodinek Apple Watch upozorní na optimální čas odjezdu, takže na místo určení přijedete včas. Čas odjezdu navrhovaný systémem je vypočítán na základě aktuálních dopravních informací v reálném čase. 

 • Sdílení cílů/Send to Car

  S BMW Connected můžete pohodlně a bezdrátově přenášet do svého BMW řady 2 cílové destinace z aplikací chytrých telefonů či internetu. To samé platí pro schůzky mimo váš domov ve vašem kalendáři, a to včetně požadovaných časů příjezdu. Systém jednoduše přejímá nové destinace do navigačního systému vašeho BMW řady 2 Cabrio.

 • Sdílení předpokládaného času příjezdu

  Pokud se přesto dostanete do dopravní zácpy, můžete svým kolegům nebo obchodním partnerům poslat například textovou zprávu a informovat je o vašem zpoždění – a času vašeho předpokládaného příjezdu. To vše aniž byste se dotkli telefonu.

MIMOŘÁDNĚ POZORNÉ ZA VŠECH OKOLNOSTÍ.

BMW řady 2 Cabrio se snaží v maximální míře usnadnit řízení. Používá k tomu inteligentní asistenční systémy zajišťující vysokou míru bezpečnosti a komfortu. Výbava Driving Assistant s funkcí varování před čelní srážkou a funkcí varování před srážkou s chodcem s brzdnou funkcí vás s předstihem upozorní na přítomnost dalších chodců i automobilů. Systém varující před nežádoucím opuštěním jízdního pruhu reaguje ve chvíli, kdy neúmyslně opustíte jízdní pruh, a asistent hlídající bdělost řidiče doporučí přestávku v případě, že začnete jevit známky únavy. S aktivním systémem pro automatické udržování rychlosti a upozorňováním na rychlostní limity Speed Limit Info máte vždy plnou kontrolu nad rychlostí jízdy. Jakmile přijedete do cíle své cesty, parkovací asistent vám usnadní pohodlně zajet na parkovací místo.

 • Aktivní systém pro udržování rychlosti

  Aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, včetně radarového varování před srážkou s nouzovým brzděním, udržuje řidičem nastavenou rychlost a také vzdálenost od vpředu jedoucího vozu. Vůz sám zrychluje a brzdí a udržuje předem nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozu i v pomalu se pohybujícím provozu, a to až do úplného zastavení.

 • Ukazatel rychlostních limitů

  Ukazatel rychlostních limitů zaznamenává informace o maximální povolené rychlosti a zákazu předjíždění a zobrazuje je na informačním displeji v přístrojovém štítu a na Head-Up displeji.

 • Parkovací asistent

  Asistent pro podélné a příčné parkování usnadňuje parkování vozidla paralelně nebo kolmo k silnici. Systém během pomalého průjezdu měří délku potenciálních parkovacích míst. Pokud najde dostatečně velké místo k parkování, parkovací asistent převezme řízení, zatímco řidič i nadále ovládá plynový a brzdový pedál.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

BMW ConnectedDrive znamená inteligentní spojení mezi vozidlem, řidičem a vnějším světem. Na všech cestách si užijte větší míru pohodlí a zábavy a uklidňující pocit bezpečnosti. Nebo si to řekněme jednoduše: více radosti z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 230i Cabrio (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–6,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 147–141

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.