VZRUŠENÍ JAKO VEDLEJŠÍ EFEKT.

BMW M240i Cabrio.

VZRUŠENÍ JAKO VEDLEJŠÍ EFEKT.

BMW M240i Cabrio.

VZRUŠENÍ JAKO VEDLEJŠÍ EFEKT.BMW M240i Cabrio.

Inspirováno BMW M, optimalizováno pro každodenní použití. BMW M240i Cabrio boří obvyklé limity pro akceleraci. Jeho přeplňovaný řadový 6válec jej katapultuje z klidu na 100 km/h během 4,9 s, zatímco M sportovní podvozek se postará o přetvoření této dynamiky na čistou radost z jízdy. Agilní, omračující a přitažlivé. Exkluzivní M Performance designové prvky vhodně doplňují celkově propracovaný vzhled mimořádně sportovního vozu.


BMW 240i Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,3
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 189

Read more

STANDARDEM JE ZÁVODNÍ TEP.

Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

STANDARDEM JE ZÁVODNÍ TEP.

Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

Vítejte v nebi radosti z jízdy: Zásluhou třílitrového zažehového řadového 6válce M Performance TwinPower Turbo je BMW M240i Cabrio nejsportovnějším vozem svého segmentu. Ohromuje působivou akcelerací a přitom i každodenní kultivovaností. Je ukázkou nejen síly a výkonnosti, ale také extrémně spontánních reakcí, značného točivého momentu již v nízkých otáčkách a širokého spektra využitelných otáček.

Read more

POHLED, KTERÝ VYŠPONUJE TEPOVOU FREKVENCI.

Exteriér BMW M240i Cabrio má kromě M sportovního paketu také mnoho pro automobily M Performance typických designových prvků. Sportovní příď s LED světlomety a zvětšenými nasávacími otvory v nárazníku je ztělesněním ryzí dynamiky. Vzhled přitvrzují také expresivní 18“ M kola Double-spoke 436 M v šedém provedení Ferric Grey, spojené s M sportovními brzdami s modře lakovanými třmeny. Celkový dojem dále zdůrazňují koncovky výfuků na obou stranách v černém chromovaném provedení, které je použito také na označení BMW M2340i Cabrio. Aerodynamicky optimalizovaná vnější zpětná zrcátka jsou lakovaná šedou barvou Ferric Grey.

NADŠENÍ MOTORSPORTEM V OTEVŘENÉ PODOBĚ.

NADŠENÍ MOTORSPORTEM V OTEVŘENÉ PODOBĚ.

Interiér BMW M240i Cabrio se vyznačuje prvotřídní kvalitou specifických detailů se sportovními akcenty. Příkladem je třeba digitální označení modelu mezi přístroji nebo propracované hlavní přístroje. Optimální pozici za volantem a také potřebný komfort zajišťují pro vozy M Performance speciálně upravený M sportovní kožený volant, M sportovní sedadla či opěrka pro koleno. Sportovně-elegantní atmosféru uvnitř dokreslují i specifické kryty prahů s označením modelu.

VZRUŠUJÍCÍ DYNAMIKA. MAXIMÁLNÍ PŘESNOST.

Sportovní charakter BMW M240i Cabrio zintenzivňuje radost z jízdy bez toho, aby jakkoliv omezoval každodenní použitelnost. Pečlivé sladění všech komponentů zajišťuje příkladnou agilitu a přesnost reakcí podvozku, stejně jako řízení. To vše je optimalizované pro prvotřídní jízdní dynamiku. Výsledným efektem je zvýšení sportovního nadšení při jízdě, které pocítíte v každém okamžiku i v každé zatáčce.

 • Variabilní sportovní řízení

  Variabilní sportovní řízení spolu s posilovačem Servotronic zajišťují pocit přímého spojení s vozem a jeho přesné ovládání. Současně omezuje fyzickou námahu potřebnou pro práci s volantem. Mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím zlepšuje ovladatelnost při sportovní jízdě a současně zmenšuje počet otáček volantem při parkování.

 • M sportovní podvozek

  Charakteristickým prvkem M sportovního podvozku je jeho sportovní naladění a u vozů s pohonem zadní nápravy o 10 mm nižší světlá výška. Vyznačuje se kratšími pružinami, tužším nastavením tlumičů a také stabilizátorů. To vše dohromady přináší ještě přímější chování vozu a obzvláště dynamický jízdní styl.

 • xDrive

  Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive rozděluje hnací sílu hladce a variabilně mezi přední a zadní nápravu v závislosti na aktuálních koeficientech tření na každém jednotlivém kole. Tím zaručuje lepší trakci, vyšší jízdní dynamiku a bezpečnost ve všech jízdních situacích. Vzhledem k tomu, že je naladěn tak, že preferuje kola zadní nápravy, je tento systém zárukou toho, že dokáže vyjít vstříc všem vysokým nárokům řidičů BMW M240i Cabrio.

 • 8stupňová sportovní převodovka Steptronic

  Osmistupňová převodovka Steptronic Sport zajišťuje velmi sportovní řazení. A jak v automatickém režimu, tak při manuálním řazení s voličem převodovky nebo páčkami na volantu. Tím si můžete pohodlně užívat i velmi sportovní jízdu. V režimu SPORT a při přesunutí páky voliče převodovky vlevo do pozice S/M dojde k nastavení převodovky pro maximální dynamiku.

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW MPerformance

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Automobily M Performance překvapují ohromným výkonem. Nabízejí maximální jízdní dynamiku bez nutnosti obětovat jízdní komfort. I přes svoji sportovnost vyjadřují svůj styl také nezaměnitelným vzhledem. BMW M Performance. Intenzivní radost z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M240i Cabrio (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 173–172

  BMW M550i xDrive Sedan (1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–8,9
  CO2 emise v g/km (kombinované): 209–204

  BMW M760Li xDrive Sedan (1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12.8
  CO2 emise v g/km (kombinované): 294

  BMW X4 M40i (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8.9
  CO2 emise v g/km (kombinované): 203–202

  BMW X6 M50d (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7.9–7.8
  CO2 emise v g/km (kombinované): 209–205

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.