NOVÁ PODOBA SVOBODY.

Nové BMW řady 2 Cabrio.

NOVÁ PODOBA SVOBODY.

Nové BMW řady 2 Cabrio.

NOVÁ PODOBA SVOBODY.Nové BMW řady 2 Cabrio.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 230i Cabrio3)

5,9

Maximální rychlost v km/h (BMW 230i Cabrio3)

250

Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW 230i Cabrio3)

6,4–6,2

Kombinované emise CO2 v g/km (BMW 230i Cabrio3)

147–141

První pohled: tak krásné, že se tají dech. Charakter: svoboda bez hranic. Nové BMW řady 2 Cabrio představuje sportovní svobodu a eleganci. Kombinace dynamického designu, výkonných motorů a exkluzivní výbavy v přepracovaném interiéru otevírá nové možnosti pro radost z jízdy bez omezení. Bez diskuse nejsportovnější kabrio své třídy ukazuje, jak atraktivní může být nezávislost.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

NEKOMPROMISNÍ ELEGÁN.

Design BMW řady 2 Cabrio.

NEKOMPROMISNÍ ELEGÁN.

Design BMW řady 2 Cabrio.

První dojem? Vzrušující kombinace výkonu a atraktivity. Sportovně-kompaktní proporce, cizelovaná přední část s přepracovanou dvojicí ledvinek na masce a elegantní střecha nového BMW řady 2 Cabrio vyzařují sílu a dokonalý tvar. Záď působí nebývale širokým dojmem a spolu s novými LED zadními světly vytvářejí na silnici nezaměnitelně impozantní celek.

Read more
„Sportovní charakter BMW řady 2 Cabrio vytváří ještě více vzrušující výraz.“
Oliver Heilmer, Vedoucí designu interiérů automobilů BMW

DYNAMIKA BEZ HRANIC.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

DYNAMIKA BEZ HRANIC.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

Dynamika ve své nejlepší podobě: Fascinace jízdou v otevřeném voze získává s novým BMW řady 2 Cabrio další dimenzi. Výkonné motory, optimální rozložení hmotnosti a působivá hospodárnost přinášejí nekompromisně sportovní zážitky pod širým nebem.

Read more

VE SPOJENÍ SE SVĚTEM.

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 2 Cabrio.

VE SPOJENÍ SE SVĚTEM.

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 2 Cabrio.

V novém BMW řady 2 Cabrio si můžete užívat svobodu, a přitom být ve spojení s vašimi přáteli, ať už jsou kdekoliv na světě. Svobodu vám dává i vědomí, že do cíle dorazíte vždy bezpečně a včas. BMW ConnectedDrive nabízí přístup k mnoha digitálním funkcím, chytrým aplikacím a asistenčním systémům, které společně významným způsobem zvyšují komfort, zábavu i bezpečnost.

Read more

RADIKÁLNĚ OTEVŘENÉ.

BMW M240i Cabrio.

RADIKÁLNĚ OTEVŘENÉ.

BMW M240i Cabrio.

Jediným limitem je nebe. Pocit: husí kůže. BMW M240i Cabrio, vybavené zážehovým řadovým 6válcem M Performance TwinPower Turbo, Adaptivním M podvozkem, volitelnou 8stupňovou převodovkou Steptronic, stejně jako Variabilním sportovním řízením a M sportovními brzdami, zcela novým způsobem definuje způsob a intenzitu jízdy v otevřeném voze.


BMW M240i Cabrio (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 173–172

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

    Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

    Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.