NOVÁ PODOBA SVOBODY.

Nové BMW řady 2 Cabrio.

NOVÁ PODOBA SVOBODY.

Nové BMW řady 2 Cabrio.

NOVÁ PODOBA SVOBODY.Nové BMW řady 2 Cabrio.

Zrychlení z 0 na 100 km/h v s (BMW 230i Cabrio)

6,1

Maximální rychlost v km/h (BMW 230i Cabrio)

250

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (BMW 230i Cabrio)

6,2–6,0

Kombinované emise CO₂ (BMW 230i Cabrio)

143–138

První pohled: tak krásné, že se tají dech. Charakter: svoboda bez hranic. Nové BMW řady 2 Cabrio představuje sportovní svobodu a eleganci. Kombinace dynamického designu, výkonných motorů a exkluzivní výbavy v přepracovaném interiéru otevírá nové možnosti pro radost z jízdy bez omezení. Bez diskuse nejsportovnější kabrio své třídy ukazuje, jak atraktivní může být nezávislost.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

NEKOMPROMISNÍ ELEGÁN.

Design BMW řady 2 Cabrio.

NEKOMPROMISNÍ ELEGÁN.

Design BMW řady 2 Cabrio.

První dojem? Vzrušující kombinace výkonu a atraktivity. Sportovně-kompaktní proporce, cizelovaná přední část s přepracovanou dvojicí ledvinek na masce a elegantní střecha nového BMW řady 2 Cabrio vyzařují sílu a dokonalý tvar. Záď působí nebývale širokým dojmem a spolu s novými LED zadními světly vytvářejí na silnici nezaměnitelně impozantní celek.

Read more
„Sportovní charakter BMW řady 2 Cabrio vytváří ještě více vzrušující výraz.“
Oliver Heilmer, Vedoucí designu interiérů automobilů BMW

DYNAMIKA BEZ HRANIC.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

DYNAMIKA BEZ HRANIC.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

Dynamika ve své nejlepší podobě: Fascinace jízdou v otevřeném voze získává s novým BMW řady 2 Cabrio další dimenzi. Výkonné motory, optimální rozložení hmotnosti a působivá hospodárnost přinášejí nekompromisně sportovní zážitky pod širým nebem.

Read more

VE SPOJENÍ SE SVĚTEM.

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 2 Cabrio.

VE SPOJENÍ SE SVĚTEM.

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 2 Cabrio.

V novém BMW řady 2 Cabrio si můžete užívat svobodu, a přitom být ve spojení s vašimi přáteli, ať už jsou kdekoliv na světě. Svobodu vám dává i vědomí, že do cíle dorazíte vždy bezpečně a včas. BMW ConnectedDrive nabízí přístup k mnoha digitálním funkcím, chytrým aplikacím a asistenčním systémům, které společně významným způsobem zvyšují komfort, zábavu i bezpečnost.

Read more

RADIKÁLNĚ OTEVŘENÉ.

BMW M240i Cabrio.

RADIKÁLNĚ OTEVŘENÉ.

BMW M240i Cabrio.

Jediným limitem je nebe. Pocit: husí kůže. BMW M240i Cabrio, vybavené zážehovým řadovým 6válcem M Performance TwinPower Turbo, Adaptivním M podvozkem, volitelnou 8stupňovou převodovkou Steptronic, stejně jako Variabilním sportovním řízením a M sportovními brzdami, zcela novým způsobem definuje způsob a intenzitu jízdy v otevřeném voze.


BMW M240i Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,3
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 189

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.


    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.