BMW řady 2 Cabrio, tříčtvrteční záběr zepředu

BMW ŘADY 2 CABRIO.

Detaily, výbava a technické údaje BMW řady 2 Cabrio.

BMW ŘADY 2 CABRIO.Detaily, výbava a technické údaje BMW řady 2 Cabrio.

Vyjádření síly

Modely a možnosti výbavy BMW řady 2 Cabrio.

Model M Sport

Model M Sport tomuto Cabriu propůjčuje ještě sportovnější nádech. Kromě ostřejšího vzhledu exteriéru a interiéru Model M Sport zaručuje také větší radost z jízdy. Jízdní dynamiku výrazně optimalizuje M sportovní podvozek a M aerodynamický paket.

BMW řady 2 Cabrio, Model M Sport

Model M Sport tomuto Cabriu propůjčuje ještě sportovnější nádech. Kromě ostřejšího vzhledu exteriéru a interiéru Model M Sport zaručuje také větší radost z jízdy. Jízdní dynamiku výrazně optimalizuje M sportovní podvozek a M aerodynamický paket.

 • Exteriér

 • Interiér

Model Sport Line

V provedení Model Sport Line vypadá toto Cabrio ještě dynamičtěji. Nápadné detaily exteriéru a interiéru v leskle černém provedení zaručují obzvláště sportovní vzhled. Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu nabízejí optimální oporu těla.

BMW řady 2 Cabrio, Model Sport Line

V provedení Model Sport Line vypadá toto Cabrio ještě dynamičtěji. Nápadné detaily exteriéru a interiéru v leskle černém provedení zaručují obzvláště sportovní vzhled. Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu nabízejí optimální oporu těla.

 • Exteriér

 • Interiér

VYMAŇTE SE Z KAŽDODENNÍ RUTINY.

Jízdní dynamika & hospodárnost BMW řady 2 Cabrio.

Jednoznačně sportovní, výrazně dynamické. V nejsportovnějším kabrioletu své třídy vytvářejí výkonné motory a propracovaný podvozek unikátní zážitky z jízdy – plynulost, rebelství a preciznost. Speciální vedlejší efekt: vzrušující akcelerace, jedinečná ochota k zatáčení a jako bonus hospodárnost. To vše zásluhou technologií BMW EfficientDynamics. To je přesně to, co znamená svoboda.
BMW řady 2 Cabrio, Jízdní dynamika.
BMW 2 Series Convertible, Adaptive M suspension

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky přizpůsobit jízdním podmínkám. Řidič také může prostřednictvím voliče jízdních režimů Driving Experience Control kdykoliv upravit charakteristiku odpružení podle svých osobních preferencí a jízdního stylu. Připraven je široký rozsah nastavení od komfortní jízdy po extrémně sportovní s výrazně lepší ovladatelností.
BMW řady 2 Cabrio, Variabilní sportovní řízení

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímé a agilní reakce řízení, k zatočení je proto potřeba menších pohybů volantem. Nezávisle na aktuální rychlosti reaguje na úhel natočení volantu rozdílným převodovým poměrem. To vylepšuje ovladatelnost při dynamické jízdě a současně snižuje fyzické úsilí vynaložené při parkování a odbočování.
BMW řady 2 Cabrio, Launch Control

Launch Control.

Funkce Launch Control je součástí 8stupňové automatické převodovky Steptronic Sport a umožňuje maximální možné zrychlení při rozjezdu z místa. Aktivuje se posunutím voliče převodovky do polohy S, aktivací funkce DTC (tlačítkem stabilizačního systému DSC) a sešlápnutím plynového pedálu až na podlahu při současném držení pedálu brzdy. Jakmile řidič uvolní brzdový pedál, vozidlo akceleruje maximálním možným způsobem.
BMW řady 2 Cabrio, motor

Zážehový 2litrový 4válec BMW TwinPower Turbo.

Nejnovější generace 2litrového čtyřválcového motoru BMW TwinPower Turbo garantuje maximální radost z jízdy. Vyniká agilním nástupem výkonu a také mimořádnými reakcemi na přidání plynu dokonce i v nízkých otáčkách. Současně umí být velmi úsporný a ekologický.
BMW řady 2 Cabrio, 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport nabízí neuvěřitelně sportovní změny rychlostních stupňů. Ať už v automatickém nebo v manuálním režimu řazení páčkami pod volantem či voličem umístěným mezi sedadly. To vše pro uvolněné projížďky nebo neuvěřitelně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s voličem převodovky v levé poloze S/M jsou změny rychlostních stupňů nastaveny pro maximální výkonnost.
BMW řady 2 Cabrio, xDrive

xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive pro maximální trakci, jízdní dynamiku a bezpečnost v každé jízdní situaci plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi kola přední a zadní nápravy. Elektronicky regulované rozdělování výkonu při průjezdu zatáčkami pro ještě lepší agilitu eliminuje tendence vozu k přetáčivosti nebo nedotáčivosti.

MIMOŘÁDNĚ POZORNÉ ZA VŠECH OKOLNOSTÍ.

Asistenční systémy BMW řady 2 Cabrio.

BMW řady 2 Cabrio se snaží v maximální míře usnadnit řízení. Používá k tomu inteligentní asistenční systémy zajišťující vysokou míru bezpečnosti a komfortu.
BMW řady 2 Cabrio, Asistenční systémy
BMW řady 2 Cabrio, Driving Assistant

Driving Assistant.

Výbava Driving Assistant kombinuje systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu, systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí. V případě, že systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí zaznamená v rychlostech od 10 do 60 km/h hrozící riziko srážky s vozem nebo chodcem, vyšle varování a v případech krajní nouze začne automaticky brzdit. Na neúmyslné vyjetí z jízdního pruhu řidiče v rychlostech nad 70 km/h vibracemi ve volantu upozorní varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu.
BMW řady 2 Cabrio, Aktivní systém pro udržování rychlosti

Aktivní systém pro udržování rychlosti.

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go včetně systému varování před čelním nárazem s brzdnou funkcí udržuje rychlost nastavenou řidičem, stejně jako zvolenou vzdálenost od vozu vpředu. Vozidlo automaticky zrychluje a brzdí a požadovanou vzdálenost od vpředu jedoucího vozu udržuje i v pomalu se pohybujícím provozu. V dopravních zácpách umí automobil zcela zastavit.
BMW řady 2 Cabrio, Ukazatel rychlostních limitů Speed Limit Info

Ukazatel rychlostních limitů Speed Limit Info.

Ukazatel rychlostních limitů Speed Limit Info včetně indikátoru zákazu předjíždění registruje aktuální rychlostní omezení a oblasti se zákazem předjíždění a zobrazuje je na informačním displeji v přístrojovém panelu.
BMW řady 2 Cabrio, Parkovací asistent

Parkovací asistent.

Parkovací asistent usnadňuje podélné a příčné parkování. Systém měří velikost i toho nejmenšího potenciálního paralelního parkovacího místa, kolem nějž vůz projíždí nízkou rychlostí. Pokud je rozestup mezi zaparkovanými vozy adekvátní, parkovací asistent převezme ovládání volantu, zatímco řidič obsluhuje pouze pedál plynu a brzdy a řadicí páku.

SNADNÉ PROPOJENÍ.

Konektivita BMW řady 2 Cabrio.

Poznejte, jaké to je mít svobodu díky tomu, že jste připojení i na cestách – v BMW řady 2 Cabrio. Nový koncept obsluhy se vyznačuje jednoznačně strukturovanými funkcemi, intuitivním ovládáním a digitálními službami, které interiér přetvoří v působivě komfortní zónu.
BMW řady 2 Cabrio, Konektivita
BMW řady 2 Cabrio, připojení telefonu s bezdrátovým dobíjením

Připojení telefonu s bezdrátovým dobíjením.

Připojení telefonu s bezdrátovým dobíjením obsahuje dok pro bezdrátové dobíjení a další USB port. Připojení ke střešní anténě zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a jeden audio přehrávač. Součástí výbavy jsou také Bluetooth Office a technická příprava pro WiFi hotspot.
Více informací
BMW řady 2 Cabrio, Online Entertainment

Online Entertainment.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať jste kdekoli. Klasickou hudbu na dálnici, jazz během dopravní špičky a pop, když se jen tak projíždíte. S Connected Music můžete díky SIM kartě zabudované vašem voze poslouchat až 30 milionů skladeb bez jakýchkoliv omezení díky hudebním partnerům BMW – službám Deezer a Napster.
Více informací
BMW řady 2 Cabrio, Apple CarPlay®

Apple CarPlay®.

Proč se ve vašem BMW vzdávat funkcí vašeho iPhonu, když ho můžete i nadále používat tak, jak jste zvyklí? Příprava pro Apple CarPlay® vám zpřístupní funkce telefonu a zároveň umožní používat aplikace jako iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Aktivace hlasové asistentky Siri od Apple se může provádět tlačítkem hlasového ovládání přímo na volantu.
Více informací
BMW řady 2 Cabrio, Concierge Service

Concierge Service.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo? Služby Concierge Services jsou zde, aby vám při cestách pomohly a pouhým stiskem tlačítka splnily jakékoliv vaše požadavky, a to ať už rezervujete stůl v restauraci, hotelový pokoj nebo v lístky do kina. Tuto službu můžete využít i pro platby. Ať už jste kdekoliv a potřebujete cokoliv, služby Concierge Service jsou na vaší straně.
Více informací
BMW 2 Series Convertible, technical data

THE BMW 2 SERIES CONVERTIBLE.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M240i Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,6
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 173

  BMW 230i Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–6,2
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 147–141

  BMW 220i Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,2–6,1
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 142–139

  BMW 218i Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–6,3 [6,3–6,1]
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 148–144 [143–139]

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a od společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na https://dat.de/CO₂.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO₂ u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO₂, mohou lišit od hodnot zde uvedených.