REBEL S HVĚZDNÝM CHARISMATEM.

Design BMW řady 2 Coupé.

REBEL S HVĚZDNÝM CHARISMATEM.

Design BMW řady 2 Coupé.

REBEL S HVĚZDNÝM CHARISMATEM.Design BMW řady 2 Coupé.

Atletičtější, podsaditější, výraznější. Design promyšlený do posledního detailu zdůrazňuje na BMW řady 2 Coupé vše, co posiluje atraktivitu vítězů – od působivých linií až po strukturované povrchy. Charakter a elegance, svoboda a síla. Tento progresivní styl následuje i exkluzivní interiér. Nová koncepce obsluhy s intuitivně rozvrženými ovladači umožňuje maximální koncentraci na zážitky z jízdy v nekompromisně sportovní atmosféře.

BMW M240i Coupé (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,3
Emise CO2 v g/km (kombinované): 168–167

Read more

DOKONALÝ VZHLED.

Sportovní silueta.

Působivý vzhled plný elegance a dravosti: extrémně jemně se svažující linie střechy nového BMW řady 2 Coupé, tak typická pro tento typ vozu, je vyjádřením ryzího sportovního charakteru. Dynamická příď s vpřed skloněnou maskou tvořenou typickými ledvinkami masky chladiče zdůrazňuje odvážné linie BMW řady 2 Coupé a podtrhuje jeho sportovní charakter.
Read more

Soustředěná přední část.

Koncentrovaný pohled typického atleta. Velké vstupy vzduchu vytvářejí dynamický charakter sportovně stylizované přídě. Přepracované, na přání dodávané LED světlomety rámují trojrozměrně tvarovanou masku chladiče s dvojicí ledvinek a zdůrazňují dynamický charakter vozu. Jednoznačně lepší svítivost LED technologie představuje zlepšení v oblasti bezpečnosti i efektivní úsporu energie.
Read more

Charakteristická zadní část.

Na první pohled souznící s povrchem vozovky a nezaměnitelné pro všechny, kteří BMW řady 2 Coupé na silnici následují. Souhra horizontálních linií a strukturovaných povrchů na svalnaté zádi podtrhuje extrémně dynamický charakter BMW řady 2 Coupé.
Read more

Autoritativní styl.

Charakteristický design zadní části s širokými červenými LED světlomety ve tvaru písmene L představuje jednoznačně rozpoznatelný prvek ve dne i v noci. Zároveň hladce navazuje na typický design a klade důraz na šířku zadní části vozu.
Read more

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

BMW řady 2 nabízí fascinující možnosti užívat si života v pohybu – a téhož cíle se drží i příslušenství. Od vysoce kvalitní dětské sedačky BMW, přes nosič kol na záď vozu až po dokovací stanici s integrovanou funkcí rychlého dobíjení si můžete zvolit výbavu, která zapadá do vašeho životního stylu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 220i Coupé (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,9–5,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 135–132

  BMW 220d Coupé (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,6–4,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 122–119

  BMW 230i Coupé (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0–5,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 138–132

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.