REBEL S HVĚZDNÝM CHARISMATEM.

Design BMW řady 2 Coupé.

REBEL S HVĚZDNÝM CHARISMATEM.

Design BMW řady 2 Coupé.

REBEL S HVĚZDNÝM CHARISMATEM.Design BMW řady 2 Coupé.

Atletičtější, podsaditější, výraznější. Design promyšlený do posledního detailu zdůrazňuje na BMW řady 2 Coupé vše, co posiluje atraktivitu vítězů – od působivých linií až po strukturované povrchy. Charakter a elegance, svoboda a síla. Tento progresivní styl následuje i exkluzivní interiér. Nová koncepce obsluhy s intuitivně rozvrženými ovladači umožňuje maximální koncentraci na zážitky z jízdy v nekompromisně sportovní atmosféře.

BMW M240i Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 179

Read more

DOKONALÝ VZHLED.

Sportovní silueta.

Působivý vzhled plný elegance a dravosti: extrémně jemně se svažující linie střechy nového BMW řady 2 Coupé, tak typická pro tento typ vozu, je vyjádřením ryzího sportovního charakteru. Dynamická příď s vpřed skloněnou maskou tvořenou typickými ledvinkami masky chladiče zdůrazňuje odvážné linie BMW řady 2 Coupé a podtrhuje jeho sportovní charakter.
Read more

Soustředěná přední část.

Koncentrovaný pohled typického atleta. Velké vstupy vzduchu vytvářejí dynamický charakter sportovně stylizované přídě. Přepracované, na přání dodávané LED světlomety rámují trojrozměrně tvarovanou masku chladiče s dvojicí ledvinek a zdůrazňují dynamický charakter vozu. Jednoznačně lepší svítivost LED technologie představuje zlepšení v oblasti bezpečnosti i efektivní úsporu energie.
Read more

Charakteristická zadní část.

Na první pohled souznící s povrchem vozovky a nezaměnitelné pro všechny, kteří BMW řady 2 Coupé na silnici následují. Souhra horizontálních linií a strukturovaných povrchů na svalnaté zádi podtrhuje extrémně dynamický charakter BMW řady 2 Coupé.
Read more

Autoritativní styl.

Charakteristický design zadní části s širokými červenými LED světlomety ve tvaru písmene L představuje jednoznačně rozpoznatelný prvek ve dne i v noci. Zároveň hladce navazuje na typický design a klade důraz na šířku zadní části vozu.
Read more

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

BMW řady 2 nabízí fascinující možnosti užívat si života v pohybu – a téhož cíle se drží i příslušenství. Od vysoce kvalitní dětské sedačky BMW, přes nosič kol na záď vozu až po dokovací stanici s integrovanou funkcí rychlého dobíjení si můžete zvolit výbavu, která zapadá do vašeho životního stylu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 220i Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,9–5,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 136–127

  BMW 220d Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,4–4,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 115–107

  BMW 230i Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,9–5,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 134–131

  Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.