RADIKÁLNĚ DYNAMICKÉ.

Jízdní dynamika a hospodárnost nového BMW řady 2 Coupé.

RADIKÁLNĚ DYNAMICKÉ.

Jízdní dynamika a hospodárnost nového BMW řady 2 Coupé.

RADIKÁLNĚ DYNAMICKÉ.Jízdní dynamika a hospodárnost nového BMW řady 2 Coupé.

BMW řady 2 Coupé má jasné a radikální poselství: dynamiku dovedenou k dokonalosti. A spojuje v sobě prvky, které definují mimořádnou radost z jízdy: sportovní design vozu se zadním pohonem, dokonalé rozložení hmotnosti mezi nápravami a výkonné pohonné jednotky, které již od prvního setkání rozproudí adrenalin. Výsledkem je ryzí výkon s přitažlivou ovladatelností a působivou hospodárností.

BMW M240i Coupé (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,3
Emise CO2 v g/km (kombinované): 168–167

Read more

DOMINUJE VE SPRINTECH A NA DLOUHÝCH TRASÁCH.

Každá zatáčka je dobrodružstvím, každá odezva řízení jasným vyjádřením. Sportovní pohon zadních kol, optimalizovaná aerodynamika a precizně naladěný podvozek dokáží působivý výkon BMW řady 2 Coupé spolehlivě přenést na silnici. Osmistupňová převodovka Steptronic Sport je vybavena funkcí Launch Control, která umožní naplno využít točivého momentu a ohromí vás radostí z jízdy na limitech. Vyzdvihnout je nutné i variabilní sportovní řízení, které dále posílí dobrodružství ze sportovní jízdy a extrémně precizní ovladatelnosti.

 • Ovladatelnost

  Agilní, výjimečné a precizní. Ovladatelnost BMW řady 2 Coupé je vzrušujícím mixem nezkrotného výkonu s perfektním přehledem a kontrolou nad děním. Nepopiratelné argumenty zahrnují dynamický pohon zadních kol, systém Launch Control, variabilní sportovní řízení a perfektní rozložení hmotnosti 50:50. To vše vměstnané do kompaktních proporcí radikálního sportovního coupé. Každý manévr, každá zatáčka, každé sešlápnutí plynového pedálu vytvářejí jedinečný zážitek z jízdy, který se vymyká jakýmkoliv standardům. A nikdy řidiče nezklame.

 • Adaptivní M podvozek

  Sportovní agilita, kterou lze vystopovat až k nejjemnějšímu detailu: díky elektronicky ovládaným tlumičům se adaptivní M podvozek optimálně přizpůsobuje jízdnímu stylu řidiče a podmínkám na silnici. Snížení světlé výšky o deset milimetrů výrazně zvyšuje sportovní agilitu a sportovní režim prostřednictvím voliče Driving Experience Control aktivuje výrazně tužší ladění tlumičů. V režimu Sport+ se místo systému DSC (Dynamic Stability Control) aktivuje režim DTC (Dynamic Traction Control), který pozdějším zásahem stabilizačního systému podporuje ještě sportovnější jízdní styl.

 • Variabilní sportovní řízení

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic přináší přímé a agilní reakce a zaručuje menší úsilí vynaložené na otáčení volantem. Reaguje na úhel natočení volantu tím, že mění převod řízení. To značně přispívá k obratnosti, zejména při dynamické jízdě, a zlepšuje komfort řidiče při parkování a zatáčení.

Z 0 NA ZÁVODNÍ TEP STISKEM JEDINÉHO TLAČÍTKA.

Maximální zrychlení z klidu s funkcí Launch Control.

Z 0 NA ZÁVODNÍ TEP STISKEM JEDINÉHO TLAČÍTKA.

Maximální zrychlení z klidu s funkcí Launch Control.

Maximální akcelerace z místa a závodní pulz – od osmistupňové převodovky Steptronic s funkcí Launch Control nečekejte nic menšího. Zkrátka jen vydáte povel: zvolíte režim Sport+, nastavíte volič převodovky do pozice S, pevně sešlápnete brzdu a dupnete na plynový pedál. Když pustíte brzdu, BMW řady 2 Coupé vám rozproudí adrenalin artériemi. Přesvědčte se sami.

Read more

NESPOUTANÝ NÁSTUP VÝKONU.

Motory BMW TwinPower Turbo.

NESPOUTANÝ NÁSTUP VÝKONU.

Motory BMW TwinPower Turbo.

Ultramoderní motory BMW TwinPower Turbo dělají z BMW řady 2 Coupé vůdčí osobnost své třídy. Spontánní odezva, vysoký výkonnostní potenciál a působivá efektivita i ve vysokých otáčkách dohromady vytvářejí emocemi nabitý zážitek z jízdy. Navíc s výjimečně uhlazeným charakterem a maximální úrovní jízdního komfortu.

Read more

8stupňová převodovka Steptronic.

8stupňová převodovka Steptronic umožňuje obzvláště rychlé řazení rychlostních stupňů a přináší vysoký jízdní komfort díky těsnému odstupňování převodových poměrů a minimalizovaným změnám otáček. Spojuje maximální komfort s impozantní dynamikou a nízkou spotřebou paliva.

ZVLÁDÁ KAŽDÝ POVRCH.

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive.

ZVLÁDÁ KAŽDÝ POVRCH.

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive.

Více trakce, více kontroly s neustálou vysokou agilitou. Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive poskytuje v BMW řady 2 Coupé maximální jízdní komfort a také přidanou hodnotu v podobě vyšší bezpečnosti – i při nepříznivých povětrnostních podmínkách a v náročných jízdních situacích.

Read more

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Méně paliva. Více radosti z jízdy. To je BMW EfficientDynamics. Obsahuje soubor inovativních technologií, které ovlivňují systém pohonu vozu, řízení energií a celkový koncept vozu. Výsledkem je menší spotřeba paliva a nižší emise CO2 s vyšší dynamikou a současně větší radostí z jízdy. Standardní prvek všech BMW, který je samozřejmě také součástí BMW řady 2.

Read more

KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.