NEZKROTNĚ KOMUNIKATIVNÍ.

Konektivita a asistenční systémy BMW řady 2 Coupé.

NEZKROTNĚ KOMUNIKATIVNÍ.

Konektivita a asistenční systémy BMW řady 2 Coupé.

NEZKROTNĚ KOMUNIKATIVNÍ.Konektivita a asistenční systémy BMW řady 2 Coupé.

Dobré spojení je naprostým základem pro vaše místo na špici. Proto intuitivní koncept ovládání BMW řady 2 Coupé posouvá vaši komunikaci na novou úroveň. Ať už jde o domlouvání schůzek, kontrolování e-mailů, plánování tras nebo jen o užívání si vaší oblíbené hudby, celá řada špičkových technologií BMW ConnectedDrive vás propojí s vaším chytrým telefonem a inovativními službami, které můžete používat na cestách. BMW Connected má za všech okolností pod kontrolou vaše plánování osobní mobility, takže dojedete do cíle včas a zcela uvolněni.*

BMW M240i Coupé (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,3
Emise CO2 v g/km (kombinované): 168–167

*Některé služby nejsou dostupné v ČR. O dostupnosti se prosím informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

Read more

EXCELENTNÍ BAVIČ.

Propojení na vysoké úrovni. S volitelnou výbavou ConnectedDrive Digital Services si můžete užívat celou řadu funkcí, chytrých aplikací a prvotřídní zábavy. S využitím nabídky online zábavy si můžete například otevřít účet ve službách Deezer či Napster pro neomezený přístup k hudbě. To vám umožní neomezený přístup k milionům skladeb zdarma. Integrované rozpoznávání hudby navíc identifikuje každou skladbu v rádiu, a pokud chcete, uloží ji do vaší osobní knihovny. To je naprosto skvělé, bez ohledu na to, jaký druh muziky máte nejraději.

 • Online Entertainment

  S Online Entertainment ve vašem BMW získáte prostřednictvím integrovaného informačního systému přístup k více než 30 milionům hudebních titulů od našich partnerů, jako jsou Napster nebo Deezer. Hudbu navíc můžete poslouchat kdekoliv chcete, protože přístup k hudebním skladbám budete mít také mimo vozidlo. Stačí jen zařízení podporované poskytovatelem. Jednoduché a pohodlné.

 • Apple CarPlay®

  Příprava pro Apple CarPlay® podporuje pohodlné a bezdrátové používání vybraných funkcí telefonu iPhone® ve voze. Umožňuje zobrazovat a ovládat obsah chytrého telefonu i takové funkce, jako je například hudba, zprávy iMessage/SMS, telefonování, Siri, navigaci a vybrané aplikace třetích stran. Ovládání je možné prostřednictvím uživatelského rozhraní vozu a také hlasem.

 • Concierge Service

  Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde ve městě je nejlepší restaurace? Služby Concierge Services jsou zde, aby vám při cestách pomohly a pouhým stiskem tlačítka splnily jakékoliv vaše požadavky – individuálně, osobně a rychle. Ať už jste kdekoliv a potřebujete cokoliv. Smlouva je uzavřena na tři roky.

VÁŠ OSOBNÍ ASISTENT: BMW CONNECTED.

BMW Connected je inovativní aplikace, která nabízí inteligentní pomoc při cestách, aby se do cíle dojelo včas a v klidu. Přenáší schůzky z vašeho mobilního telefonu do navigačního systému, upozorňuje na čas odjezdu a informuje ostatní v případě, že se opozdíte. Aplikace vás také informuje o poloze vozidla, o stavu paliva v nádrži a o tom, zda je automobil zamčený či nikoliv. Kromě toho můžete pomocí této aplikace BMW řady 2 Coupé odemknout a zamknout. A pokud si nemůžete vzpomenout, kde jste zaparkovali, aplikace vás k vozu bezpečně navede.

 • Sdílení cílů/Send to Car

  S BMW Connected můžete pohodlně a bezdrátově přenášet do svého BMW řady 2 cílové destinace z aplikací chytrých telefonů či internetu. To samé platí pro schůzky mimo váš domov ve vašem kalendáři, a to včetně požadovaných časů příjezdu. Systém jednoduše přejímá nové destinace do navigačního systému vašeho BMW řady 2 Coupé.

 • Upozornění na čas odjezdu

  Už nikdy nepřijedete pozdě: BMW Connected vás prostřednictvím chytrého telefonu nebo hodinek Apple Watch upozorní na optimální čas odjezdu, takže na místo určení přijedete včas. Čas odjezdu navrhovaný systémem je vypočítán na základě aktuálních dopravních informací v reálném čase.

 • Sdílení předpokládaného času příjezdu

  Pokud se přesto dostanete do dopravní zácpy, můžete svým kolegům nebo obchodním partnerům poslat například textovou zprávu a informovat je o vašem zpoždění – a času vašeho předpokládaného příjezdu. To vše aniž byste se dotkli telefonu.

SDÍLÍ SVÉ POSTŘEHY. PŘEMÝŠLÍ DOPŘEDU. A TO V KAŽDÉ SITUACI.

BMW řady 2 Coupé nabízí množství inteligentních asistenčních systémů, které usnadňují život. Výbava Driving Assistant s funkcí varování před čelní srážkou a funkcí varování před srážkou s chodcem s brzdnou funkcí vás s předstihem upozorní na přítomnost dalších chodců i automobilů. Systém varující před nežádoucím opuštěním jízdního pruhu reaguje ve chvíli, kdy neúmyslně opustíte jízdní pruh, a asistent hlídající bdělost řidiče doporučí přestávku v případě, že začnete jevit známky únavy. S aktivním systémem pro automatické udržování rychlosti a upozorňováním na rychlostní limity Speed Limit Info máte vždy plnou kontrolu nad rychlostí jízdy. Jakmile přijedete do cíle své cesty, parkovací asistent vám umožní pohodlně zajet na parkovací místo.

 • Aktivní systém pro udržování rychlosti

  Aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, včetně radarového varování před srážkou s nouzovým brzděním, udržuje řidičem nastavenou rychlost a také vzdálenost od vpředu jedoucího vozu. Vůz sám zrychluje a brzdí a udržuje předem nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozu i v pomalu se pohybujícím provozu, a to až do úplného zastavení.

 • Ukazatel rychlostních limitů

  Ukazatel rychlostních limitů zaznamenává informace o maximální povolené rychlosti a zákazu předjíždění a zobrazuje je na informačním displeji v přístrojovém štítu a na Head-Up displeji.

 • Parkovací asistent

  Asistent pro podélné a příčné parkování usnadňuje parkování vozidla paralelně nebo kolmo k silnici. Systém během pomalého průjezdu měří délku potenciálních parkovacích míst. Pokud najde dostatečně velké místo k parkování, parkovací asistent převezme řízení, zatímco řidič i nadále ovládá plynový a brzdový pedál.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

BMW ConnectedDrive znamená inteligentní spojení mezi vozidlem, řidičem a vnějším světem. Na všech cestách si užijte větší míru pohodlí a zábavy a uklidňující pocit bezpečnosti. Nebo si to řekněme jednoduše: více radosti z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.