Z PŘESVĚDČENÍ JDE MNOHEM DÁL.

BMW M240i M Performance Edition.

Z PŘESVĚDČENÍ JDE MNOHEM DÁL.

BMW M240i M Performance Edition.

Z PŘESVĚDČENÍ JDE MNOHEM DÁL.BMW M240i M Performance Edition.

Pohled, který se vám dostane pod kůži. BMW M240i M Performance Edition je speciální model, který fascinuje unikátními designovými prvky a vysokovýkonnými komponenty typickými pro M GmbH a díly M Performance Parts. Výsledkem je typicky sportovní vzhled, adrenalinem podpořená radost z jízdy a mimořádná exkluzivita. Extrémně limitovaná. Bílý lak. K dispozici v vašeho BMW Autorizovaného Dealera.

BMW M240i M Performance Edition:
Spotřeba paliva (kombinovaná) v l/100 km: 8,5–7,7
Emise CO2 (kombinované) v g/km: 195–179

Read more

PŘÍLIŠ VÝKONNÝ PRO SLABÉ POVAHY.

Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

Motor, který tvrdí charakter této limitované edice. Mimořádně výkonný zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo s objemem 3,0 litru je vybaven technologiemi Valvetronic a Double-VANOS s přímým vstřikováním a přeplňováním dvoukomorovým turbodmychadlem TwinScroll. Do nejmenších detailů optimalizovaná aerodynamika a přesná ovladatelnost BMW M240i M Performance Edition umožní vyniknout vlastnostem tohoto výjimečného motoru.
Read more

19“ M kola z lehké slitiny Double-spoke 405 M.

Nejen výkon na pohled. Exkluzivní 19” M kola z lehké slitiny Double-spoke 405 M BMW M240i M Performance Edition podporují extrémně sportovní jízdní styl. To vše zásluhou jejich optimalizované přilnavosti, stabilního chování v zatáčkách a krátké brzdné dráhy. Ve spojení s přímým a přesným sportovním řízením a účinnými M brzdami s plovoucími kotouči a červenými třmeny dokáží zajistit velmi radikální jízdní zážitky.
Read more

Karbonový zadní spojler.

Karbonový zadní spojler je optimálně navržen tak, aby jej vzduch účinně obtékal a omezoval aerodynamický vztlak působící na vozidlo. Výsledkem je ještě lepší přilnavost k silnici přinášející větší stabilitu a ještě lepší přesnost ovládání s větší obratností a působivou dynamikou. Pro ještě více adrenalinu v každé zatáčce.
Read more

BÍLÁ REVOLUCE.

Z každého úhlu pohledu na BMW M240i M Performance Edition je zřejmý jeho designérský styl. Přední část ohromí výraznou maskou chladiče s dvojicí leskle černých ledvinek a tří velkých nasávacích otvorů ve spodní části nárazníku. Fascinující řešení prahů, stejně jako aerodynamicky tvarovaná zrcátka s karbonovou texturou zaujmou při pohledu z boku. Sportovní zadní část v barvě karoserie podtrhuje rozkročený postoj na silnici. Sportovně vyhlížející difuzor a karbonové koncovky výfuku s logem M dodávají zadní části dojem síly a výkonu.

SPORTOVNÍ TAKÉ UVNITŘ.

SPORTOVNÍ TAKÉ UVNITŘ.

Pro kvalitně navržený interiér BMW M240i M Performance Edition jsou charakteristické dynamické doplňky z programu M Performance. Patří mezi ně elegantní nástupní lišty prahů s vytlačeným označením modelu, palubní deska natočená směrem k řidiči s digitálním označením modelu mezi přístroji, stejně jako ergonomicky tvarovaná M sportovní sedadla. Nabízejí optimální kombinaci bočního vedení a tuhosti čalounění i pro velmi sportovní styl jízdy a extrémní situace. V krátkosti: můžete se těšit na dokonalost a kvalitu během každé cesty.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Hodnoty spotřeby paliva a produkce emisí CO2 ovlivňuje rozměr kol a pneumatik. Spotřeba paliva je měřena v rámci evropského cyklu ECE.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech BMW Autorizovaných Dealerů.