VÁŠNIVĚ ATAKUJE LIMITY.

BMW M240i Coupé.

M PERFORMANCE

VÁŠNIVĚ ATAKUJE LIMITY.

BMW M240i Coupé.

VÁŠNIVĚ ATAKUJE LIMITY.BMW M240i Coupé.

Nespoutaný, dynamický, z nuly na stovku za 4,8 sekundy. BMW M240i Coupé je určeno pro nekompromisní výkon. Speciálně naladěný M sportovní podvozek, optimalizované výkonné komponenty a impozantní výkon zážehového 6válce M Performance TwinPower Turbo s výkonem 340 k čisté radosti z jízdy způsobují známé vedlejší účinky: zvýšené množství adrenalinu a spoustu vzrušení. Radikálně sportovní ambice BMW M240i Coupé jsou na pohled okamžitě viditelné – sebevědomý vzhled dávají najevo exkluzivní designové prvky M Performance.

BMW M240i Coupé (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 168–167

Read more

SUVERENITA 6 VÁLCŮ.

SUVERENITA 6 VÁLCŮ.

6 válců, objem 3,0 litru. Jedinečná agilita a vysoká každodenní využitelnost. Spojená v jedinečný systém pohonu, který jasně ukazuje svou výjimečně sportovní DNA. 6válcový zážehový motor M Performance TwinPower Turbo ohromuje spontánní odezvou a vysokým točivým momentem i v nízkých otáčkách. Výsledkem je maximální točivý moment 500 Nm a zrychlení, které vám vyrazí dech. Mimořádný talent pohonné jednotky akusticky rovněž zdůrazňuje zvuk motoru BMW M240i Coupé.

Read more

ZOSOBŇUJE EXTRÉMNĚ SPORTOVNÍ VZHLED.

Kromě typické masky chladiče s dvojicí ledvinek a světlometů tvořených kompletně technologií LED je příď BMW řady 2 nezaměnitelná i svými působivými, zvětšenými nasávacími otvory, které jsou součástí standardně dodávaného M aerodynamického paketu s designovými prvky v šedé barvě Ferric Grey. Tuto barevnou kombinaci perfektně doplňují 18“ M kola Double-spoke 436 M v šedém provedení Ferric Grey. Standardně dodávané M sportovní brzdy pak nabízejí vzrušující střídání akcelerace a brzdění. Aerodynamicky tvarované kryty vnějších zrcátek v šedé barvě Ferric Grey a označení modelu na zádi prozrazují blízkou příbuznost s automobily BMW M. Celkový dojem dále zdůrazňují koncovky výfuků na obou stranách v černém chromovaném provedení: ty jsou za prvé známkou mocných výkonů a za druhé prozrazují přítomnost upraveného výfukového systému bez středového tlumiče a s aktivní klapkou.

VYMEZENO ŠPIČKOVÝMI VÝKONY.

Zaměřeno na výkon.

Exkluzivní M Performance designové prvky v BMW M240i Coupé kombinují sportovní atmosféru a výjimečný styl. Ultramoderní přístrojová deska se vyznačuje digitálním označením modelu a nabízí optimální přehled o veškerých informacích relevantních pro jízdu.
Read more

Sportovní sedadla.

Posaďte se a vyražte: stejně jako každý další detail v interiéru, také ergonomicky tvarovaná M sportovní sedadla s M prošíváním usilují o dosažení mimořádných výkonů a současně o maximální jízdní komfort. Polstrovaná M Performance opěrka pro koleno poskytuje skvělou úroveň komfortu – zejména na dlouhých cestách optimalizuje pozici řidičovy nohy.
Read more

Elegantní nastupování.

Nepřekonatelný první dojem: když nastoupíte, nenechají vás nápadné prahové lišty s označením modelu na pochybách, v jaké třídě cestujete.
Read more

VZRUŠUJÍCÍ VÝKONY. MAXIMÁLNÍ PRECIZNOST.

Mocná dynamika, která se přenáší do vzrušujících zážitků z jízdy: speciální naladění podvozku M Performance dělá z BMW M240i špičkového atleta ve své třídě. K němu patří individuálně nastavené systémy odpružení a tlumení, stejně jako specifická elastokinematika přední nápravy. Dalším příspěvkem k excelentní dynamice je variabilní sportovní řízení, které umožňuje precizní kontrolu značných výkonů.

 • Variabilní sportovní řízení

  Se svou precizní ovladatelností je BMW M240i ideálně připravené na jakoukoliv jízdní situaci. Posilovač řízení a odpor, s nímž se volant vrací do středové polohy, byly individuálně upraveny a optimálně nastaveny tak, aby byly sladěny s jízdními vlastnostmi. Okamžité odezvy na každý pohyb volantu a uklidňující pocit dokonalé kontroly nad vozem mění každou zatáčku v jedinečný zážitek. A každou rovinku také.

 • Sportovně naladěný: podvozek

  Charakteristickým prvkem M sportovního podvozku je jeho sportovní naladění a u vozů s pohonem zadní nápravy o 10 mm nižší světlá výška. Vyznačuje se kratšími pružinami, tužším nastavením tlumičů a také stabilizátorů. To vše dohromady přináší ještě přímější chování vozu a obzvláště dynamický jízdní styl.

 • xDrive

  Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive rozděluje hnací sílu hladce a variabilně mezi přední a zadní nápravu – pro lepší trakci, jízdní dynamiku a bezpečnost ve všech jízdních situacích. Toto elektronicky řízené rozdělování výkonu také potlačuje jakékoliv náznaky nedotáčivosti a přetáčivosti v zatáčkách s cílem dále zlepšit agilitu vozu.

 • 8stupňová sportovní převodovka Steptronic

  8stupňová sportovní převodovka Steptronic zajišťuje velmi sportovní a rychle řazení. V automatickém i manuálním řežimu s ovládáním páčkami na volantu umožňuje komfortní cestování nebo velmi dynamický jízdní styl. V režimu SPORT a s voličem v levé pozici S/M je navržena pro maximální jízdní dynamiku.

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Automobily M Performance překvapují ohromným výkonem. Nabízejí maximální jízdní dynamiku bez nutnosti obětovat jízdní komfort. I přes svoji sportovnost vyjadřují svůj styl také nezaměnitelným vzhledem. BMW M Performance. Intenzivní radost z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M550i xDrive Sedan (1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–8,9
  CO2 emise v g/km (kombinované): 209–204

  BMW M760Li xDrive Sedan (1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12.8
  CO2 emise v g/km (kombinované): 294

  BMW X4 M40i (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8.9
  CO2 emise v g/km (kombinované): 203–202

  BMW X6 M50d (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7.9–7.8
  CO2 emise v g/km (kombinované): 209–205

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.