NEKONVENČNÍ VZRUŠUJÍCÍM ZPŮSOBEM.

Nové BMW řady 2 Coupé.

NEKONVENČNÍ VZRUŠUJÍCÍM ZPŮSOBEM.

Nové BMW řady 2 Coupé.

NEKONVENČNÍ VZRUŠUJÍCÍM ZPŮSOBEM.Nové BMW řady 2 Coupé.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW M240i Coupé3)

4,8 [4,6]

Maximální rychlost v km/h (BMW M240i Coupé3)

250

Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW M140i3)

7,4–7,3

Kombinované emise CO2 v g/km (BMW M240i Coupé3)

179–163

BMW řady 2 Coupé je esencí automobilové individuality a vytváří svou vlastní třídu. Revoluční sportovní design dělá dojem pohybu, i když vůz stojí na místě. Jeho radikální dynamika, živost daná pohonem zadních kol a špičková úroveň komfortu v exkluzivním interiéru završují nekompromisní zážitek z jízdy. Je to patrné už od prvního momentu: když se posadíte za volant, existuje jen jedna cesta – přímo vpřed.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

ÚŽASNÉ ZE VŠECH STRAN.

Design BMW řady 2 Coupé.

ÚŽASNÉ ZE VŠECH STRAN.

Design BMW řady 2 Coupé.

Výjimečný designový jazyk nového BMW řady 2 Coupé nastavuje standardy – od jedinečných kompaktních proporcí, přes cizelovanou přední část s přepracovanou dvojicí ledvinek na masce až po atletickou záď zdůrazňující svou šířku. Typická jemně protáhlá linie střechy podtrhuje dynamickou siluetu a na první pohled tak prozrazuje sportovní ambice.

Read more
„Interiér BMW řady 2 Coupé očividně získal na preciznosti designu. Vytváří tak harmonické prostředí klidu a síly.“
OLIVER HEILMER, VEDOUCÍ DESIGNU INTERIÉRŮ AUTOMOBILŮ BMW

S LEHKOSTÍ NECHÁVÁ PRAVIDLA ZA SEBOU.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Coupé.

S LEHKOSTÍ NECHÁVÁ PRAVIDLA ZA SEBOU.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW řady 2 Coupé.

Jeho jasným cílem je pole position: díky výkonným pohonným ústrojím a precizně naladěnému podvozku je nové BMW řady 2 Coupé působivé za všech okolností. Zažijte ryzí jízdní dynamiku – osvobozenou od všech konvencí.

Read more

NEZNÁ HRANICE.

NEZNÁ HRANICE.

EXTRÉMNĚ DOBŘE PROPOJENÉ.

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 2 Coupé.

EXTRÉMNĚ DOBŘE PROPOJENÉ.

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 2 Coupé.

Nové BMW řady 2 Coupé zaujme prvotřídní konektivitou a inteligentní mobilitou. Inovativní technologie BMW ConnectedDrive vás na cestách bez problémů spojí s důležitými službami, užitečnými aplikacemi a skvělou zábavou.

Read more

NEKOMPROMISNÍ AŽ NA LIMIT.

BMW M240i Coupé.

NEKOMPROMISNÍ AŽ NA LIMIT.

BMW M240i Coupé.

Nespoutaný pocit světa závodních vozů. Napínavá dynamika, neomezená agilita. BMW M240i Coupé dostává své extrémní touze být na vrcholu v každé myslitelné oblasti. Dokonalá souhra řady vysoce výkonných komponent, jako je snížený M sportovní podvozek, M sportovní brzdy a rychle řadící převodovka, nabízí špičkovou sportovní radost z jízdy. Obzvláště při zatáčení. To opravdu není žádné překvapení, protože BMW M240i Coupé je nekompromisně hnáno kupředu výkonem 340 koní (250 kW).

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

    Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

    Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.